Давно без алко• 21 февраля 2025
Сколько времени вы делаете с детьми домашнее задание?
Недавно прочитала у других так то треш, чуть ли не половину дня после уроков это домашнее задание и дети устают. Это правда? Как у вас проходит? Спрашиваю так как воспитывают сына сама и даже не знаю как буду совмещать и работу и домашнее задание. Бабушек и дедушек у нас нет
Морожена_курка• 21 февраля 2025
Ответ дляПушАпница
Вы не поняли. Взрослый меняет вид деятельности.
Короче, вам нравится, что ребенок 8 часов и более занят уроками?
Выбор есть? Не ходить в школу, не делать дз? Да и не 8 часов выходит, а меньше. Сын в 6 классе, уроки до 15 (с 8), это 6 часов, учитывая перемены, это суммарно около часа. Уроки делает сам, на переменах иногда или дома, это занимает у него 1-1,5 часа максимум. Никто не упаривается до беспамятства.
Не зацілована• 21 февраля 2025
Ответ дляПушАпница
Вы считаете это правильно?
Нет не правильно, а что делать?
С каждым годом нагрузка больше и больше.
В третьем классе ребенок делал домашку сам.
С пятого понеслась . Я и психовала и ругалась и в чате ругалась а толку все равно делать надо
Не заздріть тьоті• 21 февраля 2025
Ответ дляКотя_люлю
А у школі він нову тему не сприймає?
Іноді ні
От для прикладу - Фізика. НУШ
Заняття йде парами - 1 пара на тиждень
Відповідно на цих двох уроках йде вивчення двох параграфів. На наступному уроці - СР і знову наступні 2 параграфи.
Моя дитина НЕ втсигає зрозуміти новий матеріал за 45 хв мінус час на написання СР
От для прикладу - Фізика. НУШ
Заняття йде парами - 1 пара на тиждень
ПушАпница• 21 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
Нет не правильно, а что делать?
Мой не делает всю домашку. Только итоговые.
Морожена_курка• 21 февраля 2025
Ответ дляПушАпница
Рабочий день школьника не должен быть более 5-6 часов. Я так считаю. Особенно когда дети на дистанционке.
Так он и есть 5-6 часов. Нет там 8, только если ребенок тянет кота за хвост и делает домашку по 3 часа, когда ее можно сделать за 1 час максимум.
Котя_люлю• 21 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
В нас дуже мало пояснюють хвилин 10-15. А ми втрачаємо дома по 2 години на математику. Задають 20 прикладів в середньому різних, на уроці не встигають проробити це все.
Я би вам радила не витрачати час на однотипні завдання, а робити лише по 1 прикладу з кожного типу. У дитини скоріш за все швидко вичерпується увага, треба робити часті короткі перерви і підбирати різроманітнв завдання.
Коли запас уваги аичерпаний, займатися вже нема ніякого сенсу
Не зацілована• 21 февраля 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Іноді ні
От для прикладу - Фізика. НУШ
Заняття йде парами - 1 пара на тиждень
От для прикладу - Фізика. НУШ
Заняття йде парами - 1 пара на тиждень
Аналогично
У нас был переказ первый раз.
Она протарахтела два раза текст. Слава богу я была дома и записала на диктофон. А иначе ничего бы не написали.
У нас два человека перевелись в другую школу сразу в частную по 20 тыс в мес а я не тяну это
У нас был переказ первый раз.
Не зацілована• 21 февраля 2025
Ответ дляПушАпница
А как он понимает?
ПушАпница• 21 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
А как он понимает?
Ну он же на уроках присутствует кагбы
Замрійлива• 21 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
В нас с 8.30-15 уроки . Ну с перерывами по 30 минут. Вечером в среднем 3-4 часа в уроках. быстрее не выходит. И чтение задают по 10-20 страниц и сочинения.
У нас перерывы 5-10 минут. Чтение задавали на лето, сейчас только освежить, так сказать). Сочинения на дом не задают, чаще тесты. Презентация или параграф учебника. По языкам задание на платформе в инете. По математикам много, да. И по биологии всегда конспект. А еще у нас последние два года нет ни трудов, ни музыки-изо, так решили, только физра.
Не зацілована• 21 февраля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Оно так и есть. Но когда ребенок решит 10 однотипных примеров на 10 он усвоит что оно такое
Не зацілована• 21 февраля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Достатньо завлань домашних дополнительно не занимаемся
Не заздріть тьоті• 21 февраля 2025
Ответ дляМорожена_курка
А от як зробити ДЗ за умовну годину якщо в рамках цього ДЗ є:
1. Написати твір з укр літ
2. Написати доповідь з біології про червів (руками, не на компі)
3. Зробити алгебру (чесно - там мало, це радує)
4. Вивчити теорему з геометрії
1. Написати твір з укр літ
4. Вивчити теорему з геометрії
СкумбріяП8• 21 февраля 2025
Ответ дляТеща дочки
Не роблю. Зі мною теж ніхто не робив, з медаллю закінчила.
Якщо щось не може вирішити ,підходить і питає, я допоможу. Но не сижу, як деякі мої знайомі мамки, що в 7 класі з дитиною ще уроки роблять.
Да, оцінки звісно нижчі, ніж там де батьки під боком корегують, але чесно зароблені.
Була знайома теж з дитиною над уроками кроптіла. Поки на роботу не вийшла. І дитина з відмінниці відразу трієшнецею стала.
Старший син сам робив. Відмінник, але то не головне, він реально все знав і йому подобалось вчитись.
А менша ненавидить школу і уроки. Хоча дуже розумна. Зараз 5 клас. Тому пояснювала те що не зрозуміло, а так як на уроках не слухає, то не зрозуміло майже все.
Ось я в цьому семестрі плюнула, бо лікувалась (операція). На даний момент домашку робить сама, але як сама говорить нічого не розуміє. З математики НСД, НСК, скорочення дробів - взагалі ноль. Сіла пояснила - виявилось що то легко і до ашеу зробила сама. З історії задали скласти історичну задачу про певних діячів, яких вчили на уроці - замість Михайла Грушевського gpt їй видав Григорія Грушевського, а хто це і чим відрізняються вона не в курсі
З укр мови переплутала омонім з антонімом і різницю не зрозуміла в школі. Пояснила - все ок.
Зараз дистанційка.
Не зацілована• 21 февраля 2025
Ответ дляЗамрійлива
У нас это все есть и труд и музыка и рисование
ПушАпница• 21 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
А ясно.
Ну а какой еще есть способ обучения в школе?
Не зацілована• 21 февраля 2025
Ответ дляЗамрійлива
Если мой ребенок прочитает текст летом то вряд ли он вспомнит слово в книге а вопрос будет в тесте
Котя_люлю• 21 февраля 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Мова не стоїть щосб робити замісь дитини
Мова про те,що часто-густо дитині треба пояснити/нагадати/проконтролювати
Ну я так і відповіла, як правильно привчити дитину саму контролювати цей процес. А систематичне пояснення - це задача вчительки, а не батьків. Коли батьки беруть на себе те, що не мають брати, дитина не навчиться працювати на уроці і це потім котиться сніжним комом, який вже не зупинити.
Не зацілована• 21 февраля 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
1. Написати твір з укр літ
4. Вивчити теорему з геометрії
1. Написати твір з укр літ
4. Вивчити теорему з геометрії
Ну я обычно на сочинение трачу пару тройку часов быстрее не могу будет что попало.
Не зацілована• 21 февраля 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Зараз дистанційка.
В нас если кинуть то переписывает с гдз без понятия, задаёт вопросы чату gpt, так раздавалась что все ответы неверные учитель так и написал что надо не самом пользоваться а учебником
СкумбріяП8• 21 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
У моей нет ГДЗ к программе.
А ИИ часто врет. До дочки это потихоньку доходит.
Не зацілована• 21 февраля 2025
Ответ дляПушАпница
Ну он же на уроках присутствует кагбы
А у нас только тему прошли уже все забыли ...поэтому пытаемся идти постепенно все писать чтобы хоть что то откладывалось
Замрійлива• 21 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
Моя слушает аудио или ютуб краткое изложение, по дороге на секцию. И по тексту вспоминает основное, что может быть в тексте, имена и события, она уже знает, что обычно бывает.) Ну и первый урок по произведению обычно опять его разбирают в классе, и если слушать, учитель как раз рассказывает то, что будет в тесте.
Котя_люлю• 21 февраля 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Іноді ні
От для прикладу - Фізика. НУШ
Заняття йде парами - 1 пара на тиждень
От для прикладу - Фізика. НУШ
Заняття йде парами - 1 пара на тиждень
Ви думаєте, протягнете в режимі репетитора до 9 чи 11 класа? Між двома злами: забити на фізику і витрачати купу дитячого і дорослого часу на опанування одного предмета, перше набагато менше.
Не заздріть тьоті• 21 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
ой, про аналіз прочитаного - то взагалі - ПІСНЯ)
Відразу зауважу що мені ДУЖЕ подобається список літератури, підібраний до вивчення в 7 класу (за НУШ). Браво!
Але.... напоркуа дітям задавати питання накшталт: ’Чи вірне твердження: Панас - це 82-річний дід головного героя’?
Моя дитина проаналізувала: в повісті діда звали Панас. Ок
Йому було 80+років
Значить вірно
А ні - бо діду було 80 років)))
От напоркуа такі питання - якого кольору очі у Краима чи скільки років дідові? Важливо ж розуміти проблематику, аналізувати події
Йому було 80+років
Значить вірно
А ні - бо діду було 80 років)))
Не зацілована• 21 февраля 2025
Ответ дляЗамрійлива
Круто.
Котя_люлю• 21 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
Аналогично
У нас был переказ первый раз.
Ну і яке знання чи навичку у дитини ви при цьому здобули чи вдосконалили?
Не заздріть тьоті• 21 февраля 2025
Ответ дляКотя_люлю
не знаю чи протягну я до завтра - враховуючи ситуацію навколо))