Дама с заначкой• Изменено 25 февраля 2025
Які ви знаєте вдалі поради у такому випадку?
Піймала себе на тому що я вкрай довірлива людина і дуже погано розбираюсь в людях, через це потрапляю в просто жахливі, дуже складні і небезпечні ситуації. Вирішила для себе що досить і варто назавжди щось змінити, але поки що нема коштів попрацювати як слід із психологом але є велике бажання попрацювати вже зараз над собою. Справа в тім що весь час мені в житті зустрічаються люди у коханні або дружбі, яких хоч до рани прикладуй, здаються дуже доброзичливими до мене та оточуючих, ми зближаємось і стаємо дійсно рідними душами, мені здавалось весь час що ось воно щастя у моїх близьких. Якийсь час а іноді навіть напротязі декількох років ми гарно спілкуємось живемо разом життя, а потім цю людину поруч зі мною починає неначе перемикати, починаються образи невідомо звідки або сварки, людина змінюється дуже швидко і я перестаю її впізнавати. І фіналом є те що ця людине мене якимось чином крупно зраджує, втягує у якісь жахливі неприємності і в результаті покидає мене сам на сам. В моєму житті такі обставини з різними людьми повторюються вже майже 10 років поспіль, перестати довіряти наглухо усім людям не можливо хояча був час коли я намагалась це робити бо зрозуміла що я тону у бідах, наживаю нові халепи і краще не стає . Як можна хочаб мінімально захищати себе коли ти вкрай довірлива і нерозбірлива у людях? Можливо тут є дівчата хто мав такі самі проблеми, як ви уникаєте підступних людей і небезпеки???
Вообще не факт• 25 февраля 2025
Якщо про дружбу тримати на відстані і не впускати в свою ’родину ’ і таке інше. Формально піти кудись в заклад і не поглиблюватись в свої справи або проблеми.
Дама с заначкой
• 25 февраля 2025
Ответ дляВообще не факт
Так це з часом також зрозуміла, але з коханим або чоловіком цього не зробиш бо розумієш що саме з ним хочеш побудувати родину. Часто люди поруч і друзі і коханий здаються тобі щирими, здається що це саме твоя людина поряд, а потім через деякий час виявляється те що справжні свої думки та характер ця людина приховувала і насправді у якихось стрессових обставинах виявляється що тебе майже ненавиділи і не вважали за свою так само як і ти, думали і відчували щось інше. Це дуже боляче, але я розумію що так і не навчилась розбиратись у людях. Всі говорять що треба дивитись на ставлення і поведінку людини на відношення до тебе, а як це визначити якщо на початку стосунків усе йде просто чудово і до тебе неначеб то гарно ставляться?? Як це зрозуміти заздалегіть ще до того як потім тебе втягують у біди або погані життєві ситуації??? Особисто мені дуже складно помітити щось лихе за людиною яку я вважаю собі дуже близькою, зясовується все вже у самому фіналі, коли всі біди стались...і ти просто сидиш на згарищі і не знаєш що робити і як захищати себе щоб це не повторювалось...це дійсно дуже складно, я також втомилась від цього і розумію що проблема вже завелика, але не знаю у якому напрямі рухатись і з чого почати. Дякую всім!
Встидаюся запитать• 25 февраля 2025
це ппц. де ви їх знаходите ? Треба аналіз людини робити, де робить, як до інших відноситься, що про них за спиною говорить.. Відношення до грошей…
А шо за ситуації ?
Вподобайден• 25 февраля 2025
Не відкриватись людям. Не має жодної людини, яка допоможе вам у ваших, як ви пишите, бідах. Єдина людина, що буде з вами завжди,це ви самі. Взагалі, я помітила, що зараз багато токсичних і егоїстичних людей. Намагаюсь зменшити з ними спілкування. Звісно, зовсім їх не прибиреш. Треба самій бути егоїстом, у хорошому сенсі. Спершу ти сам, потім інші.
ЧупакабраЗеБест• 25 февраля 2025
похоже на то что вы отыгрываете один и тот же сценарий но с разными людьми.
я понимаю о чем вы говорите, у меня много лет было нечто похожее.
Вподобайден• 25 февраля 2025
Ответ дляДама с заначкой
З ваших слів мені здається, що ви ще дуже молода. Це життя. І з віком і досвідом ви будите мудрішою і станете більше розбиратися в людях. Є таке оповідання ’Життя навчить’.
KristinkaCute• 25 февраля 2025
Попробуйте научиться слушать интуицию. Она хорошо подсказывает касательно людей.
Дама с заначкой
• 25 февраля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
А шо за ситуації ?
У тому і проблема що по цьому складно судити, хоча можливо я і не права. Останній чоловік з яким жили разом на 5 років старше, працював будівельником, грошей не жалів хоч і заробляв вкрай мало, про інших відгукувався часто добре але також говорив про те що я вкрай довірлива і треба берегтись від підступних людей, бо через це я втрапляю у круті життєві халепи. Результат, він виявився ревнивцем, дуже серьозно мене побив ледь не дійшло до інвалідності, знищив деякі мої речі, залишив на мені купу боргів і вже живе з іншою жінкою і тепер на ревнощах лупить і вигонить з дому її з дитиною.... Ревнував він у пусту, багото разів доводила йому протилежне але він вирішив лишитись при своїй думці, людина виявилась просто з проблемами і те яким він був на початку стосунків і як чинив зі мною пізніше це неначе 2 різних чоловіка, я не могла передбачити таке, а тепер шкодую і знов розумію що постійно вляпуюсь у щось лихе...Думаєте я могла б заздалегіть передбачити що він буде таким провівши простий аналіз??
ОноВамнадо• 25 февраля 2025
Ответ дляДама с заначкой
Мені дивно, що Ви наступаєте на власні граблі. Життя не вчить? Чи. ви лиш боїтеся нових своїх граблів?
ОноВамнадо• 25 февраля 2025
Спостерігати за дрібницями. Як ставиться до жінок в оточенні, до чудих дітей, домашніх тварин.
Сапай вазони• 25 февраля 2025
Якщо ви хочете зрозуміти себе, потрібно самій читати книжки по психології і самій себе навчати.
Психолог - така ж людина , яка прочитала на пару книжок більше , ніж ви) і не всі гарно їх зрозуміли)