Вишня на торті• 21 февраля в 16:57
Сайти знайомств. Довго ви там сиділи покі знайшли свого кавалера?
Взагалі чоловіки жаліються, що або дуже дуже гарним треба бути, або щоб грошей вдоволь ))
Бо конкуренція нереальна..))
Вишня на торті
• 21 февраля в 16:59
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я так и не нашла. Сидела годами
чому не найшли ?
Ухахайкина• 21 февраля в 16:59
Авторе, напишу те, за що закидають тапками, купила курс по знакомствах на СЗ, і це дійсно працює
Весела бджілка• 21 февраля в 16:59
Загалом десь пів року. За цей період іноді відключала анкету. Зустріла коханого, вже більше двох років разом
БлинчикБезСметанки• 21 февраля в 16:59
Ответ дляВишня на торті
чому не найшли ?
Да как-то одни извращенцы, готовые полизать ножки попадались 😁😁😁 я утрирую, но не было там ничего достойного
Вишня на торті
• 21 февраля в 17:01
Ответ дляВесела бджілка
Хлопцям за 30, без файного авто суватися і немає чого.. Зараз єра потребительства
ПультОт_БМВ• 21 февраля в 17:02
Забила и удалила анкету с бесплатных, создала на платном для мужчин, может хоть так что-то получится.
Мама Карло• 21 февраля в 17:02
Это как повезёт, я сидела 3дня, с одним мужчиной завязался диалог и сразу перешли в вотсап. Итог 1.5 года женаты
Неробименінерви• 21 февраля в 17:04
Менше тижня - чудовий кавалер, ще запасний є і теж чудовий. Що там робити так довго?
Вишня на торті
• 21 февраля в 17:05
Ответ дляМама Карло
Брат так спілкувався з дівчиною, в нього зразу йокнуло, так дуже рідко буває, приємна у спілкуванні, дуже гарненька, робітлива.. Вона у Вроцлаві живе.. Спілкувалися по телефону та переписці 4 місяці, звала його до неї приїхати жити.. Він збирався, але не встиг.. Вона вже іншого знайшла, мов довго їхав 🤪😂
Вишня на торті
• 21 февраля в 17:06
Ответ дляНеробименінерви
нашо другому голову пудрите ?
Неробименінерви• 21 февраля в 17:10
Ответ дляВишня на торті
нашо другому голову пудрите ?
Не пудрю, він знає, що не пройшов за конкурсом, але я йому подобаюсь, хоче спілкуватися
КрестьянинДиор• 21 февраля в 17:19
З місяці. Мені 41 було. Гроші треба завжди. Мій батько завше казав- що це за чоловік коли він не має грошей? А як він зібрався сім’ю утримувати? Дітей вчити? Та навіть жінку ,яка сподобалась, елементарно пригостити чимось. Це основа залицяння. Півень хвіст розпускає.павич теж. А чоловік показує що він спроможний і готовий елементарно пригостити жінку. Що не жлоб. Це все просто і елементарно. Злидні нікому не треба. Жодна жінка,яка себе поважає, не буде водитися зі злидарем. Фінанси в нас час це захист.здоров´я.комфорт. на одній голій любові довгоине протягнеш. І коли жінка на 100% сама себе забезпечує, то це теж не гуд. Рано чи пізно втратиться інтерес.повага. цікавість. Бо тобі і без нього гуд
Мама Карло• 21 февраля в 17:21
Ответ дляВишня на торті
У меня сразу ничего не ёкнуло, просто было очень приятно общаться. Мы почти 2 месяца просто общались по телефону, причём на вольные тему, не было никакого сексуального поддтекста, больше как знакомые. Через 2месяца встретились и он мне сказал, что ищет только серьёзные отношения. Так и закрутилось
КрестьянинДиор• 21 февраля в 17:25
Ответ дляВишня на торті
Злидні нікому не цікаві. Краще самій. Ніж жити пополам чи ще його волочити на собі.
Не за Будка• 21 февраля в 17:26
4 года сидела, удаляла и опять скачивала. Искала в Украине и в Европе. Нашла все-таки.
Не за Будка• 21 февраля в 17:27
Ответ дляУхахайкина
Я тоже смотрела вебинар психолога как найти нормального партнера на СЗ, работает 👍
Невгамовна шахиня• 21 февраля в 17:38
Сиділа там з перервами, ходила на зустрічі, але все ж таки не мій спосіб знайти там свого кавалера) Спробувала і не шкодую, адекватні хлопці, просто не моє)
Глас_Народа• 21 февраля в 18:04
4 месяца как хобби переписывалась с спамерами моей эл.почты, пару раз в неделю ходила на встречи, где понимала что этот черт мне не нужен, особенно после его вопросов - что у тебя есть в собственности, какая зарплата, кто родители. Но в итоге 15 лет назад встретила там своего мужа
Незламна Україна• 21 февраля в 18:55
Ответ дляВишня на торті
Ой бред сивой кобылы. Знаю двоих, кто вообще авто не водят, ездят на такси. Хотя имеют по несколько квартир, деньги за границей и так далее. У одного бизнес, а второй высококласный спец в своей сфере (что-то рядом с ИТ). Скорее, долларовые миллионеры или около того. Аргумент одного из них - ну я же не водитель, чтобы ездить и как не курьер, чтобы посылки возить, для этого есть специально обученные люди.
ротцвеники• 21 февраля в 20:23
Ответ дляКрестьянинДиор
Так ,організуйте аукціон на себе ,і підете до того хто більше заплатить
Гидроусилитель руля• 21 февраля в 21:01
Сиділа колись, так начальник якимось чином дізнався, ходив обговорював це по телефону так, щоб я чула. В обличчя сказати ніяк, то морально тиснув. Довелося видалятись, хоча були нормальні хлопці, але далі переписки не встигло зайти.