Швабристка• 27 февраля 2025

Эта девушка - еврейка или нет?

Як ухурделю• 27 февраля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Да вы просто не задумывались над этим. Это как с религией - разделяй людей и потом войны устраивай. Это старый прием.
Та ні, націоналізм - це просто гордість за свою націю, без приниження інших, антонім - космополітизм, коли людині взагалі байдуже на нації, вона вважає себе громадянином світу. Невже такі елементарні речі треба пояснювати дорослим?
Як ухурделю• 27 февраля 2025
Ответ дляГорня капучіно
Спасибо, понятия мне знакомы. Но грань между ними порой отсутствует
Ну, це десь як сказати, що любити жінок і гвалтувати жінок - одне й те саме
Горня капучіно• 28 февраля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Это как любить сильно своих и ненавидеть тех кто рядом
Як ухурделю• 28 февраля 2025
Ответ дляГорня капучіно
Ну, от на цій паралелі поясню: націоналізм - це як любити своїх дітей, а інших просто не займати, діти та й діти, а нацизм - ненавидіти всіх дітей, крім своїх, і намагатися знищити суд з дітей. Вам вилніше стало грань?
Горня капучіно• 01 марта 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Но часто бывает и по другому. Любят своих детей, а других ненавидят.
Вот тут то грань и размыта
Як ухурделю• 01 марта 2025
Ответ дляГорня капучіно
Вот тут то грань и размыта
Ми з вами про поняття, ще раз: якщо нелюбов проявляється у приниженні та шкоді іншим - це погано (нацизм), якщо це мовчазна повага - це ок. Поняття чіткі. І так, націоналізм - це добре, бо це зміцнює національні держави
Горня капучіно• 01 марта 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Это все теория. Толку от этих понятий нет, если в реальной жизни грани смазаны