«Щоб назвати президента такої країни диктатором, потрібно дуже багато цинізму», – президент Чехії прокоментував слова Трампа.
▪️Прем´єр Норвегії назвав заяву Трампа «глибоко несправедливою».
▪️Президент Фінляндії висловив підтримку Зеленському та українській Конституції.
▪️Лідер демократів в Сенаті США: «Огидно бачити, як американський президент відвертається від одного з наших друзів і відкрито стає на бік такого головоріза, як путін».
Ну і Йуля
Тимошенко: В умовах війни вибори – неможливі, Зеленський залишається легітимним.
Юлія Тимошенко, лідерка партії «Батьківщина», заявила, що проведення виборів під час війни є як неможливим, так і аморальним через те, що військові не матимуть можливості брати участь у голосуванні.
Ну і Йуля
ole4kakissa• 19 февраля в 21:59
Минулого року, на теренах сполучених штатів, щось дуже гарне вродило.
Іншого пояснення не маю
alenka3108• 19 февраля в 22:04
Ответ дляole4kakissa
Іншого пояснення не маю
Видно коли Такер Карсон брав інтервʼю в хуйла, той йому трошки відсипав, на піндосії посіяли, от і вродило)
Vlada-Maria• 19 февраля в 22:10
Ответ дляlilu1990
Ну до цього навіть путін не додумався
цікаво, чого він такий, ніби морквою натертий? то хвороба якась?
Odetta Furs• 19 февраля в 22:12
Ответ дляVlada-Maria
то кремчик тональный по акции - самый неходовой цвет
Vlada-Maria• 19 февраля в 22:12
Ответ дляirina _d
Похоже, кукушечка совсем улетела у него
може пора Меланці його вночі ’ненароком’ цицькою або подушечкою накрити?
Odetta Furs• 19 февраля в 22:12
Ответ дляsh.alena
Старий маразматік, але ж став президентом, як страшно жити
Численность населения планеты увеличилась на 82 млн человек, достигнув 8,156 млрд к концу 2024 года. - А выбрать президента не из кого...ж...па Миру
Vlada-Maria• 19 февраля в 22:14
Ответ дляЧитака
ага, солярій називається
це що, так зажарився?
тепер ясно, куди мізки ділись, випарувались
Vlada-Maria• 19 февраля в 22:15
Ответ дляOdetta Furs
Меланка свій протермінований віддала))) Та реально, завжди виникало таке питання, коли бачила ту морквяну тушку
Lisichka1307• 19 февраля в 22:23
Ответ дляlilu1990
Ну до цього навіть путін не додумався
Дід відчув себе управителем світу
ПадаюВреверансах• 19 февраля в 22:30
Ответ дляLisichka1307
Дід відчув себе управителем світу
А шо їм, скільки ще землю топтати тим дідам, а після них хоч попел
Опис Трампом Зеленського як диктатора невірно і небезпечно, — Шольц
’Просто неправильно і небезпечно відмовляти президенту Зеленському в демократичній легітимності. Те, що належні вибори не можуть бути проведені посеред війни, відповідає вимогам української Конституції та виборчого законодавства’,
- сказав він.
Espresso_caffe• 19 февраля в 23:09
такое впечатление, что он пересказывает то, что ему напела лошадь, кацапские нарративы, пусть послушает доклады своих экспертов, вообще все это возмутительно и производит впечатление всеобщей тупости администрации Трампа, непоследовательности политики
Ответ дляEspresso_caffe
Експерт там один у нього схоже у вигляді маска
Espresso_caffe• 19 февраля в 23:13
Ответ дляМанула
а он обладает необходимой информацией или его выводы от передоза вбросов кацапской ботни из твиттера?
Espresso_caffe• 19 февраля в 23:15
Ответ дляlilu1990
Ну до цього навіть путін не додумався
а гражданам штатов все это норм? на кой черт этого деловара привели до влады?