Упругая попка• 01 марта 2025
Питання до ФОПів. Прро-який?
Який прро використовуєте?
Скільки коштів бере за місяць?
Відсоток за операції бере?
Скільки коштів бере за місяць?
Відсоток за операції бере?
Майская киска• 01 марта 2025
Прро не може брати відсоток з операцій, бо це фактично програмний продукт
Якщо ви про еквайринг, то це банк бере свої відсотки
А прро тільки плату за місяць внесли і все
Або є безкоштовні
Сіґеле-міґеле• 01 марта 2025
З безоплатних від приват є та податкової . Також вчасно каса ( якщо не помиляюсь) надає безоплатно при умові на місяць не більше скількись там чеків . З самих продвинутих чекбокс , там ціна доступна
Жинси на дитину• 01 марта 2025
Ви хоч промоніторьте хто бере той відсоток спочатку, прро його точно не беруть