Братья Капли• 11 февраля в 08:34
Тирозол. Алергічна реакція
Після першої таблетки не зрозуміла, що щось не так, думала може то побічні такі.
А після другої розпухло в носі, кашель, сильно здавило горло, осип голос, навіть губи набуло трохи і відчувала, що наче одне око підпухає, але глянула в дзеркало, наче ок. Випила цетрин і стало легше і заснула. Сьогодні ще губи підпухші і горло трохи дере. І вперше за довгий час мені холодно, голова горить, а тіло морозить,аж температуру хочеться поміряти
І що тепер робити?
Скляна миша• 11 февраля в 09:03
Є такий лікар, ендокринолог називається.
Той що вам ліки виписав. Чи ви самолікуванням займаєтеся?
Ось до нього звертаєтесь і описуєте симптоми.
Братья Капли
• 11 февраля в 09:24
Ответ дляСкляна миша
До лікаря я звернуся сьогодні. Хотіла почути, що люди в таких випадках робили
Помаранчова душа• 11 февраля в 09:39
Не знаю даже ,что делают в таких случаях
Лекарство при повышенных гормональный щитовидной железы действующее вещество одно .
Попробовать сменить производителя, мерказолил ещё есть наше ,украинское,или был раньше эспакарб Германия
Если аллергия на дополнительные компоненты ,то возможно это поможет а если на действующее вещество ,то это только врачу решать
Насколько высокие у Вас т3 и т4 ?
Братья Капли
• 11 февраля в 11:23
Ответ дляПомаранчова душа
Насколько высокие у Вас т3 и т4 ?
Я не розбираюсь наскільки високі, але всі показники поза межами.
Т3 - 4.2 (норма 1.2-2.8)
Т4: вільний - 35.1 (норма 0-20)
ТТГ - 0.01 (норма 0.17-4.05)
АТТГ - 38 (норма 0-30)
АТПО - 33 (норма 0-20)
АТрТТГ - 1.17 (норма менше 0.5)
Т3 - 4.2 (норма 1.2-2.8)
Т4: вільний - 35.1 (норма 0-20)
ТТГ - 0.01 (норма 0.17-4.05)
АТТГ - 38 (норма 0-30)
АТПО - 33 (норма 0-20)
АТрТТГ - 1.17 (норма менше 0.5)
Помаранчова душа• 11 февраля в 13:06
Ответ дляБратья Капли
Т3 - 4.2 (норма 1.2-2.8)
Т4: вільний - 35.1 (норма 0-20)
ТТГ - 0.01 (норма 0.17-4.05)
АТТГ - 38 (норма 0-30)
АТПО - 33 (норма 0-20)
АТрТТГ - 1.17 (норма менше 0.5)
Т3 - 4.2 (норма 1.2-2.8)
Т4: вільний - 35.1 (норма 0-20)
ТТГ - 0.01 (норма 0.17-4.05)
АТТГ - 38 (норма 0-30)
АТПО - 33 (норма 0-20)
АТрТТГ - 1.17 (норма менше 0.5)
Высокие , т4 свободный нормальный у Вас наверное неправильно указан ,не может быть норма от 0 до 20 ,у меня в анализах от 11.5 до 23
Надо что то делать ,не откладывайте визит к врачу ,у меня с похожими результатами была тахикардия ужасная ,пульс больше 100 все время ,а мог быть и 130 и 150 ,на сердце очень плохо влияют такие высокие гормоны
Братья Капли
• 11 февраля в 13:53
Ответ дляПомаранчова душа
В мене і пульс 130 був в стані спокою (уже конкор п´ю), і ноги боліли як кріпатура, і голова крутилася, і в туалет я бігаю часто (думала нирки, здавала аналізи), і тремор рук, ніг (буває по сходам спуститися важко), око випирало, слава Богу пройшло, і потію, і тіло горить наче горю. І це все приблизно з осені почалося і поступово дійшло. Була в лора, в невролога і тільки після кардіолога здогадалася зробити УЗД і аналізи щитовидки.
В вересні робила ТТГ був 2.7, а в лютому уже 0.01. Взялося на рівному місці. Ну як на рівному, понервувала трохи.
УЗД рівно рік тому - ідеальне, зараз ознаки АІТ.
ПиСи. Лабораторія так вказала, можливо помилка.