Є тут такі вагітні дівчата, хто їде з декрету в декрет? Моєї доньці 2.4 рочки, скоро нові пологи. І звісно ніхто не працював. Я працевлаштована офіційно, також маю ФОП і сплачую податки.
Я не дуже розуміюсь на цьому ,але побачила в фейсбуці в однієї групі питання нарахувань декретних в такої ситуації і нічого не зрозуміла.
Чи маю я право на декретні виплати від роботодавця,якщо я офіційно працевлаштована, але з декрету в декрет???
Також стосовно оплати з ФОП чи я маю там право на виплати і як це все працює?
Заздалегідь дякую!
Я шалунья• 26 февраля 2025
имеете право там где официально трудоустроены, больничный будет начислен из расчета оклада на момент начала больничного. По поводу ФОП не подскажу
Женщинас• 26 февраля 2025
Так, маєте право отримати декретні на основній роботі. Два декретних не буває.
пьЯНА• 27 февраля 2025
Я в такій ситуації як ви була минулого року, то отримала декретні на другу дитину з основного місця роботи. Якщо на першу дитину вам нараховували всю вашу зарплату (це якщо у вас не мінімальна, а ще й є доплати), то зараз це буде лише «гола ставка». У мене це вийшло 38тис., за першу дитину в 2022 це було 56тис. Як тільки ви оформите в консультації лікарняний у зв‘язку з вагітністю та пологами, він буде «засвічений» в програмі вашого бухгалтера, який все далі вам оформить), хоча може бути «направлений» в пенсійний фонд і бухгалтер може не побачити, то ви як його оформите, подзвоніть на роботу/бухгалтеру та попередьте.
Обращеница• 27 февраля 2025
Якщо ви платите есв як фоп то можете і там податись на декретні виплати. Ну там правда трохи возні буде
Я шалунья• 27 февраля 2025
Ответ дляОбращеница
На данный момент выплаты по больничному по беременности и родам можно получить только по одному месту работы, преимущественно по основному. С апреля должны уже вернуть как и раньше по всем местам работы, но сейчас точно нельзя