Лизетта-ukr• 01 марта 2025

А почему это Трампа так бомбануло от того, что Зеленский

Пришёл не в костюме?
Лидеры остальных стран нормально реагировали на это.
Леска• 01 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Можно было быть хоть голому, но вести диалог достойно, чтоб весь мир увидел, кто кидается, а так как та стая собак погавкали друг на друга и разбежались.
Сказал бы- моя страна истекает кровью, я приехал, чтоб это прекратилось, к сильному мировому лидеру и верю, что только вы сможете остановить эти убийства и не допустить в будущем их снова.
Но нет же, цель была другой - война без конца .
Ага, посмів запитати як здача надр гарантує безпеку . Це трампа ї вибісило
Perfect look• 01 марта 2025
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Как думаете, когда у Зеленского был выходной? Мне его просто очень и очень по человечески жалко. Он один в окружении сочувствующих. Союзников у нас нет. Одни сплошные сторонние наблюдатели и кредитодатели.
Я думаю о тех кто на фронте без выходных, а не о тех кто в тепле и добре сидит.
Леска• 01 марта 2025
Ответ дляasjaua
Що люди хочуть від чувака, який намагався зайнятися харасментом у ліфті. В чотирьохповерховому будинку!
Боже, шо це, про кого це???
Perfect look• 01 марта 2025
Ответ дляЛеска
Ну, выбесился и выбесился, пусть бы бесилися сидел, а как попустило, то продолжить диалог и напомнить как раша грозится, через день, ядерку на США запустить и как не выполняет договоренности, всё это спокойно без истерики, кто орет тот изначально проиграл.
Леска• 01 марта 2025
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Як би там не було, до таких зустрічей треба готуватися, в першу чергу психологічно. Трамп вкрай не проста людина і це розуміли і зе, і його радники. Є ж там в нього якийсь коуч , не знаю, психоаналітик в службі...
owl62• 01 марта 2025
Ответ дляnatlem
Ви прям зараз можете переїхати у ’мир’, як й пропонує трамп - у російську окупацію.
Спочатку треба пройти ’фільтрацію’ в шеремєтьєво, без всяких гарантій
natlem• 01 марта 2025
Ответ дляowl62
Людина має розуміти ціну такого ’миру’. І те, що більшість українців таки не пройдуть фільтрацію. Тому хоче жити в парашастані - має можливість, навіщо інших туди ж тягнути?
asjaua• 01 марта 2025
Ответ дляЛеска
Боже, шо це, про кого це???
Та собака рижа, хто ж ще)
owl62• 01 марта 2025
Ответ дляЛеска
Винуватця війни хуйло нагнути не вийшло, тому треба знайти іншого винуватця чому за 24 години не вийшло припинити війну, щоб згадувати це своєму електорату.
Угоду про надра маніпулятивно називає угодою про мир.
Вся попередня риторика і дії були налаштовані на зрив, то сказав що рейтинг 4%, то диктатор, поганий актор і шо там ще було,,, все щоб образити , принизити якого ніякого, а президента країни. І зауваження про костюм туди саме, щоб Зе почувався винуватий, почав виправдовуватися і ще до переговорів був на нижчій позиції.
А був би Зеленський в костюмі - теж були б претензії, мовляв в тебе в країні війна, а ти вирядився в дорогий костюм, краще б на ці гроші патронів купив для війська
Леска• 01 марта 2025
Ответ дляowl62
Ви ж розумієте що костюм то лише привід.
Дафна• 01 марта 2025
Ответ дляcoch100
Да никто не даст никаких гарантий, уже это понятно. Он просил невозможное.
Ну так а смысл тогда о чем то договариваться с Трампом?
Капитулировать и без него можно
asjaua• 01 марта 2025
Ответ дляowl62
А як ті араби в ночнушках приїздять і на своїх бабів штори понатягують, до них немає претензій
owl62• 01 марта 2025
Ответ дляЛеска
Звичайно, он Ілон Маск взагалі в кепці прийшов в Білий Дім
Дафна• 01 марта 2025
Ответ дляlexus112
Зеленскому нужно было вас туда советником взять, чтобы было кому подсказывать когда и как сказать )))
Кличка?
Леска• 01 марта 2025
Ответ дляowl62
А син маска козявки з носа витирав об стіл трампа. Це його ні разу не образило.
виктория7аас• 01 марта 2025
Ответ дляowl62
Все превратилось в фарс особенно приколол прикол кого-​то из кордебалета ’Do you own a suit?’ дословно ’У тебя костюм-​то имеется?’

, когда понял суть вопроса, стал шутить насчет того, какой у него может быть костюм, при этом костюм, который у него якобы имеется, называл ’costume’, а не ’suit’, о котором его спрашивали.
Costume - это нечто для костюмированной вечеринки (или для выступления в манеже), а брюки+пиджак+сорочка+галстук+приличные туфли = таки suit.
Одяг та сумки• 01 марта 2025
цеж не арабський шейх якому можна у платті. це раб прийшов - представник України яка для трампа ніщо
Одяг та сумки• 01 марта 2025
Ответ дляasjaua
який 4 поверховий? скажіть що таке - Муравейник вы знаете где это? Зеленский знает
vasilisa-l• 01 марта 2025
Ответ дляasjaua
Та собака рижа, хто ж ще)
Овальный кабинет уже не тот , были времена когда там сосали президенту, а теперь - он🍭
Yuljwa• 01 марта 2025
Повод.
Знали ведь заранее, что он придет в своем стандартном образе
asjaua• 01 марта 2025
Ответ дляvasilisa-l
Оральний кабінет є, ролі міняються
asjaua• 01 марта 2025
Ответ дляlexus112
Я взагалі спокійна та врівноважена жіночка під полтос, але я мабуть розбіглася б і двома ногами в спину дала тим трампонам
Аnnеt• 01 марта 2025