Чавонадо• Изменено 22 февраля 2025

Ціни на собак.

Дивуюсь цінам,щенята від 20 000 до 50 000.Це просто..чому такі ціни?Я живу у селищі де проживають десь 15 000 людей.Мінімальна зарплата це вже є добре,відповідно комунальні ,вода,дуже дорого-немає субвенції для покриття витрат підприємств,...Останнім часом дуже модним стало купувати цих милих песиків.Але ж ціни?!Там ще ж потрібен догляд і т.д. Коли дитині купують телефон чи якийсь інший пристрій,то їх хейтять за такі витрати на дітей, а песики в 1000$ норм?
Всюди влазю• 22 февраля 2025
Ответ дляЧавонадо
Чим вони обґрунтовані?
Мій песик коштував мені 1500 долларів. Народжений від батьків, тестований на генетичні захворювання, має різкісний окрас, з документами, утримувався в дуже гарних умовах на дорогому кормі. Поки сука виношує щенять, вона потребує нагляду лікаря, додаткового харчування, роди теж коштують грошей, потім це щеня до 2-3 місяців знаходиться на утриманні заводчика з відповідними витратами ,(корм, пелюшки, іграшки)
Всюди влазю• 22 февраля 2025
Ответ дляАлина-1240
Никто никакие тесты не делает
Звісно що роблять. Заводчик надає для ознайомлення результати таких тестів
Всюди влазю• 22 февраля 2025
Ответ дляЧавонадо
У нас немає в селищі ні кінолога, ні ветклініки (тільки магазин,де є ветеринар, у якого навіть аналізи не здасиш),грумера і всього іншого як ви розумієте, теж немає.Тобто корм,ліки-це все.Собак у місті дуже багато.То для чого таким людям продавати, якщо вони належним чином не будуть доглядати.
Дякую за відповідь.
Знаю заводчика, яка живе за містом, до ветеринара вона возить собак машиною
автор Чавонадо • 22 февраля 2025
Ответ дляВсюди влазю
Ну якщо ви так кажете, то можливо так і є.
автор Чавонадо • 22 февраля 2025
Ответ дляПупуговка
🤦‍♀️
Хоч би до людини в профіль зайшли і подивились. Хворобливий коментар.
Пупуговка• 22 февраля 2025
Ответ дляЧавонадо
Удалено администрацией...
автор Чавонадо • 22 февраля 2025
Ответ дляПупуговка
Удалено администрацией...
Курочка-чубаточка• 22 февраля 2025
Ответ дляЧавонадо
Я не вірю,що генетичні тести роблять в провінційних містах,частіше люди там не переймаються породою, скоріше миловидністю песика.
Розумію міста мільйонники, де дохід людей відповідає їх витратам, але не тоді, коли твоя зарплата 10-15 000 в місяць.
Коли твоя зарплата 10-15 тис, то варто взяти песика з притулку, або шукати по зооволонтерам тих, кого безкоштовно прилаштовують. І це не залежить аж ніяк від кількості населення в місті.
автор Чавонадо • 22 февраля 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Зарплата і витрати залежать від місцевості. Про це я написала
Алина-1240• 22 февраля 2025
Ответ дляПупуговка
Удалено администрацией...
Закусывайте там.видно до белки допились,собак в тамбуре видите
Кросівки оригінал• 22 февраля 2025
Ответ дляАлина-1240
В гараже они у них
Зараз є стаття за погане поводження з тваринами, чому ви дивитесь, знаєте і нічого не робите?
Херсон це Україна• 22 февраля 2025
Ответ дляЯниЯ
тем чтобы когда уезжают не выбрасывали собак
Це не працює. Насправді ціни обумовлені виключно бажанням нажитись на собаці, більше ні чим.
Херсон це Україна• 22 февраля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Так в чому проблема не купуйте
Хочете собаку безкоштовно беріть з приюту і годуйте кормом гав чи пан пес, захворіє не лікуйте
Це буде дешевше
Ті, хто беруть з притулку зазвичай годують натуральною їжею, і собаки живуть у них по 20 і більше років, на відміну від породистих мутантів на дорогому кормі, і хворіють ті безпородні рідше, і хвороби у них простіші. Так що немає там за що платити, хіба що за науку ’не будь лохом’.
Херсон це Україна• 22 февраля 2025
Ответ дляБарвіночка
Моему биглю 14 лет. У него два титановых сустава на 44 и 56 ыс. И резекция желудка в стойкой ремисии 6 лет. Это забаганка ??? Это друг.
Интересно, это ваше дорогое содержание и суперкорма сказались или то, что щенок - генетически ущербный, зато дорогой?
Херсон це Україна• 22 февраля 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Правильным разведением и племенным содержанием.
Цена 1тыс$ - нормальная для щенков из хорошего питомника.
Которым потом суставы нужно менять и дорогие операции делать, ага . Вам за тысячи генетический мусор впаривают, а вы и рады. Без лоха и жизнь плоха. А вы еще гордитесь
Шаманю второпях• 22 февраля 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Это вы про дворняг мальтипу ?)
Мальтіпу хоч чистий, хоч типу мальтіпу бєєє. Хто взагалі купує цю породу? Така глупа порода. Це не пудель, хоч пуделів я теж не люблю, але вони принаймі розумні, а мальтіпу нещастя таке…
Викачую яйцями• 22 февраля 2025
Я купила шпіца за 12т . Хоча є і по 40 і по 80.
Кожному своє , за у мене велика і дозволяє купити хоть за 200т пса .
ЖаннаНеАгузарова• 22 февраля 2025
Ответ дляАлина-1240
Шотланцев соседка плодила,так скрестила 2 вислоухих раз,2 котенка норм,4 мутации,под клинику занесла
Я бы сажала таких, причем очень надолго
Шеллар• 22 февраля 2025
Моя думка, що діло Менгеля процвітає. Виводяться штучні породи, які вимагають штучних умов, запліднення, кормів, постійного лікування. Це знущання над тваринами заради їх зовнішнього вигляду.
Раніше хоч мінімальних рамок тримались генетики-заводчики.
Можу брикнути• 22 февраля 2025
Ответ дляЧавонадо
Дякую за відповідь.
Люди з вашого селища нікуди ніколи не виїжджають?
Мої батьки живуть у маленькому селищі де теж крім ветаптеки нічого немає, але це не значить що за собакою не доглядають. Їздять в місто (~100 км), здають аналізи, лікують, операцію там робили. Ну миють і вичесують самі, тут уже як є.
Дивні у вас уявлення про світ, чесне слово

Стосовно ціни, почитайте як працює ринок і як попит формує ціни
Вимагаю спілкування• 22 февраля 2025
Ответ дляБарвіночка
Вы молодец, горжусь что у нас есть такие люди
Мой тоже после операции на спине, был парализован сейчас ходит
Люди в этой теме многие не в теме
Да одной любви не достаточно, нужна еще ответственность мозги и деньги
Как с ребенком, конечно если собака не расходник
Божий одуванчик• 22 февраля 2025
Ответ дляЧавонадо
когда зп 10-15т не до собак, хоть бы себя прокормили
вре_Динка• 22 февраля 2025
Якщо немає грошей на собаку то не буде і на її догляд, нащо думати про дорогу собаку, якій потрібен якісний догляд- грумінг, кінолог, якісний корм, ветеринар
Просто каралева• 22 февраля 2025
Я б не купляла собак.
Тільки цуциків з притулку забирала або з вулиці.
У мене є і кіт і пес,з помийки,як то кажуть.
Шлях до зірок• 22 февраля 2025
Я коли шукала свою породу то знайшла двох в різних питомниках, потрібного мені окрасу, віку, і статі. Один коштував 5000 грн, другий 15000. Я дзвонила, дізнавалася про родословну, про питомник, все Ок. Думаю, чого ж така ціна? Вирішила купити за 5000, домовились на дату, приїхала за ним в Київ. Ще до покупки, з’ясувалось що питомник в «ЛНР», це до повномасштабної було і хазяйка могла виїзджати до родичів в Київ. Тепер в мене вдома живе алчевський бандюга, коли наригає то чоловік його обзиває сєпаром
Чу Ча• 22 февраля 2025
Возьмите из приюта, там столько милых собачек, они потом благодарны вам будут всю жизнь, ну,нет же будут ныть как дорого порода, не понимаю таких .
Усатая полосатая• 22 февраля 2025
Ответ дляШаманю второпях
Хватает таких )
Усатая полосатая• 22 февраля 2025
Ответ дляПупуговка
А она не лучше https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3680640
Почитайте ее ответы там.
Мне кажется это троляка больной на голову
Бешене сарі• 22 февраля 2025
Ответ дляАлина-1240
У меня знакомые разводят тех песиков, пару удается продать,еще пару переростков за копейки удается сбыть, и пару штук на улицу
Это черная разводная. Самое говно.
Швидкоруч• 22 февраля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Значит он вам не нужен если жалко
Если собака заболеет придется выложить гораздо больше, а тримминг, качественный корм, прививки амуниция
Собака ответственность и фин вложения
Цены на собак оправданы, если что не продаю их
Текущие расходы это естественно, у меня кошка уличная, но расход на нее все как положено. Чип, паспорт, прививки, лечение, хороший корм
Но выложить сразу тридцатку я не готова
Я согласна, что цена оправдана,