Anna-ae39• 26 февраля 2025

Декретні виплати

Є тут такі вагітні дівчата, хто їде з декрету в декрет? Моєї доньці 2.4 рочки, скоро нові пологи. І звісно ніхто не працював. Я працевлаштована офіційно, також маю ФОП і сплачую податки.
Я не дуже розуміюсь на цьому ,але побачила в фейсбуці в однієї групі питання нарахувань декретних в такої ситуації і нічого не зрозуміла.

Чи маю я право на декретні виплати від роботодавця,якщо я офіційно працевлаштована, але з декрету в декрет???
Також стосовно оплати з ФОП чи я маю там право на виплати і як це все працює?
Заздалегідь дякую!
Я шалунья• 26 февраля 2025
имеете право там где официально трудоустроены, больничный будет начислен из расчета оклада на момент начала больничного. По поводу ФОП не подскажу
автор Anna-ae39 • 26 февраля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Дякую. Цікаво це,бо я щось затупила з цим питанням
Женщинас• 26 февраля 2025
Так, маєте право отримати декретні на основній роботі. Два декретних не буває.
пьЯНА• 27 февраля 2025
Я в такій ситуації як ви була минулого року, то отримала декретні на другу дитину з основного місця роботи. Якщо на першу дитину вам нараховували всю вашу зарплату (це якщо у вас не мінімальна, а ще й є доплати), то зараз це буде лише «гола ставка». У мене це вийшло 38тис., за першу дитину в 2022 це було 56тис. Як тільки ви оформите в консультації лікарняний у зв‘язку з вагітністю та пологами, він буде «засвічений» в програмі вашого бухгалтера, який все далі вам оформить), хоча може бути «направлений» в пенсійний фонд і бухгалтер може не побачити, то ви як його оформите, подзвоніть на роботу/бухгалтеру та попередьте.
Обращеница• 27 февраля 2025
Якщо ви платите есв як фоп то можете і там податись на декретні виплати. Ну там правда трохи возні буде
Я шалунья• 27 февраля 2025
Ответ дляОбращеница
На данный момент выплаты по больничному по беременности и родам можно получить только по одному месту работы, преимущественно по основному. С апреля должны уже вернуть как и раньше по всем местам работы, но сейчас точно нельзя