Тролю як можу• 24 февраля в 23:37

Вже не витримую, шахеди

Щоночі цей жах, щоночі один і той же маршрут, одні й ті ж міста. Я вже боюсь ночей, нормально працювати не можу, недосипаю. Не можу зрозуміти, чому у них постійно одна й та ж локація по містах...
Госпожа_тамагочи• 24 февраля в 23:40
Киев?
So_so• 24 февраля в 23:41
Может быть сделать спальное место в коридоре и изначально там спать ложиться? Тогда можно не контролировать происходящеее.
Госпожа_тамагочи• 24 февраля в 23:41
Вам было б легче если б они сменили траекторию?
So_so• 24 февраля в 23:42
Вот такие продаются
ЛижТолько• 24 февраля в 23:42
Тримайтесь. Це важко, але вже подібне переживали і восени цього року і навесні 2023. Вистоїмо.
Якщо є можливість, лягайте ввечері одразу спати, після роботи перед обстрілами.
Теж щоночі чую, вже бракує сил і зла.
Рассказница• 24 февраля в 23:43
три года этого ада.пишу ,а у нас воет уже.мы с мужем тоже тяжело все переносим.наш район бомбят.
Добра всем!• 24 февраля в 23:44
Справді задрали вже, ніби з розуму хочуть усіх звести, безперервний терор
автор Тролю як можу • 24 февраля в 23:45
Ответ дляSo_so
Всю ніч? І дитині теж?
So_so• 24 февраля в 23:46
Ответ дляТролю як можу
Всю ніч? І дитині теж?
Да, сделать удобно и быть спокойным
автор Тролю як можу • 24 февраля в 23:46
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я просто хочу щоб не стріляли і не літали над будинком, якщо що я не в квартирі живу. І так, поруч поле, тому мені страшно
Тіна-7a36• 24 февраля в 23:47
У нас коридор не маленький , поставили диван малютку , там зараз спить дитина і я іноді . А так теж не можемо нормально спати , постійні повідомлення , мопеди літають
автор Тролю як можу • 24 февраля в 23:47
Я не знаю, як люди живуть у прифронтових містах, у нас нічні нальоти і то я вже не можу
Леди Г• 24 февраля в 23:47
Ответ дляТролю як можу
Всю ніч? І дитині теж?
Дочка всю ночь спит на надувном матрасе. С вечера уже ложится и до утра. Ей так спокойней
автор Тролю як можу • 24 февраля в 23:48
Ответ дляТіна-7a36
У нас немає ночі щоб їх не було
Малинка• 24 февраля в 23:49
Ответ дляТролю як можу
Та отак и живем. День прошел и слава Богу
автор Тролю як можу • 24 февраля в 23:49
Ответ дляМалинка
Звикли?
Госпожа_тамагочи• 24 февраля в 23:49
Ответ дляТролю як можу
Так я теж
Прикиньте, я живу в Краматорську
І я к я цього хочу!!!
Тіна-7a36• 24 февраля в 23:49
Ответ дляТролю як можу
У нас немає ночі щоб їх не було
Так і у нас останній час , постійно через місто летять
автор Тролю як можу • 24 февраля в 23:50
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Так я теж
Прикиньте, я живу в Краматорську
І я к я цього хочу!!!
Вірю, і співчуваю, це так важко
Малинка• 24 февраля в 23:50
Ответ дляТролю як можу
Звикли?
Страшно конечно. Но вариантов не много. Уже так все достало…
Интимная• 24 февраля в 23:50
Ответ дляДобра всем!
Это ’голуби мира’ от путлера. Он так даёт сигнал, что хочет прекращения войны . Тут же многие верят, что он хочет мира в Украине, посылая на мирных шахеды .
автор Тролю як можу • 24 февраля в 23:51
Ответ дляМалинка
Це точно...
автор Тролю як можу • 24 февраля в 23:52
Ответ дляИнтимная
Та пів України спить спокійно, в принципі. І це добре. Але хотілось би щоб всюди було тихо і спокійно
Роза в вазі• 24 февраля в 23:52
Ответ дляТролю як можу
У нас немає ночі щоб їх не було
У нас теж. Ви з Черкаської обл?
Ответ дляРоза в вазі
У нас теж. Ви з Черкаської обл?
Так
Тіна-7a36• 24 февраля в 23:53
Ответ дляТролю як можу
У нас немає ночі щоб їх не було
Я вже задовбалась дитину будити по 5-6 разів за ніч , яка спить і в коридор переводити , тому прийняли рішення , щоб спала в коридорі . Ми в квартирі живемо
автор Тролю як можу • 24 февраля в 23:54
Ответ дляТіна-7a36
Та я теж, буває що сиджу і трясусь біля неї поруч, ну коли геть поруч то біжимо в коридор.
Интимная• 24 февраля в 23:54
Ответ дляТролю як можу
Та то Вы загнули про спит спокойно, обычно по ночам такие карты тревог.
Роза в вазі• 24 февраля в 23:55
Ответ дляТролю як можу
Так
Я так і подумала. Я теж . От сиджу моніторю зараз на які райони летять .
автор Тролю як можу • 24 февраля в 23:56
Ответ дляИнтимная
Ні. Просто в нас їх занадто багато. І Вінницька там не довго