lilu1990• 19 февраля в 21:51

Трамп, маск та адекватні люди

«Щоб назвати президента такої країни диктатором, потрібно дуже багато цинізму», – президент Чехії прокоментував слова Трампа.

▪️Прем´єр Норвегії назвав заяву Трампа «глибоко несправедливою».
▪️Президент Фінляндії висловив підтримку Зеленському та українській Конституції.
▪️Лідер демократів в Сенаті США: «Огидно бачити, як американський президент відвертається від одного з наших друзів і відкрито стає на бік такого головоріза, як путін».

Ну і Йуля

Тимошенко: В умовах війни вибори – неможливі, Зеленський залишається легітимним.

Юлія Тимошенко, лідерка партії «Батьківщина», заявила, що проведення виборів під час війни є як неможливим, так і аморальним через те, що військові не матимуть можливості брати участь у голосуванні.
Манула• 19 февраля в 23:19
Ответ дляEspresso_caffe
а он обладает необходимой информацией или его выводы от передоза вбросов кацапской ботни из твиттера?
хз що і де він черпає, головне напевно між доповідями повторювати, що трамп тепер їх король!
Espresso_caffe• 20 февраля в 00:26
Ответ дляМанула
пошла уже информация, что Трамп мстит Зеленскому за то, что тот не предоставил документы-компромат на сына Байдена
Ирина-bbd0• 14 марта в 13:33
Ответ дляIn limbo
Ось вам порція нової конспірології. Аби шо читати, якби тільки не висери тих скажених принтерів

https://www.nihilist.li/2019/08/20/zhahlivij-tehno...

https://www.nihilist.li/2019/08/07/temne-prosvitni...
Ми це вже читали тоді чи новесеньке?