Ms. При теле• 28 февраля 2025

Чи пробували ви зменшити кількість м’яса у своєму раціоні?

Цікаво, які були відчуття?
Алина-1240• 28 февраля 2025
Зачем?)белок,кушайте
Трейдер кріпти• 28 февраля 2025
Я мясо употребляю раз в неделю максимум. А могу и месяц не есть.
ПадаюВреверансах• 28 февраля 2025
Вважаю, що поститись дуже корисно.
Люди, які тримають всі 4 пости змолоду, прекрасно виглядають
Бешене сарі• 28 февраля 2025
Знайома зменшила, точніше повністю відмовилась. Схудла до стану вобли, постаріла, виглядає виснаженою, має дефіцит ваги. Але вона не просто відмовилась від мʼяса, вона й від солодкого відмовилась і харчувалась 2 рази на день.
В мене був період, коли пару тижнів не їла, просто не хотіла. Потім через деякий час напевно місяці 3 не їла, чесно визнаю після навколо новорічного зажору, в нас там багато в кого дні народження до та після. Я відчувала що просто переїдання в цілому. Почала їсти десь ближче до квітня. Ніяких додаткових відчуттів в цей період не було. Але я їла багато риби, яєць, тобто намагалась забезпечити достатньо білка
Бешене сарі• 28 февраля 2025
До речі коли я місяці 3 не їла і потім мені на дачі захотілося шашликів, то почала їсти і не отримала задоволення як раніше. Тобто мені перестало смакувати мʼясо. Але я і раніше не була фанатом мʼяса
Ishoy• 28 февраля 2025
Зачем? Ем мясо почти каждый день и прекрасно себя чувствую. Одна проблема сейчас это найти хорошее мясо
Голова колгоспу• 28 февраля 2025
Ні, навіщо? Я люблю м´ясо , їм щодня.
Радикальная• 28 февраля 2025
Було відчуття голоду
интайм_не_предлагать• 28 февраля 2025
Мне кажется, что если я за день не съем вообще никакого мяса, то как будто я полноценно и не ела 😅 зачем от него отказываться, если оно необходимо нашему организму?
Неваляшкина• 28 февраля 2025
Месяц не употребляла мяса. Разгрузка была. За это время у меня вообще не болела голова и намного легче себя чувствовала, выносливее.
Удачная• 28 февраля 2025
Я не їла м’ясо 5 років. Появилися проблеми з жкт, анемія, безсоння і купа інших проблем. Зараз їм все і більше не займаюсь всякою хренотенью. І худіють не від відмови від мʼяса. А коли меньше вживають вуглеводів.
Неваляшкина• 28 февраля 2025
Ответ дляУдачная
Худеют от дефицита калорий. А будете вы есть мясо, углеводы, сладкое - не важно. Если впишите все это в свой каллораж с дефицитом - похудеете
Мамзелькіна• 28 февраля 2025
ой не, я люблю мясо
За ким я буду?• 28 февраля 2025
Зходила з м´яса на півтора роки на рибку та яйця. Все було добре, але ніц такого особливого зі мною не відбувалося.
фан L.O.S.T.• 28 февраля 2025
Пробувала, хотіла зробити розвантаження організму, як дехто каже. Отримала постійне відчуття голоду і нервовий стан через це, вистачило мене на пару тижнів. Більше не експериментую.