ТаЕщеОптимистка• 21 февраля 2025
Дитина ревнує кращу подругу
У доньки є краща подруга, дружать ж першого класу (відразу скажу,що хоч мала і комунікабельна, але по справжньому друже лише з цією дівчинкою) і от в цьому році до них у п´ятий клас прийшла новенька дівчинка, подруга малої почала з нею спілкуватися і дружити і з тою і з тою. Але останнім часом донька почала казати, що дівчата більше дружать між собою, ходять одна до одної у гості, а мою не запрошують. Було навіть кілька конфліктів через це. Вони ніби і дружать у школі втрьох, але між собою дівчата за спиною домовляються про дозвілля після школи, а доньку не запрошують. Моя постійно плаче, в школу йти не хоче. Я з нею постійно розмовляю, бо розумію, що їй зараз важко, намагаюся пояснити, що так буває у житті, переконую почати більше спілкуватися з іншими дівчатами, але чомусь ми це не вивозимо. Боюся,що вона перетворює цю дружбу на якісь токсичні відносини. Можливо краще звернутися до психолога?
Атятя_тётя• 21 февраля 2025
Не робіть проблему, мамо, де її немає. Діти розберуться самостійно. Будуть нові подруги.
Звездолётчица• 21 февраля 2025
І до психолога, і нове коло спілкування. І пояснювати, що в Світі мільярди людей - не всі будуть тебе любити, деякі навіть не будуть тебе знати! головне , знайти тих парочку, які завжди будуть поруч.
Подруга не винувата - вона також обирає людину, з якою цікавіше, приємніше і веселіше.
Ще про зраду розкажіть дитині, про почуття власної гідності.
Короче, підтримайте.
Намакушка• 21 февраля 2025
Все через это проходили, моя сейчас через это проходит. Мы живем в социуме, и не можем подстраивать под себя посторонних людей. Просто разговаривайте с ней побольше.
ТаЕщеОптимистка
• 21 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Бедный ребенок, как сложно даётся взросление и весь этот опыт(
Может ей заняться чем-то новым и поискать круг общения там, чтобы не из школы?
Дякую за співчуття)(чесно чекала капці))). Вона ходить на 4 гуртки, це по 3 заняття в день. У неї є подружки і там,але це більше приятельки. Вона якась ’однолюбка’ є одна найкраща і все(
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Может предложить провести время с этими приятельницами вне кружка?
Например, договориться и вместе сходить в квест комнату?
ТаЕщеОптимистка
• 21 февраля 2025
Ответ дляНамакушка
Це все зрозуміло, я постійно пояснюю, підтримую. Але ж пам´ятаю себе в дитинстві: мамин досвід, то така фігня, у мене все по іншому. Бачу як їй важко + вона дуже скритна, про конфлікти дізналася від мами подружки.
Маргарита и Мастер• 21 февраля 2025
Все через это проходят. Вы всё правильно делаете, говорите, объясняете. Со своей стороны, можете предложить ей интересный досуг на выходных с другими девочками, с которыми она общается. Этих не вижу смысла уже куда-то звать, они уже дружат против неё.
все по ГОСТу!• 21 февраля 2025
Навчіть не бігати за іншими і дайте пережити розчарування. Та дівчина не зобовʼязана дружити з вашою.
пу_пугренчик• 21 февраля 2025
Очень полезный опыт. Поддержите, объясните, отвлеките. Если ребенок слишком высосокочувствительный то и к психологу сводите. Такой вот жизненный этап.
ТаЕщеОптимистка
• 21 февраля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я це прекрасно розумію. Питання лише в тому, як допомогти дитині пережите це розчарування.
Тантрический кекс• 21 февраля 2025
а скоро начнутся мальчики, которые ее не захотят, выберут других девочек
не боитесь?
лучше к психологу, он знает, как работать с такими детьми, случай не уникальный
не боитесь?
Тантрический кекс• 21 февраля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
осознать, что это не разочарование
что нельзя прилипать к людям и присваивать их себе
ТаЕщеОптимистка
• 21 февраля 2025
Ответ дляТантрический кекс
осознать, что это не разочарование
Склоняюсь к психологу. Потому что для неё это огромное разочарование. Боюсь, что это ударит и по ее самооценке. Она сказала, что не думала, что лучшая подруга так легко заменит ее. И думаю, что фраза ’ Незаменимых людей нет’ тут вряд-ли прозвучит как поддержа)
все по ГОСТу!• 21 февраля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дати його пережити, посумувати, потіс зайняти дитину чимось іншим, звернуту увагу на інших дітей, відвести на гуртки, розширити коло знайомих.
все по ГОСТу!• 21 февраля 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Короче, підтримайте.
А до чого тут зрада?
все по ГОСТу!• 21 февраля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Проблема в тому, що у вас нема контакту з дитиною.
все по ГОСТу!• 21 февраля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
До психолога треба вам, тому що дитина сприймає світ через вас. Ви маєте транслювати, що життя не має бути ідеальним, інші люди нам не належать і по мірі дорослішання кожна людина буде стикатись з неідеальністю світу та людей. Ваша дитина те що каже, її сприйняття цієї ситуації взяла від вас.
ТаЕщеОптимистка
• 21 февраля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я лише за також попрацювати з психологом. Дитина, нажаль не ділиться ні з ким своїми хвилюваннями. Вона дуже балакуча і якщо в неї щось трапляється, то вона ліпше видумає якісь історії або буде годинами розповідати про що завгодно, аби розмова не звернула знову на тему яка їй неприємна. І нажаль я не вмію її вивести на відверту розмову.
все по ГОСТу!• 21 февраля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Якщо серйозно і вас хвилює комунікація з дитиною, її сприйняття світу, то почніть з психолога для себе. Це дуже важливо. А потім побачите як далі діяти
Тантрический кекс• 21 февраля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я не знаю, как объяснить.
Но девочка/ девушка/ женщина, которая не присваивает других людей, имеет огромную фору.
И она сразу начинает всем нравиться
У нее больший выбор, более успешная жизнь
А те, кто присваивает, всегда будут разочарованы и разбиты
И она сразу начинает всем нравиться
ТаЕщеОптимистка
• 21 февраля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Я не знаю, как объяснить.
И она сразу начинает всем нравиться
Согласна, лёгкие люди всем нравятся)
Українська зірочка• 21 февраля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Поясніть прикладом.
Якщо є дитина, яка не подобається вашій, а в садочку дружили, наприклад, запитайте якби доньку заставляли дружити з тією дитиною, як би вона почувалась. І поясніть, що вподобання змінюються, і це нормально