Реверанс• вчера в 21:44

Цей день в історії правління Зеленського

"Російський народ не зможе піти війною проти українського народу".
За 5 днів до вторгнення.
nutty• вчера в 21:48
Доллар по 45, хаос, війна...
Seehund• вчера в 21:48
Помню в школе заставляли фото мира с детьми для рашки делать, вместо того, чтобы продумывать пути эвакуации населения.
чир• вчера в 21:50
Йому до дупи український народ, взагалі людей не шкода. В іншому випадку ніколи такого б горя не допустив.
автор Реверанс • вчера в 21:51
’Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність.’
’Не піддаємось на будь-які провокації. Наші кордони надійно захищені. Наші партнери нас підтримують. Зараз немає жодних причин для хаотичних дій!’.
’Причин для вашої безсонної ночі немає!’ - Зеленський 23 лютого 2022.
Espresso_caffe• вчера в 21:51
то что сделал путин это безумие
Mila228• вчера в 21:52
Зеленский был очень наивен, верил кацапне
Этой публикации сегодня ровно 4 года.
И кто ещё хочет верить Москве ???
автор Реверанс • вчера в 21:53
Союзники це панікери.
Пряма мова президента Зеленського
Valentina shop2020• вчера в 21:56
Ответ дляEspresso_caffe
то что сделал путин это безумие
Вместе с Зеленским ,этот тоже много горя принес
Espresso_caffe• вчера в 21:57
Ответ дляValentina shop2020
ну он не умеет ракеты и дроны улавливать руками
E-ducate• вчера в 21:57
Ответ дляРеверанс
Була інформація, що саме 16 лютого Байден особисто повідомив Зеленського, що 24 буде вторгнення. І замість попередити населення, Ще прийняв рішення оголосити ´´день єднання´´.
ХЗ, чим воно було вмотивоване. Чи справді не повірив, чи злякався реакції суспільства, чи сподівався на диво
Espresso_caffe• вчера в 21:59
Ответ дляE-ducate
ну и чтобы вы сделали с тем попередженням? только не отвечайте ’выехали за границу’
Seehund• вчера в 21:58
автор Реверанс • вчера в 21:59
Ответ дляEspresso_caffe
Починаючи з січня 2022 і до самого дня вторгнення Порошенко і Європейська Солідарність ВИМАГАЛИ виділити 50 млрд гривень на розгортання ЗСУ і підготовку до вторгнення російських окупантів.
Зеленський і його монобільшість Слуг - свідомо і тотально ЗАБЛОКУВАЛИ підготовку до останнього дня 24 лютого 2022 і обіцяли в травні шашлики. Криваві шашлики.
E-ducate• вчера в 22:02
Ответ дляEspresso_caffe
Виїхала з родиною.
І мене більше цікавить питання, чому знаючи про вторгнення, не евакуювали дитячі будинки, лікарні і тп заклади з територій біля кордонів з білорусі і нашей. Обов´язком держави було і є турбота про незахищені верстви населення. Їх залишили гинути ...
Zanka_• вчера в 22:02
А він війною і не пішов, а лише СВО, тому Зеля кругом ’правий’
автор Реверанс • вчера в 22:06
Легендарний пост волонтера Аркадія Бабченка про пана Зеленського і початок війни в Україні.
Раптом хто забув те епічне президентське інтервью.
iripanchenko• вчера в 22:06
Ответ дляEspresso_caffe
Пусть учится. А что он вообще умеет? Земли наши продавать? О да. Богатеть? Да. Он хоть одно свое обещание выполнил? Задумайтесь. И почитайте на сколько он повысил бюджет на свое содержание в сутки
чир• вчера в 22:07
Ответ дляE-ducate
Виїхала з родиною.
Бо гарно бігати по Бучі з іноземними гостями та показувати які кацапи погані, а я - цяця, щіт Європи, дайте гроши. Ще раз. В нього були всі шанси недопустити цього вторгнення, йому такий варіант був не цікавим.
nutty• вчера в 22:07
Ответ дляEspresso_caffe
Таки выехали же
автор Реверанс • вчера в 22:11
Таблетка для пам´яті.
Саме 19 січня 2022 року Володимир Зеленський виголосив знамените звернення про «травневі шашлики».
Мовляв, треба готуватись не до війни, а до нормального життя. Ціна виявилась надто високою.
Zanka_• вчера в 22:15
Ответ дляРеверанс
Ги, а в чому знову ж він не правий? ця ж країна його вибрала, тому цілком логічно не довіряти розумовим здібностям її мешканців. На жаль, і президент наш не далеко від своїх громадян пішов
iripanchenko• вчера в 22:22
Никого за свои 43 года я не ненавидела так как эту еврейскую тварь. Наших людей он ни во что ни ставит,уничтожает,издевается с этими отключениями электроэнергии хотя все знают что ее продают. Тцк вообще отдельный разговор. Как баранов на улицах отлавливают. Целые области народа остались бомжами, хотя имели свои дома. Молодые парни сидят дома взаперти боясь выйти на улицу,проживая так свои лучшие года. Сколько инвалидов среди мужчин. Сколько слез матерей льется.
А эта скотина в стрелялки играет и кордоны 91го возвращает

Но мы еще должны донатить? Почему мы? Нам налог подняли с 1,5 до 5. Почему мы должны обеспечивать эту войну?
Я впо. Квартира аренда 15 000 ,зарплата 12000. Выплаты впо 2000 мне не положены. «Спасибо» зеля. Будь ты проклят
автор Реверанс • вчера в 22:22
Зеленський попросив українців не панікувати: Не бігти по гречку й сірники
19 СІЧНЯ 2022, 20:41
Пряма мова Зеленського: ’А в чому, власне, новина? Хіба це не реальність уже 8 років? Хіба вторгнення почалось не у 2014? Хіба загроза масштабної війни з’явилась тільки зараз? Ці ризики існують не один день. І вони не стали більшими. Більшим став ажіотаж навколо них. І зараз активно нападають не на нашу землю, а на ваші нерви. Щоб у вас було постійне відчуття тривоги.
Всім нашим громадянам, особливо похилого віку, потрібно це зрозуміти. Видихнути. Заспокоїтись. Не бігти по гречку і сірники.
Що робити вам? Тільки одне. Зберігати спокій, холодну голову, впевненість у своїх силах, у свої армії, у нашій Україні.
Не накручувати самих себе, на все реагувати мудро, а не емоційно!
Не думати тривожно і постійно ’Що ж буде завтра, що ж буде в майбутньому’. А знати. Розповідаю.
22 січня ми відзначимо День Соборності України.
Відкриємо Запорізький міст. За рік – збудуємо найбільшу трасу в Україні від Ужгорода до Луганська.
Будемо будувати дороги, мости, школи, стадіони, вагони, літаки і танки.
Вакцинуємо переважну більшість населення.
В квітні - відзначимо Великдень.
В травні як завжди – сонце, вихідні, шашлики, і звісно – День Перемоги. А далі літо. Ми будемо здавати ЗНО, вступати до університетів, планувати відпустку, копати городи, одружуватись і гуляти весілля. А далі осінь. Де сподіваюсь – ми будемо вболівати за нашу збірну на Чемпіонаті світу з футболу в Катарі. А далі зима.
І будемо готуватись до новорічних свят. Як завжди, 31 грудня усією родиною зберемось за столом. І я впевнений, що у новорічному зверненні скажу: ’Дорогі українці! Ну я ж говорив? Ми молодці!’
Ми не панікували. Не піддавались на провокації. Ми були спокійними, сильними і зустрічаємо наступний Новий рік. Без паніки. Без страху. Сподіваюсь – без вірусів. І щиро вірю – без війни. Слава Україні!’
https://www.pravda.com.ua/news/2022/01/19/7321021/
lisulya• вчера в 22:28
Ответ дляValentina shop2020
Тоже????
автор Реверанс • вчера в 22:28

Без паніки. З вірою в Україну та мир.
lus_so• вчера в 22:30
Прекрасне інтерв´ю в нього було, за рік після вторгнення, як він не хотів втрачати гроші, тому не казав про війну, а булькав про шашлики. Гроші воно рахувало, бугальтєр мамін.
автор Реверанс • вчера в 22:35
Ответ дляlus_so
Він «нікому нічого не винен», натомість йому - всі.
lus_so• вчера в 22:43
Ответ дляРеверанс
І чесно ж сказав, факт. А всі вуха розвісили ’маладойнітакой’.
автор Реверанс • вчера в 22:49
Лавров високо оцінив Зеленського,який слухняно виконав те,що просили росіяни.Дипломатія Зеленського коштувала нам багато крові.
Светланка_Ланка• вчера в 23:19
Ответ дляEspresso_caffe
Я і без його попередження за 10 днів до 24.02 заставила чоловіка заправити всі машини, закупити запас палива, продуктів тривалого зберігання, корму для тварин і побутової хімії. Купити ліхтарики, павербанки і перевірити генератор. Зробити запас питної води. Купити дров. Підготувати погріб, занести туди піддони, щоб можна було там комфортно знаходитися, обігрівач, воду і печиво.
Закупила препарати першої необхідності. Зняла запас готівки. Найшла і підготувала до вжитку ковдри, подушки і хутряні вироби типу шуб і дублянок (вони потім в тому погребі ой як знадобилися).
І коли почалася війна, увечері у моєму домі було 15 чоловік - жінки і діти, це родичі (сестри, невістки з дітьми, тітки). І ми вижили.
Тому от реально - не меліть єрунди. Ваш зеленський - ганебна зелена шмаркля, огидна і дурна як пробка карасірна. Щиро бажаю йому здохнути у канаві.