Тут надолго• 22 февраля в 18:49

Порадьте, ситуація в сімʼї

Живемо з чоловіком і дітьми окремо від його матері . Свекруха попросила пару днів тому що в неї дуже важкий період , якісь ситуації на роботі що хоче побути з думками наодинці , щоб ми не турбували , не набирали дали їй час залатати діру всередині себе . Чоловік це сприйняв як нашу провину чи мою що це в неї образа на нас . Каже як так щоб діти не набирали . Чекали поки вона сама почне спілкуватись . Постійно мене відправляє, мов заїдь скажи випадково поруч була , або вигадай щось набери . Хоча вона кілька разів нам написала що не хочу зустрічатись не з ким і говорити , хоче побути наодинці з думками. Можливо в когось щось подібне було , порадьте як краще
Котомафия• 22 февраля в 19:23
Ответ дляТут надолго
По факту тільки родичам і можеш сказати хочу побути одна не звоніть, якщо ще й близькі не розуміють то взагалі крах
Ну знайомі ж не дзвонять щодня. День можна не спілкуватись. Два. А далі це вже депресія якась і треба помагати.
любименькая• 22 февраля в 19:23
Ответ дляБараболька
Можно было вынуть в
телефон из розетки. Пообижалась , а потом бы привыкла, раз не понимает, что ненормально звонить так рано.
Адекватнее сказать : бабушка я сплю долго по выходным, а ты меня будишь, не делай так, я люблю в выходные отдыхать.
к.Буланова• 22 февраля в 19:23
Ответ длялюбименькая
Не встречала такого, я легко заканчиваю разговор, если он мне неприятен.
И я ни к кому не лезу и ко мне никто.
Родственникам звоню 1 раз в неделю, все, возможно если
каждый день звонить то да можно достать кого угодно.
Я бы наверное не то чтобы обиделась, нет просто былабы в шоке, если бы мне кто то сказал не хочу с тобой говорить хочу побыть наедине с собой, ну и вообще бы не звонила совсем.
Те вы не понимаете, что такое когда тебе звонят примерно каждые полчаса все родственники по очереди с одинаковым: а что случилось? А как ты себя чувствуешь? А что ты делаешь? А что ты решила делать?
к.Буланова• 22 февраля в 19:23
Ответ дляКотомафия
У вас ще дивніше. Це найближча людина. Мама. Це не сусіди лізуть в душу. Це син. Заїде нехай впевниться що здорова і все.
Сколько раз надо заезжать что убедиться?
Чорнобаївка• 22 февраля в 19:23
Ответ дляКотомафия
Коли мені погано, і мама пропонує приїхати, я завжди прошу НЕ РОБИТИ ЦЬОГО. В мене нема сил на спілкування, чиюсь увагу і тим паче няньчити її тривогу. Ви реально хочете, щоб жінка, в якої всі сили забирає нормалізація свого стану, витрачала їх на емоційне обслуговування хай навіть найближчих? Як на мене, це верх черствості й егоїзму до неї.
к.Буланова• 22 февраля в 19:24
Ответ дляКотомафия
Чтобы не обидеть близких мне людей.
А они вас боятся обидеть?
Если вы скажете : пожалуйста давайте вы не будете заходить ко мне в комнату два часа, чтоб я посидела в тишине? Они будут заходить или нет?
Котомафия• 22 февраля в 19:25
Так милі дами можна і померти і ніхто не узнає бо дуже поважає кордони.
Котомафия• 22 февраля в 19:25
Ответ дляк.Буланова
Один
к.Буланова• 22 февраля в 19:25
Ответ длялюбименькая
Она скажет: конечно!
И будет звонить снова и снова и каждые выходные, просто потому что она встаёт в 4 утра и считает что только ледари спят дольше.
Котомафия• 22 февраля в 19:26
Ответ дляЧорнобаївка
Скільки днів вам погано? І всі ці дні мама вас не чіпає? Навіть якщо пауза затягнулася?
любименькая• 22 февраля в 19:26
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ви інтроверт? Не схоже зовсім.
По тестам амбиверт.
Котомафия• 22 февраля в 19:26
Ответ дляк.Буланова
А они вас боятся обидеть?
Ну конечно нет. Речь же в теме про длительный период.
Чорнобаївка• 22 февраля в 19:29
Ответ дляКотомафия
Що значить для Вас - «затягнулася»? В нормі ми дзвонимо раз на тиждень, раз в пару днів перекидуємось парою фраз в месенджері, якщо ніц не сталось. Якщо я хвора, чи проблеми на роботі-стосунках, просто втомлена як собака (по роботі спілкуюсь з десятками людей) - може й пару тижнів бути. Коли попускає, пишу-дзвоню сама.
любименькая• 22 февраля в 19:30
Ответ дляк.Буланова
Да, мне так никто не звонит.
Ну наверное не просто так они вам звонят, возможно предидущий разговор с вами их обеспокоил и они переживают за вас.
любименькая• 22 февраля в 19:34
Ответ дляк.Буланова
Она скажет: конечно!
Не знаю, нормальный человек поймет с первого раза, возможно да подумает лентяи, но про себя и даже не скажет об этом.
Котомафия• 22 февраля в 19:35
Ответ дляЧорнобаївка
Ясно. У вас так. У нас принято ежедневно общаться. Хоть на пару слов. Родители уже в возрасте. Можно не успеть услышать.
автор Тут надолго • 22 февраля в 19:37
Дякую всім , розумію що моя думка все таки вірна
к.Буланова• 22 февраля в 19:40
Ответ дляКотомафия
Один
А когда она попросит не приезжать и не звонить неделю?
Кнопус• 22 февраля в 19:48
Ответ дляТут надолго
Я ось теж так думаю , людина пояснила що їй треба час відновитись . Подумати . Хоча весь час ми дуже близькі . В мене своїх батьків нема я постійно з нею на звʼязку . Пояснюю йому про особисті кордони , що вона сама розуміє що нам теж важко , хвилюємось і це ж не буде тривати місяць, якийсь тиждень дати побути їй із собою
Может это намек что вы все уже ей надоели постоянно дергать?
Міряю від одиниці• 22 февраля в 19:52
Можете, наприклад, приготувати щось смачне, купити десерт якийсь чи снеків, мовчки принести і піти, без розмов і пояснень. Вона буде вдячна
Повітруля• 22 февраля в 19:56
А ви тут до чого? Свекруха це ж ніби мама чоловіка. То він нехай і розбирається
Котомафия• 22 февраля в 20:06
Ответ дляк.Буланова
Я прям не могу это представить.
Моя улюблена страшко• 22 февраля в 20:13
Ответ длялюбименькая
По тестам амбиверт.
Тому і не розумієте інтровертів. :(
Моя улюблена страшко• 22 февраля в 20:14
Ответ дляМіряю від одиниці
Не буде.
Я б точно не зраділа.
Чорнобаївка• 22 февраля в 20:28
Ответ дляМоя улюблена страшко
Не буде.
Я б точно не зраділа.
І я. Мені не потрібно привозити їжу, я звикла їсти те, що захотіла прямо зараз, а не що є в холодильнику, чи давитись тим, що не хочеться, але совісно, бо ж мама приготувала. Я не їм снеки. І точно не хочу почувати провину, що людина їхала на інший кінець міста і навіть чаю не попила, чи пересилювати себе, щоб не образити.
Міряю від одиниці• 22 февраля в 20:41
Ответ дляМоя улюблена страшко
Не буде.
Я б точно не зраділа.
А я б зраділа. Я не вибаглива, а коли не хочеться нічого на світі, то кимось приготована їжа це спасіння і знак уваги
КоКоКоКоКоКо...• 22 февраля в 23:22
Ответ длялюбименькая
Я бы тоже так подумала как ваш муж, не знаю как человека нужно довести чтобы он сказал отстаньте и не звоните мне..
так вопросы к сыну, чем он мать довёл.
чего он указания раздает, пусть сам едет и выясняет.
66сезон666серия• 23 февраля в 11:56
Ответ дляТут надолго
І вона така по характеру , коли лізеш тільки виснажуєш і наражаєш на гнів .Але все одно не знаю як правильно себе вести
Вона інтроверт. Я теж інтроверт і нам конче необхідно залишатися одними. Це просто як ковток свіжого повітря. Як з нами себе вести? Достатньо написати у вайбер ’Якщо треба буде щось - то напиши, я поруч’. Все.

Для мене самий найкращий час , коли я залишаюся в квартирі на пару днів сама. Скільки я скандалила, щоб мене чоловік залишав в моїй кватирі одну і їхав до своєї матері з дитиною. останні 2 роки ми вже не скандалимо, бо кожні вихідні він з малою у своїх батьків. Він гарний сім´янин, дуже відповідальний батько, тому я ні за що не переживаю.