Мовчу, але хочу• 01 февраля в 14:35

В мене високий холестерин, 7.8. Статини?

Сьогодні забрала результати аналізів, маю проблему з печінкою.
Холестерин 7.8, лікар наполягає на статинах. Альтернативи нема?
Мені 52, зайвої ваги нема (61 кг при зрості 175 см). Не п´ю, не палю, їжа здорова. Мала гепатит С три роки тому, пролікувалась, але є жировий гепатоз. Влітку здавала аналізи, теж холестерин був підвищений, але трохи нижчий. Тоді ЛПВЩ (високої щільності) переважали над ЛПНЩ. Зараз ліпідограму не робила, суто аналіз.
Лікар каже, що високий холестерин може бути спадковим, а в мене вже надто високий, пропонує статини.
Не казав які, буде пропонувати якісь, якщо я погоджусь. Але наполягає.
Погоджуватись?
Мона Лиза• 01 февраля в 14:38
Если хотите увеличить продолжительность жизни-да. Если хотите инсульт/инфаркт- нет.
Полюю на дрони• 01 февраля в 14:42
Моя мама доходилась с высоким холестерином
Большие проблемы с сердцем .
И самочувствие теперь стало ещё хуже чем до лечение.
Не думайте что холестерин это шутки и питанием исправится
Это очень опасно
sky-labs• 01 февраля в 14:42
Обязательно сдавать всю липидограмму.
Спорт присутствует? Гипотиреоз исключен? Желчеотток поддерживаете?
sky-labs• 01 февраля в 14:45
Ответ дляПолюю на дрони
Большие проблемы с сердцем .
Это очень опасно
Высокий холестерин - следствие других причин (разных).
Статины эти причины не устраняют, а многие даже усугубляют.
Например, приближают онкологию из-за кране негативного влияния на митохондрии всего организма
автор Мовчу, але хочу • 01 февраля в 14:48
Ответ дляsky-labs
Обязательно сдавать всю липидограмму.
Так, активність присутня, роблю зарядку, присідання, вправи для шийно-плечового відділу, а також, прогулянки з собакою. Щитовидка в порядку, перевіряла. Жовчного нема, але намагаюсь жовч розріджувати, приймаю бади деякі, п´ю гарячу воду протягом дня кілька разів.
ЯяяКакаджамбо• 01 февраля в 14:49
Ответ дляsky-labs
Дуже грамотна відповідь.
Чекала Вас)
автор Мовчу, але хочу • 01 февраля в 14:53
Ответ дляsky-labs
Ви мені в свій час дуже допомогли порадами. З вашого дозволу, напишу в особисті. Гаразд?
sky-labs• 01 февраля в 14:54
Ответ дляМовчу, але хочу
Имеет смысл принимать урсокислоту в невысокой дозировке (250 мг). Минимум на единицу снижается ЛПНП.
Холин и Инозитол
sky-labs• 01 февраля в 14:54
Ответ дляМовчу, але хочу
Ок
Губи з філером• 01 февраля в 15:01
Милдронат классное лекарство. Мне очень нравится, назначали от немного других проблем
Мальчун-задирун• 01 февраля в 15:06
Убрать все растительные масла из рациона, у меня так холестерин упал с 8 до 5
автор Мовчу, але хочу • 01 февраля в 15:10
Ответ дляМальчун-задирун
Я тваринні жири не споживаю. Якщо приберу і рослинні, то організм буде не радий. Та й як же зовсім без жирів? З рослинних вживаю авокадо, гарбузову олію (по 1 ч.л три рази на день) і оливкову в салатах.
Ответ дляsky-labs
Ок
Я написала в особисті.
Мальчун-задирун• 01 февраля в 15:11
Ответ дляМовчу, але хочу
Діло ваше. Я вам сказала причину вашого холестерину- вона саме в тому що ви не їсте сало і вершкове масло. Але ж то ваше життя. Їжте олії, пийте статини.
Мальчун-задирун• 01 февраля в 15:13
Ответ дляМовчу, але хочу
Жировий гепатоз звідти ж.
автор Мовчу, але хочу • 01 февраля в 15:15
Ответ дляМальчун-задирун
Жировий гепатоз звідти ж.
Сказали, що жировий гепатоз може бути наслідком перенесеного гепатиту С. Масло дійсно не вживаю. Я не знаю куди його додати. Хліб не їм, гарніри не їм. Молочне теж не їм.
Мальчун-задирун• 01 февраля в 16:05
Ответ дляМовчу, але хочу
Можливо ще їсте забагато фруктів, від надлишку фруктози жировий гепатоз може бути. Масло можна додавати в паштет печінковий, кашу
ВсеПроВсехЗнаю• 01 февраля в 17:05
Кто знает, съеденная вечером перед анализом пачка чипсов влияет на холестерин?
Передумала ехать сначала на анализ, но утром все же сдала. Показал общий 5.3.
Или для здоровых не должна еда влиять?
Тану на сонці• 01 февраля в 17:55
ЗГТ приймаєте? Які препарати приймаєте на постійній основі?
автор Мовчу, але хочу • 01 февраля в 17:59
Ответ дляМальчун-задирун
Ні, фруктів багато не їм також. Не впевнена, чи печінку можна вживати в моєму випадку. Потрібно порадитись з фахівцем щодо харчування.
автор Мовчу, але хочу • 01 февраля в 18:02
Ответ дляТану на сонці
ЗГТ не примаю. На постійній основі лише деякі бади ( омега, від Д, масло чорного кмину, гепатопротекториі з айхербу, лецитин, масло примули вечірньої курсом) снодійне.
Тану на сонці• 01 февраля в 18:04
Ответ дляМовчу, але хочу
Яке саме снодійне? Щоденний прийом деяких ліків провокує жировий гепатоз, особливо після перенесеного гепатиту.
автор Мовчу, але хочу • 01 февраля в 18:05
Ответ дляТану на сонці
Або мелатонін форте (малатонін 2 мг+трави), або сонікс. Ще пасифлору іноді приймаю.
Шикаю і викаю• 01 февраля в 20:41
Ответ дляМовчу, але хочу
Одна из причин роста холестерина - дефицит половых гормонов. Как компенсаторный механизм. Но статины этот дефицит будут усугублять
ЯяяКакаджамбо• 01 февраля в 21:43
Ось від одного популярного лікаря:
Ну, що ж поїхали про холестерин і як його знизити без дієти і статинів (ліків, які блокують його синтез в печінці)!

У більшості тих хто прочитає цю статтю холестерин на жаль не зміниться, а можливо й підвищеться, а частина почне приймати статини, бо ваші парадигми і маркетинг фармкомпаній не зможуть переконати вас у тому, що може бути інше рішення.

А тепер по суті.

Холестерин раніше мав зовсім інші норми і навіть зараз норма в Швейцарії до 6,8.

У нас норма до 5,2.

Норма є умовною, тому, що довести, що дієта чи прийом ліків, для його зниження чітко зменшує утворення атеросклеротичних бляшок в судинах чи змінює їхню структуру на практиці не можливо.

Тому вчені, яких найняли фармгіганти світові довели, що вживання ліків для зниження холестерину гарантовано зупиняє утворення бляшок і «стабілізує» ті бляшки, які вже існують!

Хто може пояснити стан коли к пацієнта холестерин роками 8 чи 9, а бляшок немає і навпаки холестерин 4,8, а є великі бляшки в судинах в молодому віці?

Хто визначив і яким чином, що холестерин 5,3 для мене небезпечний, а 5,1 повністю безпечний?

Усі знають, що якщо глюкоза в крові висока - це не добре для всього організму і для судин, але якщо вона різко знижується, то це стан, який часом загрожує втратою життя та відмови багатьох органів, найчастіше нирок.

Так само потаналогії з холестерином давайте знизимо рівень глюкози в крові менше 4 і побачимо, що організм замість відчути радість від низького рівня глюкози відчує страх, холодний піт, почне плакати, серце буде битись 120 ударів на хвилину і ми таки почнемо дзвонити 📞 лікарю, який знизив наш цукор в крові і вимагати швидкої допомоги.

В нашому організмі все працює гармонійно і збалансовано.

Уявіть собі, що холестерин (холестерол по англ.) це не тільки злий спирт (так так спирт, а не жир), а дуже важливий матеріал для будівництва і відновлення клітин, мієлінових оболонок, які оточують нерви, статевих гормонів, кортизолу (гормон антистрес і антизапалення), жовчних кислот, які потрібні для травлення жирів, також холестерин контролює стан мʼязів та впливає на рівень глюкози в крові, роботи печінки та синтез відомого вітаміну Д.

Тобто без холестерину у нас може справді розвинутись депресія і я не жартую, подивіться побічні дії ліків, які знижують його утворення в печінці.

А тепер проста математика.

Організм вранці зробив після сну перезагрузку, прокинувся і наш мозок 🧠 отримав сигнал від кожної клітини, тканини та органів звіт скільки йому потрібно цього «страшного і не хорошого» холестерину!

І виявляється, що через запалення щитовидної залози та сильну алергію в організмі, які тривають роками в нашому організмі ще й посилився Флірт (новий штам коронавірусу)!

Для нашого організму для зменшення запалення в щитовидній залозі та зменшення проявів алергії потрібна зброя для захисту і відновлення організму - це гормон кортизол, як й виробляється в наднирниках.

Кортизолу треба більше ніж зазвичай, бо організм сильно розбалансований!

Але є проблема! Для синтезу кортизолу потрібен холестерин! А де ж його взяти?

Правильно, мозок дає команду печінці почати випускати більше холестерину і ще більше холестерину доя того, щоб потім з нього випускати кортизол.

А де ж складати цей холестерин?

Він ж має бути під рукою 24/7, тому депо холестерину ви здивуєтесь, але це жирова тканина.

Так так ваш холестерин зберігається в жировій тканині, а не в бляшках.

Так бляшки містять холестерин, який виконує функцію відновлення судини при пошкоджені, але сам холестерин не пошкоджує судину.

По такій же логіці нам варто знижувати кальцій в організмі, бо він відкладається в бляшках і робить їх такими, як камінь.

Тому ще раз хочу наголосити, що наш організм розумніший за 100 професорів найкрутіших клінік світу і знає, як відновитись, але ми лікарі йому допомагаємо це зробити усунувши причини запалення в організмі, які найчастіше викликані різними інфекціями, а не генетикою.
Мальчун-задирун• 01 февраля в 22:32
Ответ дляМовчу, але хочу
Печінку можна 💯
sky-labs• 02 февраля в 09:42
Ответ дляШикаю і викаю
Потому что причина в митохондриальной дисфункции. Гормоны из холестерина создаются в митохондриях.
sky-labs• 02 февраля в 10:01
Ответ дляМальчун-задирун
Печінку можна 💯
В ней много меди. При медленном метаболизме медь как правило нельзя...
andronata• 16 февраля в 18:44
Ответ дляsky-labs
Добрий вечір! Можна Вам в особисті повідомлення написати на рахунок холестерину?
sky-labs• 17 февраля в 09:58
Ответ дляandronata
Добрый день! Да, можно