Купила старе фортепіано за 1500грн, пофарбувала у прекрасний зелений - тепер балдію, яка красота... Двері теж зелені і теж красота... Красота ж?
serebro16-72be• 23 февраля в 12:53
Ответ дляSvitlo_O
гарно, але пантеон скульптурованих фалосів ще гарніший, так і вбирає око)
Яка у вас багата фантазія
jannjann77• 23 февраля в 12:59
Автор, головне, щоб вам подобалось!
У вас дрова так гарненько висять!.
juliankoste• 23 февраля в 13:07
Мрачненько, но фортепиано ничего еще, а головы видно любитель красил. Их бы пошкурить и перекрасить двумя цветами, сначала база, потом вторым цветом, и его немного стереть.
Ответ дляPrervana
Інструмент чисто декорация, не рабочий?
Робочий
Ответ дляAllemagne
Всё очень классно, кроме пятаков, рогов и клювов.
Та? А мені дуже нравицця з головами
Ответ дляSvitlo_O
Кому шо болить 😂
Ответ дляAnnichka
Зачем эта коллекция отрубленных голов на стене? Чтобы что?
То я собі ліплю з гіпсу і вішаю, бо мені так нравицця... Це будинок заміський, поруч камін - мені так пасує..собі вішайте квіточки
Ответ дляfaustria
Для звучання покраска має значення
Та прям таки... Цьому ф-но 60 р, взагалі дивно що воно робоче
Ответ дляGipotenuza
Это пианино, а не фортепиано
Та ви шо? То я 8 років вчилась грі на піаніно ?
Ответ дляvlad-svs
все вместе выглядит предельно странно
Я така 😂
Ответ дляeuhunter
Мне нравится. Тоже есть вопрос, не повредила ли покраска звуку, но может это и неважно.
Зато мне очень нравится ваша поленница, надо же как получилось воздушно, организованно и классный декор деревом!
Фортепіано має вік більше 60р - чудом звучить... настройщик приходив з філармонії, то казав що вони теж фарбують роялі і фортепіано коли реставрують, тому це не впливає