Тут надолго• 22 февраля 2025
Порадьте, ситуація в сімʼї
Живемо з чоловіком і дітьми окремо від його матері . Свекруха попросила пару днів тому що в неї дуже важкий період , якісь ситуації на роботі що хоче побути з думками наодинці , щоб ми не турбували , не набирали дали їй час залатати діру всередині себе . Чоловік це сприйняв як нашу провину чи мою що це в неї образа на нас . Каже як так щоб діти не набирали . Чекали поки вона сама почне спілкуватись . Постійно мене відправляє, мов заїдь скажи випадково поруч була , або вигадай щось набери . Хоча вона кілька разів нам написала що не хочу зустрічатись не з ким і говорити , хоче побути наодинці з думками. Можливо в когось щось подібне було , порадьте як краще
к.Буланова• 22 февраля 2025
Не лезть. Понять что она взрослый человек со своими потребностями и со своей жизнью.
Летюча помилка• 22 февраля 2025
Авторе,а ви тут до чого? Чоловік хоче- хай сам раптово опиниться поруч. А краще не лізти,людина має право не спілкуватися коли не хоче
Тут надолго
• 22 февраля 2025
Ответ дляКуратор дебошей
лучше не лезть
Я ось теж так думаю , людина пояснила що їй треба час відновитись . Подумати . Хоча весь час ми дуже близькі . В мене своїх батьків нема я постійно з нею на звʼязку . Пояснюю йому про особисті кордони , що вона сама розуміє що нам теж важко , хвилюємось і це ж не буде тривати місяць, якийсь тиждень дати побути їй із собою
любименькая• 22 февраля 2025
Я бы тоже так подумала как ваш муж, не знаю как человека нужно довести чтобы он сказал отстаньте и не звоните мне..
Тут надолго
• 22 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Мой бы муж был у мамы через 15 мин, при нормальных отношениях я бы подумала, что она узнала про тяжелое заболевание и у неё шок.
Не думаю, что можно сказать подробное при нормальных отношениях, что-то не так.
Ні, ми знаємо бо в неї проблеми на роботі були понад місяць .
Моя улюблена страшко• 22 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
Я така і мій чоловік теж.
Буває, що треба побути наодинці деякий час.
І от тоді тільки відраза до тих, хто не розуміє і лізе до нас зі своїм спілкуванням.
Тут надолго
• 22 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я така і мій чоловік теж.
І вона така по характеру , коли лізеш тільки виснажуєш і наражаєш на гнів .Але все одно не знаю як правильно себе вести
Тут надолго
• 22 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Для неё это будет иметь трагические последствия? Почему муж подставляет Вас под разговор со своей мамой?
Він не підставляє , і нас просто дружні стосунки весь час
любименькая• 22 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я така і мій чоловік теж.
Некоторое время это сколько ?
Мне вообще не понятно как это, что то мое я оставляю себе, а с другими общаюсь.
Не понимаю как это хотеть побыть на едине с собой, я вроде как всегда наедине с собой ? Разве нет ?
к.Буланова• 22 февраля 2025
Ответ дляТут надолго
Подставляет
Почему он посылает вас, а не сам звонит/заезжает и узнает все?
к.Буланова• 22 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
Некоторое время это сколько ?
А я понимаю.
Это чтоб не лезли с бесконечным: а как дела? А как себя чувствуешь? А что ты решила? И ТД и тп и бесконечно
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я така і мій чоловік теж.
Я тоже такая , хочется тишины
А если начинают активно лезть и подбадривать то только бесит
Моя улюблена страшко• 22 февраля 2025
Ответ дляТут надолго
Не лізьте, поважайте її бажання відпочити.
Моя улюблена страшко• 22 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
Некоторое время это сколько ?
Від декількох годин до пари діб.
Чоловік може піти на іншу квартиру, вимикає телефон.
ЖаннаНеАгузарова• 22 февраля 2025
Ответ дляТут надолго
Зміна керівництва і тд
А где и кем она работает?
любименькая• 22 февраля 2025
Ответ дляк.Буланова
А я понимаю.
Так всегда можно перевести разговор в другое русло, то о чем вам неприятно не говорить ?
Все хорошо, а ты как ? Уже лучше, спасибо, а ты как ? Решение еще не принято, думаю над этим, а что у тебе ..и т.д
В чем сложность ?
Кто крайний?• 22 февраля 2025
Это нормально. У меня сейчас тяжелый период в жизни и мои родственники решили окружить меня своей заботой, постоянным присутствием и звонками. Пришлось прямо сказать: перестаньте лезть в мою жизнь. Теперь узнают через детей. А то реально они доводили меня до белого каления своей заботой.
Вилосипедниця• 22 февраля 2025
So_So, вы как то покупали вибромассажер для клитора . Остались довольны ?
Чорнобаївка• 22 февраля 2025
Ответ дляКотомафия
Теж вважаю що шось занадто серйозне щоб відцуратись від всіх...
Що значить - відцуратись? Ви про особисті кордони і особистий простір чули? Про людей-інтровертів? Про те, що не завжди є ресурси на спілкування.
Чорнобаївка• 22 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Просто прекрасно: людині важко, а вона мусить витрачати ресурси на те, щоб втішати тривожних рідних і відбиватись від бажання причініть добро🤦🏼♀️
любименькая• 22 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Від декількох годин до пари діб.
Не знаю, толи муж у вас странный, толи вы его так достаете ?
Тут надолго
• 22 февраля 2025
Ответ дляКто крайний?
Ну ось я теж так розумію . Тим більш що вона ж розуміє що нас теж так не легко і сама говорить що намагається повернути собі радість життя але їй треба час . Як на мене то лізти в очі коли тебе попросили це якби не поважати почуття , тим більш що вона ж не всім може так сказати , а лише близьким , по роботі колеги і тд все одно ж лізуть ,