Ms. Искренность• 28 февраля в 22:49
У кого рост 173+ носите каблуки?
Маю рацію• 28 февраля в 22:51
175 см
Уже нет.
Неудобно, ноги быстро устают, да и сейчас это не сильно актуально в повседневной жизни.
В молодости, конечно, носила
Уже нет.
В молодости, конечно, носила

Ворожу на каві• 28 февраля в 22:53
А чому саме зі зростом 173 такі питання виникають? Це якійсь неймовірний зріст чи що???
Я розумію якби питання було від 185-190-см, але 173... це звичайний зріст трохи вище середнього

УраганнаЯ• 28 февраля в 22:54
170 см, но уже не ношу. Не актуально это сейчас. Хотя есть обувь на каблуках.
Последние пару лет погрязла в спортивной и удобной одежде.
На работу хожу в том, что раньше только на природу или в магазин носила.

Трохи злякана• 28 февраля в 22:55
Ответ дляУраганнаЯ
То же самое, чем удобней одежда, тем лучше
Tasya-Natusya• 28 февраля в 23:04
Ні, але не через зріст, а тому що вже років 5 як мода пройшла.

ПазлШредінгера• 28 февраля в 23:08
Ответ дляTasya-Natusya
Не 5, 12 років назад всі масово перейшли на кросівки, я пам´ятаю, бо якраз народила сина і мені була ’на руку’ така різка зміна в моді, щоб гуляти з коляскою, майже всі фото в інстаграм робили стаючи навшпиньки, бо ще не звикли до силуету без підборів
Малинка• 28 февраля в 23:20
Неа. Хотя муж 188 см и могу себе позволить. Но я люблю свои ноги, потому они ходят в кроссовках.
А Я Самая Самая• 28 февраля в 23:22
Я обожала каблы, сейчас уже неохота страдать, а так надевала и вперед, я 176 и еще 10, да с платформой, ноги от ушей, красота. Могла быть выше мужчины своего, меня не парит

Мой завтрак• 28 февраля в 23:34
180. Носила раніше виключно підбори. А зараз і не пам´ятаю чи бачила їх у місті на комусь.

Чарівна патика• 01 марта в 00:37
В повсякденні дні ні, але коли є нагода принарядитись, то я завжди на підборах)Я 173 см
ГугелП@лАмался• 01 марта в 08:13
Я 177 коли працювала і молода була гоцала і на 11 см, як я це робила навіть вже не уявляю))) вже років 10 не ношу підбори, тому не ношу більше не через зріст а зручність і стиль і темп життя інший тепер
Скорая помощь• 01 марта в 13:05
Почему, к примеру, в США нет буллинга по поводу высокого роста?
Мелания Трамп, как минимум, публично всегда на каблуках. Красотка же!
Почему у нас высокая девушка на каблуках - это неприемлемо?

На кожен день ні , але є. Платформу не люблю за масивність, тракторну ношу. До плаття можу на вихід одіти. Але у мене темп життя і пішком багато - тому не роблю шкоду ногам і хребту. В дитинстві булили більше родичі, ріс 178. Якраз високим дівчатам дійсно йдуть каблуки . Занадто низьким як правило каблук уже толком не спасає) . От до прикладу подруга 160 - на ній що 2 см, що 12 стрункіше не виглядає(