Відморожена• 01 марта в 14:49

Почему сейчас у нас так мало интересных и ярких музыкальных исполнителей?

Всегда Украина сбавилась на всю восточную Европу и постсовок своими певцами и музыкой.
Всегда были в этом направлении - номер один!
Интересные, яркие, популярные. Задающие тренды! На Евровидении всегда сияли ярче всех!
Но почему последние годы никого нет из классных исполнителей? То монатик скачет, то какая-то мамарика, ещё какой-то ивасик-телесик. Слушаешь радио в машине - никого не знаешь! Включаешь музыкальные концерт на телевизоре - никого не знаешь! Какая-то таянна, эд кравчук и ещё какие-то фрики малоизвестные…ну и кароль то само собой.
Где все остальные? Где тот яркий и фееричный шоу-бизнес?
автор Відморожена • 01 марта в 14:50
Славилась* т9
Помаранчова душа• 01 марта в 14:50
кнопка ’Редактировать’
не благодарите
Грушки-яблочки• 01 марта в 14:51
Потому что война в стране, и нормальный развлекательный контент не выпустишь, а только и остаётся петь про войну
ПешитеБесАшипок• 01 марта в 14:52
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 01 марта в 14:52
Вмикайте старі шлягери, слухайте, в чому питання 🤷‍♀️
Борець за гаманець• 01 марта в 14:53
Давайте сразу примеры, а не пустые эпитеты. Тут спор о вкусе пойдёт
ВерСаСе• 01 марта в 14:53
Поплавского, Бобула, Павлика, Зиброва вам недостаточно?
Кросівки оригінал• 01 марта в 14:57
А чому ви зупинились тільки на українській музиці?
Мені часу не вистачає слухати все що хочеться зі світової музики, а вам нічого слухати))) не обмежуйте себе
Свідок Перемоги• 01 марта в 14:57
Прекрасний зараз контент. На фоні отих потапів-мохнатіків і зграї ’пающіх трусів’, яких навіть візуально складно одна від одної відрізнити, не те що спів їхній чути.
Клавдія петрівна зі скофкою і курганом, ту голоту обставляють як стоячих.
Кружите меня,кружите• 01 марта в 14:59
я ’Скрябін’ слухаю,Ірину Білик - це наша класика українська
Кросівки оригінал• 01 марта в 14:59
Ось вам автор українці, в них вже на спотіфай сотні тисяч прослуховувань. Ну класні звісно, але на концертах по ТВ таких нема
Кава з адреналіном• 01 марта в 15:03
Потому что кумовство и коррупция, сейчас пробиться даже талантливому артисту без связей и взяток - нереально, это не только к музыке относится.
Пьяная вишня• 01 марта в 15:03
не на часі
автор Відморожена • 01 марта в 15:04
Ответ дляКружите меня,кружите
Ирину Билык люблю
Обожаю ее песни
Но она уже старая гвардия. Новых песен нет к тому же
Весела пiсенька• 01 марта в 15:06
Монатік, Пивоваров, та та ж Дорофєєва чи там Саніна - не достатньо яскраві? Я особисто навпаки дуже радію з того, наскільки багатогранною завдяки інтернету і можливості просувати свою творчість не лише через телебачення і радіо, куди з вулиці не проб´єшся, стала зараз музика. Приклади кого слухаю я наводити не стану, бо нічого спільного з запитом автора мої смаки не мають.
А щодо Євробачення - ну зараз бачу тенденцію, що з конкурсу для мастодонтів він стає у нас тим, для чого і задуманий цей конкурс, майданчиком для молодих і маловідомих артистів.
автор Відморожена • 01 марта в 15:09
Ответ дляВесела пiсенька
Для вас монатик это фееричная и яркая звезда?
Ааа..ну ок
Козяка-маляка• 01 марта в 15:10
А я навпаки радію, що в нас зараз така яскрава, талановита молодь.
ВундерКИНГ• 01 марта в 15:12
Авторе, з молодих є, що послухати, і як ніколи багато. Тут питання смаку - не факт, що вам таке сподобається. Послухайте підбірки на YouTube, Spotify - так, треба покопатися, але не заявляти, що нема виконавців)
Соня-сонятко• 01 марта в 15:21
Согласна, что нечего слушать. Слушаю старые песни наших исполнителей 90х и нулевых годов
Весела пiсенька• 01 марта в 15:23
Ответ дляВідморожена
Ааа..ну ок
Ну взагалі-то так. Не був до того, як випадково побувала на його живому виступі, але те як він за кілька хвилин підняв з місць в танець величезну аудиторію, яка до того ліниво сиділа на покривалах по всьому Співочому полі і та атмосфера, яку він створив - це щось неймовірне. Там і Білик до речі в той вечір була, її було приємно послухати, але більше за рахунок того що її пісні - це юність і дитинство, але ’вау, як круто’ її виступ точно не викликав.
Соня-сонятко• 01 марта в 15:23
Ответ дляВесела пiсенька
Дорофеева шлак полнейший, Пивоваров орет как Кароль, Монатик три прихлопа, у Саниной пару песен интересных, а дальше один вой
автор Відморожена • 01 марта в 15:25
Ответ дляВесела пiсенька
Не люблю кривляющихся мужчин. И не воспринимаю монатика из-за его роста и внешнего вида. Шляпки эти дурацкие.
Для меня он - «стецько»
Что-то нелепое, несуразное.
Кросівки оригінал• 01 марта в 15:29
Ответ дляВідморожена
Для меня он - «стецько»
Что-то нелепое, несуразное.
У вас звісно дуже дивний підхід до музики)))
Бавовнятий Пупс• 01 марта в 15:39
На разі стільки гарних молодих виконавців. Я в шоці, що ви цього не чуєте.
Дуняша• 01 марта в 15:58
Як на мене , тільки зараз почали співати круто, а раніше - один чи два було. Не знаю чому вам їх не видно
Снегурочко• 12 марта в 01:14
Ответ дляБавовнятий Пупс
100% згодна з вами, зараз реально українська музика почала розквітати.