Polinaanna• 23 февраля 2025

В кого пробеми з кишечником, хочу дати поради

Добрий вечір. Я лікуюсь кішечник 8 рокив. Тобто як лікую ніяк. В мене були дуже велики пробеми з ним. Вздуття біль запори діарея з страшною білью , пройшла всі обслідування яки можна окрім капсули . Вага була 34 кг прибори ващі 48. Мені призначили АД. І це справді мені допомогло+ мої дослідження.
Якщо в кого запори головне заставити кішенчиник сам опоржнятись. Зранку натощак дуже тепла вода, потім крепка кава. На унітаз сідати як пташечка з ногами і чекати . Головне правило це не тужитись бо біль опісля буде сильна. Все повинно само вийти . Якщо само не іде не тужитись , завтра післязавтра сходите. Це моє основне правило, Да сідати на унітаз як курочка. Після стільки рокив стало краще. Якщо є питання , задавайте
автор Polinaanna • 23 февраля 2025
Вибачте за помилки🥰
Bombastic• 23 февраля 2025
Дякую. Ого ви важили 35 кг, чи я не уважно прочитала ?
Леска• 23 февраля 2025
Не обовязково з ногами залазити. Можна нормально і під ноги поставити стільчик.
+1 за тепло-гарячу воду натще
автор Polinaanna • 23 февраля 2025
Ответ дляBombastic
Так нажаль, я не могла їсти, кішечник стояв. Просто багато читаю що в дівчат проблеми з тим кішкивником. Якщо комусь знадобляться мої поради я поділюсь
Bombastic• 23 февраля 2025
Ответ дляPolinaanna
Бережіть себе.
автор Polinaanna • 23 февраля 2025
Ответ дляЛеска
+1 за тепло-гарячу воду натще
В мене був стілець , всерівно не то, саме краще як ходили колись в селі в туалет що надворі, присядки
автор Polinaanna • 23 февраля 2025
Ответ дляBombastic
Бережіть себе.
Дякую
Леди Репях• 23 февраля 2025
Не ходить по 3 дня и ждать ’когда выйдет’ - плохой совет. Запор может усилиться. Лучше тогда встречные микроклизмы.
Не тужиться, пить воду, подставлять стульчик - да.
автор Polinaanna • 23 февраля 2025
Ну і АД справді допомогли. Я пила останього покоління, від них не поправляться. Я знову свої набрала 48 і не більше
автор Polinaanna • 23 февраля 2025
Ответ дляЛеди Репях
3 дні так це забагато , два максимум
Anzhela• 23 февраля 2025
Ответ дляPolinaanna
Автор как называются АД?
автор Polinaanna • 23 февраля 2025
Ответ дляAnzhela
Автор как называются АД?
Есцитам + Флюанксол нейролептик коли заходила в них
автор Polinaanna • 23 февраля 2025
Ответ дляAnzhela
Автор как называются АД?
Головне на ад це те що перестало вздувати аж життя краще стало
elenze66• 23 февраля 2025
Ответ дляЛеска
+1 за тепло-гарячу воду натще
Навіть спеціальні стільчики під унітаз для цього продаються.
катерина12009• 23 февраля 2025
Про не ходити то гарно що вам підходить. В мене болі такі і нудота що можна сдохнути. Нажаль лікування 30 річне під сраку все(. Допомагають послаблювальні, харчування без хліба і каш. Трохи вівсянки розмазні тільки. Краще риба ніж мясо. Кисломолочка обов´язково. Води пью залийся різної, до одного місця(. Зараз проходжу обстеження боюся якби це все не переросло в гірше, турбують сильні болі.
Ад мені не підходять.
Якось так(. До речі кому підходить пийте відвар льняного насіння. Будете бігати як часи. Мені не підійшло
Christ1na• 23 февраля 2025
А харчування ви не змінювали?
Красавишна-Улыбавишна• 23 февраля 2025
Вот !! а все ругают советские туалеты..
А это же для здоровья полезно.
Ещё один плюс в них : не посидишь там с телефоном так долго как на унитазе.
катерина12009• 23 февраля 2025
Єдине питання, ви пишите якщо тужить я то потім болі. Де саме? Опишіть будь-ласка. Бо маю болі після випорожнення навіть без натуги в незвичному місці
автор Polinaanna • 23 февраля 2025
Ответ длякатерина12009
Ад мені не підходять.
Ви випробували всі АД,? в мене 2 роки пішло щоб підібрати яки мені підійшли
автор Polinaanna • 23 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
А харчування ви не змінювали?
Психиатр сказав моду їсти все хочу. Бо не їла глютен лактозу була дуже строга дієта. Я і почала їсти все так і набрала вагу
автор Polinaanna • 23 февраля 2025
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Вот !! а все ругают советские туалеты..
А это же для здоровья полезно.
Так , давно відомо , що чаша Генуя корисніше ніж сучасні туалети
автор Polinaanna • 23 февраля 2025
Ответ длякатерина12009
Біль як її називають обдимальна чи як. Загалом внизу де товстий кішечник
owl62• 23 февраля 2025
Ответ длякатерина12009
Ад мені не підходять.
Якщо немає жовчного- пити відвар льону не можна
катерина12009• 23 февраля 2025
Ответ дляPolinaanna
Більше 10 останніх років я пробувала підібрати ад. В мене сильні побочки. Є неврологічні діагнози. Ад мені не підходить
Gutka• 23 февраля 2025
Ответ дляowl62
Чому?
Oksania_mama• 23 февраля 2025
Ответ дляPolinaanna
Мабуть абдомінальний?
Kristinka2106• 23 февраля 2025
Ой,моя тема. Только я могу раз 5 за день в туалет сходить. Боли, вздутие. Вес никак не могу набрать( 44кг. Сейчас вот хочу пройти обследование,если там все нормально, тогда буду пить АД+имеется ГТР
автор Polinaanna • 23 февраля 2025
Ответ дляKristinka2106
Бажаю вам здоровья. І розумію як життя залежить від кішківника
Kristinka2106• 23 февраля 2025
Ответ дляPolinaanna
Дякую!
luda-00• 24 февраля 2025
Ответ дляPolinaanna
Спробуйте їсти ківі, моїй мамі гарно допомагає при запорах.