Жена миллионера• 26 февраля в 23:56
Порадьте перукарню в Черкасах
Будь ласка
Мальовнича даль• 27 февраля в 00:05
Можу порадити перукаря конкретно, а не перукарню. Дуже багато років ходжу до неї, дуже старанна дівчинка, і ціни в неї не космос.(ну дивлячись з чим порівнювати). Працює вона в двох салонах «Облака» і «Харизма»,в другій дешевше.
Перукаря звати Ліля, подзвоніть в салони і запитайте за запис. Якщо треба, дам особистий номер
Жена миллионера
• 27 февраля в 00:17
Ответ дляМальовнича даль
Дякую!