Почекуха• Изменено 25 февраля в 10:01
Ми (сучасні люди) вносимо зміни в нашу ДНК зараз.
Раніше були в тренді повні люди,типу повний да і ще з карієсом (в Середньовічні часи) людина достатку вважалася,завидним нареченим/нареченою.
А ось стрункі люди були не в тренді,типу ніякі.Зараз все змінилося і навпаки все стало.
Ми (сучасні люди) вносимо зміни в наші ДНК зараз (підтримуємо активний спосіб життя і здорове харчування,правильні корисні звички),а не як люди під час кам´яного віку (запасання енергії на випадок голоду) і люди в Середньовічні часи.
Наші потомки вже не так легко тому будуть запасати жир,як ми зараз,правда дай Бог щоб стрункість тоді була в тренді,а не навпаки.
Хочу на Балі• 25 февраля в 10:54
Ответ дляПочекуха
В Середньовіччі не модно було бути струнким і в 17-18 століттях теж
Ви не вивчали історію культури. Знайдіть мені приклад товстої красуні середньовіччя
Зоя Жорівна• 25 февраля в 10:54
Ответ дляПочекуха
О Господи...Ну тому що тільки ваги.Ну вибачте,що тема ніяка на вашу думку
Коли ви почали розмову про зміну ДНК….
Почекуха
• 25 февраля в 10:55
Ответ дляАдеКВАтная
У Вас, как и у 98% людей на Земле, нет доступа к здоровой пище.
Мама дорогая.Я ем курицу,рыбку,яички,овощи,фруктики,йогурты,молочко пью.Ну я не покупаю Макдоналдс и КФС!!!!!!!!!!!!
Хочу на Балі• 25 февраля в 10:55
Ответ дляПочекуха
Во во.
Що во-во? ви бачите, у моді обмеження фізичних потреб, а це їжа в першу чергу
Зоя Жорівна• 25 февраля в 10:56
Ответ длясама себе прекрасная
Ну да. Спочатку прогулює біологію (і заразом все підряд) в школі, а потім в неї днк зожем змінюється. Фу, який сором. Оце, коли таке читаю, починаю підтримувати дарвіністів, але поки що гуманізм перемагає.
Ви не праві, ДНК можна так змінювати не одразу але за довгий період…
Почекуха
• 25 февраля в 10:57
Ответ дляХочу на Балі
плутаєте середновіччя і ренесанс. в середньовічча еталон був худа і бліда мадонна. жінки їли тільки бульон щоб не було зморшок і не гладшати. в моді була аскеза
Значить я переплутала,то 17 століття
Зоя Жорівна• 25 февраля в 11:00
Ответ дляСкромняшка
Епігенетика пов´язана з біохімією. Дайте посилання на роботу, яка досліджує вплив корисних звичок на експресію генів і метилювання ДНК, будь ласка
Епігенетика — це наука, що вивчає зміни в активності генів, які не пов´язані з самим генетичним кодом (послідовністю ДНК), а з тим, як ці гени ’включаються’ або ’вимикаються’. Такі зміни можуть бути спричинені різними факторами, такими як:
Раціон харчування;
Фізична активність;
Стрес;
Сон;
Навколишнє середовище (наприклад, забруднення).
Ці фактори можуть змінювати експресію генів (як саме працюють гени) без зміни самої ДНК. У деяких випадках ці зміни можуть бути навіть передані наступним поколінням.
Раціон харчування;
Фізична активність;
Стрес;
Сон;
Почекуха
• 25 февраля в 11:07
Ответ дляХочу на Балі
Вибачте,то пізніше було модно.Десь 17-18 століття плюс мінус.
Хочу на Балі• 25 февраля в 11:08
Ответ дляПочекуха
я ж казала, з ренесансу почалася мода на товстих. але це багаті люди. 90% були худі і виснажені фізичною роботою
АдеКВАтная• 25 февраля в 11:10
Ответ дляПочекуха
Ну всё, точно ДНК изменится, после яичек и рыбки
Почекуха
• 25 февраля в 11:12
Ответ дляЗоя Жорівна
Коли ви почали розмову про зміну ДНК….
Так.Все залежить від вас,від мене і від всвх внших людей
Почекуха
• 25 февраля в 11:12
Ответ дляЗоя Жорівна
Але можна
Почекуха
• 25 февраля в 11:13
Ответ дляsim_sims
Так?
Це якщо ми будемо неправильний стиль життя вести
Почекуха
• 25 февраля в 11:13
Ответ дляЗоя Жорівна
Раціон харчування;
Фізична активність;
Стрес;
Сон;
Раціон харчування;
Фізична активність;
Стрес;
Сон;
Ну я впринципі до того і вела
Почекуха
• 25 февраля в 11:14
Ответ дляАдеКВАтная
Да,нет блин лучше сухарики и чипсы есть
Почекуха
• 25 февраля в 11:14
Ответ дляХочу на Балі
Так
сама себе прекрасная• 25 февраля в 11:52
Ответ дляЗоя Жорівна
Тобто, довгий період поїдання курей таки вплинув на вас? Яким чином? Як там якість пір´я, філейок і яйценоскість? Покращились?
Эта_Шикарна)• 25 февраля в 12:26
Ответ дляПочекуха
Если люди массово будут есть фаст фуда много и двигаться мало,то потомки тоже будут очень склонны к полноте,а если мы будем все поддерживать активный образ жизни,а есть меньше и плюс здоровую пищу,то потомки будут иметь быстрый метаболизм и скажут нам спасибо
А ще у жирафів шия довга, бо вони до листя дерев тягнулися високо?
Почекуха
• 25 февраля в 13:25
Ответ длясама себе прекрасная
Ясно...
Почекуха
• 25 февраля в 13:25
Ответ дляЭта_Шикарна)
Тут да. Можливо.
Скромняшка• 25 февраля в 13:26
Ответ дляПочекуха
Ви хочете сказати, що ваші звички змінюють вашу ДНК?
Почекуха
• 25 февраля в 13:27
Ответ дляСкромняшка
Думаю,мають вплив.
Скромняшка• 25 февраля в 13:29
Ответ дляПочекуха
Думаю,мають вплив.
Ну думайте. У вашому випадку ви хоч здорові звички пропагуєте
Почекуха
• 25 февраля в 13:29
Ответ дляСкромняшка
Я не впевнена на 100 відсотків в цьому,але так вважаю.
Скромняшка• 25 февраля в 13:51
Дуже поважаю вашу прихильність здоровим звичкам, але ще є наукові факти. А вони кажуть, щоб під впливом якоїсь особливості змінилась ДНК, треба, щоб люди із цією особливістю мали переваги у виживання на протязі навіть не сотень, а тисяч років. А з тим, що здоровий спосіб життя подовжує його і робить кращим, цілком згідна.
Сладкий лимончик• 25 февраля в 14:47
Ответ дляЗоя Жорівна
Раціон харчування;
Фізична активність;
Стрес;
Сон;
Раціон харчування;
Фізична активність;
Стрес;
Сон;
Ключевые слова ’можуть’ і в ’деяких випадках’.
А как насчёт генетической памяти и травмы поколений? Гололомор не прошёл мимо очень многих. Выживание=еда. Война = запасы еды.
Нет радости = еда, алкоголь, сладкое.
Заметили , как много открылось алко и магазинов с конфетами?
Вот и подумайте, что мы передадим в следующее поколение. Не говорю уже о засилии фаст-фуда и пищевого мусора.
Думаю, в ближайшее время тренд по весу пойдёт вверх. Молодёжь уже крупнее нас в этом же возрасте.
Нет радости = еда, алкоголь, сладкое.
Почекуха
• 25 февраля в 17:55
Ответ дляСладкий лимончик
Нет радости = еда, алкоголь, сладкое.
Я ж об этом и писала.
Почекуха
• 25 февраля в 17:56
Ответ дляСкромняшка
Дякую.