Наездница• 24 февраля в 19:02
Радикулит
Сегодня дочь неудачно повернулась и защемило под лопатками. На мои просьбы не идти в школу, таки пошлы,сейчас лежит и встать не может. Чем можно быстро помочь. Есть Вольтарен гель дома и Нурофен. Этого достаточно или лучше сбегать что о купить. Завтра ухожу на сутки на работу(
Love_Love_Love_• 24 февраля в 19:04
Диклак, диклофенак, взагалі йтиидо лікаря це може закінчитися дуже погано
Наездница
• 24 февраля в 19:22
Ответ дляLove_Love_Love_
А з чого ви взяли що це радикуліт?
Утром встала, видимо как-то неудачно повернулась, думаю защимило нерв
Love_Love_Love_• 24 февраля в 19:24
Ответ дляНаездница
Ну защимило нерв і радикуліт це дуже різні речі.
Може і не нерв зовсім.
Радикуліт це запальний процес так сказати.
В неї є остереохондроз?
Може і не нерв зовсім.
В неї є остереохондроз?
Наездница
• 24 февраля в 19:25
Ответ дляLove_Love_Love_
Вольтарен має діючу речовину дикдофенак. До лікаря проблематично, для початку потрібно записатися до педіатра, щоб ще був запис, потім направлення до невропатолога і знову записатись (зазвичай на найближчий час запису нема)
Наездница
• 24 февраля в 19:26
Ответ дляLove_Love_Love_
Може і не нерв зовсім.
В неї є остереохондроз?
Може і не нерв зовсім.
В неї є остереохондроз?
Та наче нема. Ходять же ці підлітки в пиндиках. А моя взагалі в осінній короткій куртці, скільки не просила, не пояснювала, хто ж слухав
Love_Love_Love_• 24 февраля в 19:30
Ответ дляНаездница
Ви дивна.
Ви знаєте що це може призвести до дуже важких гриж і вплоть то проблем з родами.
Love_Love_Love_• 24 февраля в 19:32
В мене таке почалось в 22 роки продуло в універі, ну я часом прихоплювало, теж мазала мазями, потім уколи, доки одного разу мене просто не винесли з машини. 10 деів в лікарні під крапельницями, уколами і тд. Дякую що тоді хороші совісні лікарі попалися і все нормально закінчилось. З того часу мене нічого і не турбує
Наездница
• 24 февраля в 19:34
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви дивна.
Ну слухайте, не треба мене лякати. Ок? Встати з ліжка і повернутися невдало, то не грижі. В мене в самої з 18 років впродовж кількох років часто таке було, бо свого часу переохолодилася сидячі на протягу. Грижі не з´являються в момент, а дитина через спорт постійно проходила обстеження і навіть МРТ робила.
Love_Love_Love_• 24 февраля в 19:46
Ответ дляНаездница
Так не пишіть на форуми якщо дитина все прохрдить, напишіть її лікарю.
Самі ставите діагнози не маючи поняття що це, чи для вас радикуліт то все що болитьв спині?
На протязі не переохолоджуються
Наездница
• 24 февраля в 19:52
Ответ дляLove_Love_Love_
На протязі не переохолоджуються
Ще й як переохолоджуються. Ви Диана. Пишу ж,я сама через це походила свого часу, ніяких гриж там взагалі не було і досі нема. Просто в той час я вже не пам´ятаю чим лікувалася. Мучалася років 2. Вже пройшло майже 30 років і більше таких станів в мене не було, бувало легке заземлення,яке за день проходило без препаратів. Просто деякі вміють страху нагнати, думаєте мені легко завтра йти на лобове чергування і лишати доньку саму, а тут такі як ви ще й нагнітають
Love_Love_Love_• 24 февраля в 19:53
Ответ дляНаездница
Так для чого ви тему створили?