Чупа-чупс• 20 февраля 2025
Проголосуйте будь ласка
Чи актуальне щось з цього? Щоб на літо під сукні
Зупинилась на цих варіантах
Перша сумка - маю в чорному кольорі, дуже її люблю, але влітку за рахунок кольору виглядає «важкою» і не пасує до світлих образів, щодо інших в роздумах чи не застарілі вони взагалі
Зупинилась на цих варіантах
Стрекоза любви• 20 февраля 2025
Мені подобаються всі. Око не муляють. Єдине, чи зручні? Але ви вже сама обирайте.
Хоча перша вже набридла. Стилістика YSL, їй років вже 5 точно.
Чупа-чупс
• 20 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Я думаю не має бути проблем зі зручністю, та й розмір мені маленькій якраз треба, але я не дуже слідкую за трендами та модою, то не можу зрозуміти чи не застарілі це форми, бо зараз постійно бачу сумочки середнього+ розміру із замші в іншому стилі 🧐
Стрекоза любви• 20 февраля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Ось ці «сундуки» це певна стилістика Шанель. Минулого року бачила в інсті у модних блогерів. Наче не застарілі.
Чупа-чупс
• 20 февраля 2025
Ответ дляМама Чели
а як вам така?
Подобається, але не впевнена що буде гарна саме з сукнями (я щось соьі вже намалювала в голові), а що за бренд, підкажіть будь ласка?
Чупа-чупс
• 20 февраля 2025
Ответ дляМама Чели
с аліекпресс
не знаю пройдет ли ссылка. Оригинал дорогой- polene
Дякую, треба подивитись 😍
Обижулька• 20 февраля 2025
Не можу об´єктивно оцінити, бо мені ті валізи на 3 і 5 фото не подобаються модні чи немодні, я б таке не носила.
Друга запроста.
Мій стиль 1-ий і 4-ий варіант.
Але навіщо купувати таку саму, яку вже маєте, я б ходила з чорною. Мені це також не подобається мати дві однакові сумки тільки різних кольорів...
Друга запроста.
Мій стиль 1-ий і 4-ий варіант.
Катастрофа• 20 февраля 2025
МЕні не подобаються. Нещодавно дивилась відео, там від укр брендів сумочки, просто шикарні, подивилась а там мінімум ціна це 9тис
Чупа-чупс
• 20 февраля 2025
Ответ дляКатастрофа
Наші так, гарнющі, мені дуже подобаються, але я там не побачила для себе такого маленького варіанту під сукні, там скоріш на весну/осінь/зиму на мій смак будуть класно вписуватись в гардероб, а на літо хочеться щось маленьке, легеньке