Карусель-весель• 22 февраля 2025
Суші торт
Хто робив, норм чи краще не варто? Норі не розмркають?
Шумелка Мышь• 22 февраля 2025
Смачний, реально як суші.
Норі такі як потрібно, не хрумкі але не ’мокрі’.
Єдине - через те, що ціни підвищились , стало не дуже дешево робити.
Сир став дорогуватий, доречі в АТБ він дешевший. Я беру Філадельфію
Карусель-весель
• 22 февраля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Смачний, реально як суші.
Дякую! Потрібно 2 пачки так? І ще питання, в чому робити, у формі об´ємній краще, так?
Шумелка Мышь• 22 февраля 2025
Ответ дляКарусель-весель
Дивлячись на яку кількість робити.
На трьох я робила з однієї пачки. І все не з´їли.
У мене немає роз´ємної форми, робила в скляній що у мене для випічки.
По цьому рецепту.
ЗдесяЯ• 22 февраля 2025
Делала.
Больше не буду.
Его не утрамбуешь так, чтобы не разваливался. Лучше роллы крутить.
Больше не буду.
Вся в кредитах• 22 февраля 2025
Я скільки не трамбувала - так і не змогла це зробити так щоб не розвалився. Вийшло смачно, але не красиво. А так - як звичайна фвладельфія, які продукти покладете - так і смакуватиме.
Жена миллионера• 22 февраля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Дивлячись на яку кількість робити.
По цьому рецепту.
На дві години в хододильник? Смішно. А розвалюється він в нього тому, що рис заправляється гарячим, з обвіюванням. Та і рис в нього не підходить для суші. Готувальник, мля, ще й людям показує.
Карусель-весель
• 22 февраля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Дивлячись на яку кількість робити.
По цьому рецепту.
Дякую!
Карусель-весель
• 22 февраля 2025
Ответ дляЖена миллионера
То як заправляти рис потрібно, теплим?
Жена миллионера• 22 февраля 2025
Ответ дляВся в кредитах
Якби я робила, то рис би утрамбовувала на норі (як при формуванні для ролів), а потім вже відправляла на листі в форму. Можна ж робити і не круглий)).
Шумелка Мышь• 22 февраля 2025
Ответ дляЖена миллионера
В нього рис погано розварений або неправильний. В мене не розвалюється.
Мені самі його пропорції зайшли. І пропитка для рису. Це для бази рецепт, а далі робіть і міняйте як хочете.
Так, я ставлю на пару годин в холодильник. Бо коли їмо одразу - норі ще не просичились і не так смачно.
Жена миллионера• 22 февраля 2025
Ответ дляКарусель-весель
То як заправляти рис потрібно, теплим?
Гарячим. Вода в заправку не потрібна, лише оцет і цукор. Треба ємність з підкисленою водою в яку будете обмакувати ложку. Як тільки рис готовий, поливаєте всією заправкою і рочинаєте легко, знизу на верх перемішувати, як бісквіт. Однією рукою перемішуєте, іншою, чимось, як віялом, обдуваєте. Ложку періодично змочуєте. Ну і рис повинен бути липким, підійде звичайний круглий.
Шумелка Мышь• 22 февраля 2025
Ответ дляКарусель-весель
То як заправляти рис потрібно, теплим?
Я чекаю поки вичахне і стане ледь теплим. Раз пробувала гарячим, від цього консистенція не міняється, якщо рис правильно обраний, але ж сир на гарячий рис не будеш мастити. Тобто в пропитці гарячим немає сенсу.
Щодо рису - мені найбільше зайшов або спеціальний (купувала в Велмарт) або звичайний круглий з АТБ їх марка в блакитній пачці. Не зайшов комоліно, який тут радили дівчата, бо він розсипчатий виходить
Вся в кредитах• 22 февраля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Розпадався він на етапі нарізання на порційні шматки, бо норі були щільніші за начинку і щоб розрізати їх - доводилося сильніше тиснути на начинку. Тож тут не в формі справа. Але якось же роблять інші люди, тож я не стверджую, що це щось нереальне) просто складніше, ніж на перший погляд.
Шумелка Мышь• 22 февраля 2025
Ответ дляВся в кредитах
Потрібно рис правильний обрати і правильно зварити. Тоді він не розвалюється. У мене розвалювався коли брала Комоліно, або коли води менше додавала і він не розварився.
Жена миллионера• 22 февраля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
А хто Ваз заставляє з гарячого крутити? Сенс є, бо він залишається вже заправленим до охолодження і набуває правильного смаку.
Вся в кредитах• 22 февраля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Ну так, з рисом я дійсно не заморочувалася, звичайний круглий що був удома взяла).
Шумелка Мышь• 22 февраля 2025
Ответ дляВся в кредитах
Я норі ріжу на шматочки невеликі, як в відео. Тоді торт добре ріжеться.
Жена миллионера• 22 февраля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
От зараз і справді біда з камоліно((. Бо пакують під такою назвою, що завгодно(. А справжній камоліно ідеальний для суші
Шумелка Мышь• 22 февраля 2025
Ответ дляЖена миллионера
В мене і так нормальний смак виходить. Але я заправку роблю з водою. Без води мені кислий.
Жена миллионера• 22 февраля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Це ж залежить від того, скільки Ви її влили)). От якраз при заправці гарячим, і вистиганні заправленим, кислота зникає. Я не кажу робити саме так, кажен робить як вважає за потрібне.❤️
Шумелка Мышь• 22 февраля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Значить автору потрібно спробувати, як зайде.
По кількості - це ж видно скільки заправки потрібно. По смаку і вологості.