Коварная Зая• 24 февраля в 10:45

Електрик. Київ. Порадьте.

Потрібен електрик, правий берег, щоб зробити проводку в кімнату. Не за всі гроші світу. Порадьте.
КАПСЛОЧНИЦА• 24 февраля в 10:51
093 646 68 89 Максим.
Дуже надійний та відповідальний, робить все на совість. Ми багато разів зверталися та сусіди з нашого будинку. Він мені лишив візитку, робить також ремонт плит, пралок, фенів, пилососів; меблів, вікон, сантехніки. Нам вішав карнізи, ставив реле напруги, проводив розетки та вимикачі, робив отври у стінах.
автор Коварная Зая • 24 февраля в 11:08
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
093 646 68 89 Максим.
А ціна недорога? Дякую вам за контакти
КАПСЛОЧНИЦА• 24 февраля в 11:57
Ответ дляКоварная Зая
А ціна недорога? Дякую вам за контакти
Ну мабуть дивлячись що вам треба. Те шо ми робили, то такі ціни нас абсолютно влаштовували. Та ще і якість до тогож. Телефонуйте, питайте та вирішуйте чи дорого
Бо зрозумійте, ось напрклад нам було терміно пробити отвір для кабелю в стіні. Я забула про цього майстра і написала на кабанчик. Майстри пропонували ціни від 500 до 1200 грн. Приїхав один за 500 грн. Почав свердлити, попав в арматуру, розвалив свіжопофарбовану стіну, поламав перфоратор смобі і поїхав. У нас пропав день роботи. Викликали Максима. за 800 приїхав і за пять хвилин все зробив.
Тим більше в електриці важлива якість.
автор Коварная Зая • 25 февраля в 17:06
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Тим більше в електриці важлива якість.
Скажіть, будь ласка, він на фото такий молодмй)) то він? Зв´язувалася. Провести проводку в 1 кімнату 15 тис грн
КАПСЛОЧНИЦА• 26 февраля в 09:55
Ответ дляКоварная Зая
А яка вам різниця якого він віку? Так, він не старий. Головне що розуміючий майстер. По ціні, звісно не в курсі знаю скільки у вас там точок треба поставити, але читала на порадниці нещодавно, що заміна проводки наприклад в 2 кімнатній квартирі зараз коштує 80 тис грн. Тому мені здається що 15 тис за кімнату це нормальна ціна.
Ви просили майстра? Я вам порадила надійного, який все зробить як треба і доведе до розуму. Ну а по ціні вже шукайте дешевшого, якщо вас ця ціна не влаштовує. Але проводка це завжди одне з найдорожчих та найвідповідальніших капітальних вкладень