Білка в колесі• 22 февраля в 20:33

Від хлорофіліпту спиртового стає краща шкіра

Захворіла. Бризкаю хлороіліптом горло. Через пару днів ідеальна шкіра, проходять проблеми з жкт (вздуття наприлад, дискомфорт). Це не перший раз таке. І я замислилася, може в мене в горлі стаффілокок? Саме він реагує на хлорофіліпт. От солодкого з"являються прищі і дискомфорт в жкт, від хлороіліпту зникають. Мазок ще не здавала з горла ніяк не дійду.
100%• 22 февраля в 20:34
автор Білка в колесі • 22 февраля в 20:35
Ответ для100%
Божий одуванчик• 22 февраля в 20:37
От прям за пару днів у вас все стає краще від місцевого застосування хлорофіліпту. Ви можете вживати будь-які чарівні пігулки, і вам від них буде краще, якщо ви в них будете вірити.
автор Білка в колесі • 22 февраля в 20:39
Ответ дляБожий одуванчик
Просто помітила тайкий зв’язок. Від антибіотиків такий самий ефект.
Помаранчова душа• 22 февраля в 20:51
Ну если эффект кратковременный и даже после приема антибиотиков через время все возвращается, то проще будет убить вас, чем тот стафилококк, носительство которого вы подозреваете
Меняйте образ жизни, убирайте сладкое, вводите в рацион фрукты, овощи, зелень, чтобы хоть как-то повлиять на качество микрофлоры. Но это годы работы