Ща как дам• 20 февраля в 10:04
Чому деякі люди відчувають дежавю?
У вас було колись таке?
Мию вікна у мороз• 20 февраля в 10:12
Так було багато разів.
Наприклад зустріла людину і було відчуття що це дуже не чесна людина. Так воно і вийшло, що моя обережність мене врятувала.
Не знаю дежавю це чи інтуїція.
іронічна антитеза• 20 февраля в 10:15
Ответ дляМию вікна у мороз
Так було багато разів.
Не знаю дежавю це чи інтуїція.
Це не дежавю. Дежавю - це відчуття, що певна ситуація, яка відбувається в даний момент, вже була. При чому в мілких подробицях
Тро Нью-Йорку• 20 февраля в 10:20
Ответ дляМию вікна у мороз
Так було багато разів.
Не знаю дежавю це чи інтуїція.
Погугліть термін.
Мию вікна у мороз• 20 февраля в 10:22
Ответ дляіронічна антитеза
Ну в мене було таке що я приїхала в іншу країну в незнайоме місто і гуляючи по ньому було відчуття що це вже було колись. І якщо пройти туди і завернути направо там буде цікавий будинок. Для інтересу пішла куди мене тягнуло і знайшла дуже цікавий дім, це не туристичне місце, і як я його знала і знайшла не зрозуміло.
При тому коли їхала в те місто інформація про такий будинок мені точно не траплялося.
Потім почала шукати інформацію про будинок там виявилося родове гніздо старої аристократії з цікавою історією.
Таке підходить під дежавю?!
Гадаю_По_шнуркам• 20 февраля в 10:23
читала что дежавю это в прошлом наши сны. Бывает что то снится, но не помнишь, а когда происходит ситуация, то кажется что такое уже было
іронічна антитеза• 20 февраля в 10:26
Ответ дляМию вікна у мороз
Таке підходить під дежавю?!
Та ні)