Мольфарочка• 25 февраля 2025
Он жмот я терпила
Хотели интересную историю? Нет. Расходимся
40каградусная• 25 февраля 2025
і я така ж. зато другий дарує квартири, гроші. третій любить 20 з лишнім років, но грошей не дає, на побачення й тому не їзжу, жінку кормить, а де ж любов велика в діях до мене? а то тільки слова і слізні смс... як першого нагнати не знаю, чого я це все терплю
Птица секретарь• 25 февраля 2025
Ответ для40каградусная
Цікаво. Перший напевно чоловік, з ним діти. А другий коханець?
Така бойова Я• 25 февраля 2025
Гармоничная пара это называется. Оба сделали выбор и обоих устраивает.
Броніки для Моніки• 25 февраля 2025
Співчуваю. Вважайте що це доля дала вам урок, для того щоб наступний чоловік був не жмотом.