Мишка-шалунишка• Изменено 24 февраля 2025
Начинки для блинов
Посоветуйте ваши любимые начинки для блинчиков.
Красивые картинки подачи блинов
3@йk@• 24 февраля 2025
Творог с изюмом
Шампиньоны
Фарш, поджаренный с луком
Икра
Любое варенье или мед
Яблоки
Мак
Вишня замороженная
Любые замороженные ягоды
Шампиньоны
Фарш, поджаренный с луком
Икра
Любое варенье или мед
Яблоки
Мак
Вишня замороженная
Любые замороженные ягоды
Перемелица• 24 февраля 2025
Посмотрите Валентину Саенко в инсте. У нее полно блинов и разных вариаций с ними
Угги_в_горошек• 24 февраля 2025
Печінковий паштет, кисломолочний сир з часником і зеленню, солодкий к/м сир, єврейський салат.
Впораюсь зі всим• 24 февраля 2025
Я обожнюю курка, цибуля, гриби, сир, вершки (+мука для загущення)
Ane4ka-9cee• 24 февраля 2025
З сиром солодкі, з маком теж смачно, з бананом, а зверху полити гарячим шоколадом. А ще дуже люблю гриби+курка+сир, а потім вмокнути в яйце, і в сухарі, і посмажити. Нямка