У 2005 році закінчила університет.Філолог.Працюю вихователькою у закладі для дітей з інвалідністю.Робота дууууже важка,в день 5 роб.годин.Хочу змінити професію на вчителя-дефектолога чи вчителя-реабілітолога,у них набагато більші зарплати і лише 2 робочі години в день.Підскажіть,будь ласка,чи можна якось здобути бажаний фах не вступаючи ще на 5 в університет ,тим більше що друга вища освіта в Україні є обов´язково платною.Чула що можна звернутися в післядипломну освіту і перекваліфікуватися за 2 роки,звісно ж платно.Але 2 роки то не 5.Що порадите?
катерина12009• 25 февраля в 03:06
А ви першу безкоштовно отримали? Я першу за свій кошт, другу за державний. Це було 9 р тому зараз не знаю як
Nil admirari• 25 февраля в 04:44
Пошукайте, де є післядипломна освіта дворічна потрібного вам напрямку.
Наприклад, в Університеті Драгоманова в Києві та інші.