Витворунка• Изменено 21 февраля в 21:33

Дівчата, а як вам місто Боярка, Київська обл

Дивлюсь тут дешевше кчартири,ніж в Києві,і наче недаоеко від міста.
Як вам інфраструктура,магазини,лікарні?
Відповів всім• 21 февраля в 23:33
Ответ дляВитворунка
Так хіба їзда в Київ це основне?
Цікавить саме місто,чи є там все необхілне,які плюси та мінуси?
Я хочу в Київ повернутись, за 15 років тут не звикла. Велике село.
автор Витворунка • 22 февраля в 09:05
Ответ дляСМСница
В дитинстві в лікарні була тільки там. А ближче десь ні? Всю зп на маршрутки витратите. В нас он з Ірпеня до Академмістечка проїзд вже 50 грн, так там їхати пів години, навіть не уявляю скільки запросять з Боярки.
Дивлюсь і ближче
Интимная• 22 февраля в 09:24
Ответ дляВитворунка
Дивлюсь і ближче
Тільки Київ.
БЦАшка• 22 февраля в 10:57
Ответ дляСМСница
Боярка 65 грн, Васильков 85 грн.
БЦАшка• 22 февраля в 10:58
Ответ дляВідповів всім
А де ви живете?
Відповів всім• 22 февраля в 11:41
Ответ дляБЦАшка
А де ви живете?
Жила 8 років в багатоповерхівці на кругу, біля Епіцентра. І після, вже 7 років, в приватному будинку, недалеко від квартири, ближче до ліцею.
До цього 30 років в Києві жила, з батьками
автор Витворунка • 22 февраля в 22:06
Ответ дляИнтимная
Тільки Київ.
Хочеться трохи природи.
А в Києві подобаються Осокорки,але там дуже людно
автор Витворунка • 22 февраля в 22:07
Ответ дляВідповів всім
Якщо хочеться повернутись, то йдіть до своєї мрії.
Я 35 років прожила в Києві, незнаю,як буде в передмісті
Відповів всім• 22 февраля в 22:11
Ответ дляВитворунка
Мені сподобалось в приватному будинку. Ми його будували. В Києві навіть місця немає для такого будинку, кругом висотки.
Боярка не подобається, але жити в будинку подобається (квіти, газон, мангал, тераса, тенніс, сауна, свіже повітря, підвал де спортивний куточок і як укриття). Може на старості років в Київ, в квартиру переїду.
Интимная• 22 февраля в 22:21
Ответ дляВідповів всім
Як це місця нема в Києві для будинку? Прекрасно живу в приватному в столиці
автор Витворунка • 22 февраля в 23:19
Ответ дляВідповів всім
Ох,я вас розумію.
Хочу теж будинок,хоч малесенький.
Чомусь мені на старості навпаки,захочеться в будинку жити
автор Витворунка • 22 февраля в 23:19
Ответ дляИнтимная
А де саме,якщо не секрет?
автор Витворунка • 22 февраля в 23:20
Ответ дляИнтимная
Бачила продаються будинки по воздухофлотському проспекту,але там літає,жах
Интимная• 23 февраля в 07:11
Ответ дляВитворунка
Ні. Я в Голосієво
Карамбулкул• 23 февраля в 08:56
Ответ дляВитворунка
А яке місто порадите подивитись?
Якщо не брати в увагу Боярку?
Святопетрівське?
Білогородка?
Яке Святопетрівське з роботою на Севаст площі? Тарасівка, село Нове, стара Боярка(приватний сектор), Крюківщина та частина Вишневого котра біля Крюківщини, Гатне.
Розглядайте лише варіанти щоб не їздити через переїзд.
А діти є? Школа потрібна?
Відповів всім• 23 февраля в 09:45
Ответ дляИнтимная
Там повітря все одно забруднене і з висоток видно що у вас на дворі робиться. Ми дивились ділянки в Києві - не то...
Интимная• 23 февраля в 10:01
Ответ дляВідповів всім
Коло мене нема висоток. Так що вам не то,нам чудово. А Боярка кришталеве повітря,ой сміх
Відповів всім• 23 февраля в 10:06
Ответ дляИнтимная
Ну не кришталеве, але ліс поруч і відчуваю, що чистіше.
А де ви в Києві без висоток, якщо не секрет? Чи це Лівий берег? Ми його не розглядаємо навіть
Интимная• 23 февраля в 11:47
Ответ дляВідповів всім
Голосієво