ОливьЕЖечка• 28 февраля в 08:41
А реально ли родить самой с маленьким объёмом бёдер?

Аноним НаВсеГда• 28 февраля в 08:43
узкие бедра не равно клинически узкий внутренний таз и наборот.

Первая ласточка инфляции• 28 февраля в 08:51
Якщо дитині 15, так це буде складно. Якщо доросла, то все вже сформіровано.

Ждушечка• 28 февраля в 08:56
Ширина таза это не объем бедер. Часто одно с другим не связано.
Ширину таза измеряет гинеколог специальным прибором.

Свекруня• 28 февраля в 08:56
Ну в мене об´єм стегон був 84-86, на роди йшла з 92, вага перед родами +8кг за вагітність. Не знаю, чи то стегна трошки роздались, чи булки наїла, але сама народила
Міні-бікіні• 28 февраля в 09:06
Ответ дляАноним НаВсеГда
Це точно. Мені гінеколог всю вагітність казав - о, з таким тазом з легкістю народиш. Результат - вимушене кесарево бо таз не відкрився.

Масяня Я• 28 февраля в 09:16
Маю вузькі стегна. Народжувала без проблем. При постановці на облік лікар міряла таз і казала, що все добре. В лікарів свої заміри і вони не мають ніякого відношення до ваших уявлень про вузькі стегна.
Нетутешня• 28 февраля в 09:56
Я народила легко з обʼємом стегон 92. Але який там таз всерелині не знаю, лікар сказала все добре
З бісиками• 28 февраля в 10:05
В мене бедра як ви кажете 85,і вага мала була,бо я все життя така щупла і худа,народила нормально дитину 3400
Краля-Галя• 28 февраля в 10:08
Вам лікар сказав, що таз вузький чи самі придумали? Заміри не стегон, та. Інше