Последний вагон• 23 февраля в 00:22
Монобанк подал в суд, а я не в Украине.
Зашла в Дію - а там у меня судебное заседание назначено. Банк подал в суд по поводу не выплаченного кредита.
Долги нужно возвращать, тут, в принципе, все правильно.
Проблема в том, что я не в Украине, и давно. Приехать на суд не могу. Повестку они мне тоже, естественно, не вручали. Но зная наш Подольский суд, 90%, что они напишут, что «відповідача було повідомлено належним чином». При том, что я в принципе про факт суда узнала случайно - я в ту Дію перед этим не заходила, наверное, год.
Что тут в принципе можно сделать? Как можно попросить суд отменить/перенести заседание? До заседания пара дней остались, бумажное письмо не успеет прийти точно.
Додаю напруги• 23 февраля в 06:10
Ответ дляviter33
Сьогодні - нема
Завтра - з’явилася спадщина
Ну так не у всех ведь. Автору виднее
Играю_на_кларнете• 23 февраля в 06:13
В Нас також був борг перед Монобанком, 200 тис, кінці з кінцями не могли звести який рік підряд. Виїхали за кордон, потроху почали закривати. Закрили.
Ответ дляДодаю напруги
Ну так не у всех ведь. Автору виднее
Я про те, що якщо є фінансова можливість і ймовірне повернення в Україну - краще борг погасити
Щодо механізму погашення - зареєструватися в ’електронному суді’ і можна подавати усі клопотання чи інші документи онлайн, видно позов та інші документи позивача
Якщо ’ціна питання’ дозволяє - можна дистанційно найняти адвоката, який ознайомиться зі справою та підкаже , як себе вести (може , там уже строки позовної давності пройшли чи інші надмірні нарахування)
Додаю напруги• 23 февраля в 06:17
Ответ дляviter33
Ну это да. Если есть варианты с возвращением, то лучше все закрыть.
Ответ дляДодаю напруги
Я не знаю суми боргу і фін.можливостей автора
Але якщо борг в гривні , сума відносне не астрономічна і ймовірне повернення в Україну або в Україні є (чи може бути) майно - краще закрити
+ банки можуть іти назустріч (зараз в суді закриваю справу по боргу в іншому банку - в мировій угоді зійшлися на сплаті з розстрочкою лише тіла 250 тис.грн., банк простив відсотки та штрафи на 210+ тис.грн)
Додаю напруги• 23 февраля в 06:27
Ответ дляviter33
Банк всегда учитывает только тело. Все эти космические суммы пени и штрафных санкций-это банковский мошеннический механизм. Конечно, при условии представлении в суде интересов человека толковым юристом.
Ответ дляДодаю напруги
Вельми оригінально вважати усі %% та пені ’банківським шахрайським механізмом’)))
Чупа-чупс• 23 февраля в 06:43
Спрятались от войны заграницей и решили, что возвращать долг теперь вообще не надо? Вдруг у нас тут война никогда не закончится и вы навсегда останетесь там, да? Хитро.
Астоновитесь!• 23 февраля в 06:54
Монобанк: тот самый бизнес, который много помогает армии, переселенцам покупает дома, дает различную лояльность и честно платит налоги в Украине
Автор: не буду отдавать 830 долларов, которые я взяла из банка и прокутила, а теперь меня нагибает суд, но я держусь как могу и жду прихода русских братьев, ведь они списывают долги
Ацетилсалициловая кислота• 23 февраля в 07:01
Ответ дляИграю_на_кларнете
Тобто ’який рік підряд ’ ви також були ’скотиною’, а зараз ну прям дуже хочеться ще когось образити? Не хвилюйтесь, вас таких багато, на кожного лайна не вистачить, не розкидуйте його
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 23 февраля в 07:29
ого вот это тут народ своих же ненавидит, так и до гражданской войны рукой подать, автор пришла с конкретным вопросом и проблемой, а ей чего уже тут только не нажелали....ужас
Розбещена цяточка• 23 февраля в 07:32
Ответ дляviter33
35 тис з усім
Красавица писяная• 23 февраля в 07:36
Ответ дляVita_Nikolaeva
Берут чужие - а отдавать свои надо )
Вот засада
Ага, беру чужие на время, а отдаю свои - навсегда.
Советничаю тут• 23 февраля в 07:47
Ответ дляПоследний вагон
А на заблоковані суд.виконавцем карти гроші класти теж не можна, чи тільки знімати?
Автор, Вам надо поговорить с банком. как поступить... Моя дочь в другой стране уже давно, сюда возвращаться не собирается... У неё был долг на карте Привата... Летом банк потребовал актуализировать данные, она не захотела... Тогда ей карту заблокировали на вход и на выход... В общем пообщались они там с банком и, видимо ей сделали виртуальную карту... Но пользоваться ей можно только в Украине... Она сбрасывает мне деньги, а я со своей карты гашу её долг...
Додаю напруги• 23 февраля в 07:54
Ответ дляviter33
Есть нормативная законодательная база, есть договор, который не читает никто и никогда. Впрочем как и законы. Остальное-пустые разговоры
Педиатор_я• 23 февраля в 08:01
Ответ дляПоследний вагон
В мене нема такого майна, щоб арешт мене сильно лякав.
Тут питання інше - як повідомити суд, що я не зможу бути на засіданні в призначену дату, але хотіла б його перенести?
Суду це взагалі не принципово, з вами чи без вас відбудеться, є взагалі ряд справ, які розглядають без присутності сторін , так звані незначні справи. Ваша присутність чи відсутність нічого не змінити.
Крим мій• 23 февраля в 08:02
Ответ дляПоследний вагон
Бо я бідна.
Ну так станете ще біднішою.
Бо крім боргу та пені - заплатите ще судові витрати.
Педиатор_я• 23 февраля в 08:04
Ответ дляПоследний вагон
Пробачте, я забула, що на Совєтчицю вхід виключно за посвідченням дружини айтішника або власниці не менше як 3 бізнесів.
Я через паркан перелізла, сорі.
До чого тут це, ви коли кредит брали, ви не планували його віддавати. Якщо вже до суду подали . то думали що так воно й пройде ? Банк ні разу вас не попереджав ?
Печальки.нет• 23 февраля в 08:15
Ответ дляПоследний вагон
Завтра - не приеду, но когда-нибудь приеду. Не хочу, чтобы потом проблемы были на границе, например.
А что касается выконавчей службы - знаю, что там бюрократия страшная, дело могут не закрывать и годами после погашения долга.
Они будут,и не только на границе.А и там,где вы живёте,если это Европа.
Ответ дляПоследний вагон
Ок, а що вам дасть перенос на місяць-другий (ну не можуть же відкласти суд.розгляд на 2 роки), якщо ви вже пару років як не виплачуєте цей кредит ?
Нульовий сантиметр• 23 февраля в 08:34
Ответ дляПоследний вагон
Зарегистрируйтесь в электронном суде и туда напишите
Менее Более• 23 февраля в 08:46
Дзвоніть в моно, якщо хочете домовитися, але судовий позов доведеться їм теж компенсувати. З ними можна домовитися також і те що будете віддавати частинами. Або шукайте юриста в тому місті, де суд, щоб він відніс доки.
Те що ви не отримали повідомлення, це ваші проблеми, швидше за все воно прийшло на укрпошту.
Менее Более• 23 февраля в 08:48
Ответ дляДодаю напруги
Якщо автор нічого не зробить, суд задовольнить всі хотілки банку
Тишком нишком• 23 февраля в 08:56
Ответ дляПоследний вагон
Ніяк. У чоловіка був кредит в моно, подали в суд, суд пройшов без нього. Наклали арешт на майно, у нього це ділянка в селі, заблокували картки які на той момент були в банках відкриті. Суд постановив сплатити меншу суму доречі, ніж ту що вони там нарахували. Ми заплатили, справа закрита, написали виконавчому, арешт зняли. Навіщо вам на засідання суду? Все одно банк виграє справу і доведеться платити
Телячі ніжноСті• 23 февраля в 09:05
Ответ дляТишком нишком
А чому ви не платили раніше, до суда?
Коварная Зая• 23 февраля в 09:19
Ответ дляПоследний вагон
Там не такой большой долг, чтобы адвоката нанимать))).
то погасіть його і проблема вирішиться.
графиняВишенка• 23 февраля в 09:21
Ответ дляПоследний вагон
Реєструйтесь в електронному суді і кидайте клопотання про перенесення. І матеріали справи подивіться щоб зрозуміти структуру суми боргу.
Коварная Зая• 23 февраля в 09:23
автор,не морочте нікому голову. У вас завжди є можливість заробити і віддати. Ви мали на це три роки. І ще є час вирішити проблему. Ніхто переносити боржнику не буде судове засідання.
Повелитель бітка• 23 февраля в 09:26
Ответ дляСоветничаю тут
какая хитрая доця.
Повелитель бітка• 23 февраля в 09:28
Ответ дляТелячі ніжноСті
А чому ви не платили раніше, до суда?
думали, авось пронесет как-то.