Молода і нерозважлива• 18 января в 13:24

не вмію за себе постояти

взагалі ніде.
інші навіть будучи винними чи неправими вміють так викрутити, що я оправдовуюсь.
і це що з колишнім, який досі мене доводить до того, що винна у всьому я, так і колеги на роботі.
навіть дитина мене не цінує.
Колись була в психолога - не допомогло.
Зараз нема тисяч гривень на психолога.
Порадьте методи, книги, фільми
ЛісАпетная• 18 января в 13:27
Научитесь говорить предложение из трёх слов и будет вам счастье.
Ніка Найз• 18 января в 13:27
Вам нужен дорогой психолох!
автор Молода і нерозважлива • 18 января в 13:29
Ответ дляЛісАпетная
мене це зачіпає.
от на роботі на мене звалили роботу іншого відділу, але в нас в посадових немає чітких аргументів, що це робота їх. відповідно, і в мене нема аргументів.
я можу наїжджати лише коли впевнена на 200%.
Мої підлеглі можуть просто не зробити щось вчасно, і вони знають, що їм за це нічого не буде, бо все виріщує керівник вище за мене.
Можуть дозволити собі виразити своє ’фе’
Видна міленіалка• 18 января в 13:31
Ну тут зависит от обстоятельств.
У меня есть такое что другую работу выполняла и выполняю но тогда у меня и своей работы нет. Так получается придется создавать видимость работы а так просто занят.
Видна міленіалка• 18 января в 13:31
Можно морозиться - не успел некогда и т.д.
Видна міленіалка• 18 января в 13:32
У меня сейчас конфликты и нестыковки по поводу воспитания ребенка. С мужем с бабушками. Весело вообщем, но я держусь. Одно дело говорить и виновных назначить другое дело что делать и делать успешно
Тішуся неперетішуся• 18 января в 13:34
Что касается бывшего, то просто отвяньте от него.
Вы сами общаетесь, жуете эту жвачку
автор Молода і нерозважлива • 18 января в 13:42
Ответ дляТішуся неперетішуся
Вы сами общаетесь, жуете эту жвачку
Він постійно щось вимагає в мене
Сапай вазони• 18 января в 13:43
Не вмієте постояти, то полежте
Тішуся неперетішуся• 18 января в 13:49
Ответ дляМолода і нерозважлива
Він постійно щось вимагає в мене
А вы и рады
Сапай вазони• 18 января в 13:51
Ответ дляМолода і нерозважлива
Він постійно щось вимагає в мене
В трёх своих сообщениях вы написали ’проблемы’, поступки, виноватость каждого. Вы их решать собрались? Если нет, то учитесь говорить о себе
автор Молода і нерозважлива • 18 января в 13:53
Ответ дляТішуся неперетішуся
А вы и рады
ні
це типу я маю привезти до нього дочку
я маю купити їй модну куртку (коли він дає на неї 5 тис грн в місяць)
Мульйонерша• 18 января в 13:59
Тренируйтесь отказывать людям, даже по мелочи

И у вас какой-то синдром жертвы (
Неначасі• 18 января в 13:59
може задумайтесь, чого вас всі не поважають.
може ви ще та колишня, яка всі нерви чоловіку витріпала. і ще та мегера-керівник.
ну і питання, чому для дитини ви не авторитет…
не шукайте винних. почніть з себе, а там все налагодиться.
Неначасі• 18 января в 14:00
а взагалі ви намагались розмовляти? з чоловіком, дитиною, колегами? розмова багато вирішує.
автор Молода і нерозважлива • 18 января в 14:03
Ответ дляНеначасі
З іншого боку одразу наїзд.
Коли до людей по доброму, то це вважається слабкістю
автор Молода і нерозважлива • 18 января в 14:05
Ответ дляМульйонерша

И у вас какой-то синдром жертвы (
Саме з відмовами проблем нема.
Але.
От на роботі інший відділ попросив таблицю. Я ж не можу сказати ні, або зводьте самі з тих даних, які я вам дала.
Коли даю це робити підлеглим - одразу спротив, що це не їх робота. Хоча не в робочий час ніхто не працює.
Неначасі• 18 января в 14:13
Ответ дляМолода і нерозважлива
З іншого боку одразу наїзд.
не згідна, що це слабкість.
але ви пишете, що з відмовами проблем немає, але при цьому жалієтесь, що на вас вішають інші відділи роботу. і чомусь дивуєтесь, що ваші підлеглі теж не хочуть виконувати не свою роботу.
Неначасі• 18 января в 14:14
Ответ дляМолода і нерозважлива
Саме з відмовами проблем нема.
Але.
а повинні працювати не в робочий час? їм за це доплачують?
Стриптизерка• 18 января в 14:15
Ответ дляМолода і нерозважлива
Саме з відмовами проблем нема.
Але.
Так це не повністю від вас залежить. Якщо люди не мотивовані (розвиток, + до зп), то якби ви й було більш жорсткою, це працювало б тимчасово. Рано чи пізно люди впали б на мороз,робили видимість роботи, щоб ви їх нічого додатково не навішали,а хто сильніший,взагалі б тікав від вас.
Але, скоріш за все, керівна посада - то не ваше. Ви навіть колишнього поставити на місце не можете.
автор Молода і нерозважлива • 18 января в 14:15
Ответ дляНеначасі
не згідна, що це слабкість.
Ну я можу відмовити де моя власна воля.
А де я не знаю чи права 100% - там мені не вистачає духу показати фе
автор Молода і нерозважлива • 18 января в 14:16
Ответ дляНеначасі
Я про те, що коли мені дають роботу, то я не шукаю: моя вона чи ні, бо її дає мій керівник
автор Молода і нерозважлива • 18 января в 14:17
Ответ дляСтриптизерка
І що тепер. Звільнятись ?
Стриптизерка• 18 января в 14:19
Ответ дляМолода і нерозважлива
І що тепер. Звільнятись ?
Тут інше питання. Як ви дійшли до керівної посади з такими проблемами?
Неначасі• 18 января в 14:20
Ответ дляМолода і нерозважлива
ну так і у вас зп не така, як у ваших підлеглих.
на попередній роботі я з штанів лізла- намагалась показати який я класний працівник, працювала вечорами. а винагороди так і не було.
то може потурбуйтесь, як вище писали, про своїх підлеглих, тоді вам не будуть відмовляти і з більшою охотою будуть виконувати ваші задачі
Неначасі• 18 января в 14:22
Ответ дляМолода і нерозважлива
І що тепер. Звільнятись ?
звільнитись найлегше.
а вивести свій відділ на певний рівень (і в показниках і в зп) важко, але можливо.
що ви для підлеглих зробили?
ну крім навалювання роботи. премії вибиваєте їм? зп? чи що там у вашій компанії є…
Стриптизерка• 18 января в 14:26
Ответ дляНеначасі
звільнитись найлегше.
що ви для підлеглих зробили?
Вона думає про свої проблеми. Коли людина вся в собі , їй немає коли і не хочеться займатися іншими, вона на собі сконцентрована. Тому я вище запитала,як взагалі можна так дійти до керівної посади,але відповіді поки немає. Звісно, є різні екземпляри серед керівників,але....
Неначасі• 18 января в 14:27
Ответ дляСтриптизерка
тут ви 100% праві
Аноним_• 18 января в 14:28
Я тоже такая же,но я работаю на дому за компом и почти ни с кем не общаюсь.
автор Молода і нерозважлива • 18 января в 14:35
Ответ дляНеначасі
звільнитись найлегше.
що ви для підлеглих зробили?
Питання зп вирішує вище керівництво. В нас 3 відділи по 3 людей.