Дикая Роза• 25 февраля 2025

Що за пляма?

Дівчата, знаходимося за кордоном. У дитини на нозі з´явилася пляма. Після душа вона більш червона, протягом дня шкіра на ній стає грубіша та начебто шелушиться.

Спочатку думала, просто подряпини, але вона не пройшла.

Мазала тридермом. Не пройшло.
Місцева медсестра прописала гідрокортізол мазь тиждень. Не допомогло. Почервоніння займає меншу площу, але на дотик шкіра інша, ніж звичайна.

Написала педіатру з України, вона сказала, щоб виключили солодке і подивилися, що буде.

Це вже місяця півтора-два.

Подивіться, може, у вас виникнуть якісь думки чи впізнаєте, що це. Тому що шо-то я хвилююся.

Фото після душу. Вдень його майже не видно, але на дотик відчувається.
Золота орда• 25 февраля 2025
Пробу йодом на лишай сделайте.
автор Дикая Роза • 25 февраля 2025
Ответ дляЗолота орда
Пробу йодом на лишай сделайте.
А як це робиться?
Щось не спиться• 25 февраля 2025
Ответ дляДикая Роза
А як це робиться?
Якщо окраситься йодом - то лишай з великою вірогідністю.
Алина-1240• 25 февраля 2025
Дерматит
Золота орда• 25 февраля 2025
Ответ дляДикая Роза
А як це робиться?
Просто в один слой пройдитесь по пятну и здоровой коже. Если пятно это будет с четкими краями и темнее, то лишай.
автор Дикая Роза • 25 февраля 2025
Ответ дляАлина-1240
Дерматит
А яким чином це лікується?
Алина-1240• 25 февраля 2025
Ответ дляЗолота орда
Пройдитесь йодом по любым шелушениям-они станут темнее)))
Алина-1240• 25 февраля 2025
Ответ дляДикая Роза
А яким чином це лікується?
В первую очередь красители, ароматизаторы,цитрусы ,шоколад и все аллергенное убрать
Глас_Народа• 25 февраля 2025
Может розовый лишай? Хотя я не помню бывает ли он на ногах. Почитайте в нете.
Или аллергия, дерматит.
Эт вернячОк• 25 февраля 2025
У дочки были пятна похожие, на ногах, но в другом месте. Оказалось она когда сидит, ноги подворачивала. Это нам уже ортопед сказал, после дерматолог. Пятна были настолько жёсткие что даже чувствительности не было. Как только она перестала так сидеть все прошло