Зараз на дієті• 01 марта в 15:47
Підкажіть де можна купити недорогу сумочку
Чи можна десь придбати сумочку такого типу як на фото з бюджетом 1500грн, щоб хоч десь на рік вистачило її і через місяць не почав тріскатись і облазити замінник шкіри?
Зараз на дієті
• 01 марта в 15:51
Ответ дляСусідка зверху
шафа, олх. и не берите кожзам, берите кожу или текстиль
я так розумію, що лише б/в за таку ціну буде?
Сусідка зверху• 01 марта в 15:52
Ответ дляЗараз на дієті
да, но они обычно нормальные, а не как тут пишут про дыры, пятна и т.д.
я все свои сумки там беру, в некоторых и запаха нет, в некоторых он есть. если текстиль, а не кожа, можно и новую с бирками найти на Ваш бюджет
Зараз на дієті
• 01 марта в 15:53
Ответ дляСусідка зверху
Дякую, подивлюся
Вилосипедниця• 01 марта в 15:53
Автор, немного добавьте и купите кожаную за 2000-2300. Универсальную. Вам ее хватит на несколько лет. Это в итоге дешевле и выгоднее, чем каждый год покупать кожзам за 1500+
Зараз на дієті
• 01 марта в 15:55
Ответ дляВилосипедниця
А де можна глянути онлайн такі? Бо у нас місто маленьке в офлайні вибору особливого нема
Вилосипедниця• 01 марта в 15:56
Ответ дляЗараз на дієті
Inbag
Очень качественные и по цене хорошие. У меня несколько сумок от них. Носятся хорошо. Рекомендую. И выбор большой у них.
Зараз на дієті
• 01 марта в 15:57
Ответ дляВилосипедниця
Inbag
Дякую
Санька-4b93• 01 марта в 15:59
Ответ дляЗараз на дієті
Зараз на дієті
• 01 марта в 16:01
Ответ дляВ рот не ложи
Зараз за такі гроші і шкіру можна взяти
Максимум це звичайний шопер-торбу за таку ціну бачила зі шкіри
ОдинРазНадетое• 01 марта в 16:13
Ответ дляСанька-4b93
Оооо
Хелоу
Ви мені тут колись тєрєбонькали, що я в Хорватії під березою буду спати сім днів))
А я класно відпочила )
І досі катаюсь на вихідні по Європі ))
А ви як? Досі тут і все без змін ?
Хелоу
А я класно відпочила )
І досі катаюсь на вихідні по Європі ))
А ви як? Досі тут і все без змін ?
Алина-1240• 01 марта в 16:30
Добавьте еще грн 500 и купити полину энтероу, они кожанные,хватит на сто лет в обед...зачем вам кожзам..он шоркается и теряет вид
В рот не ложи• 01 марта в 21:12
Ответ дляЗараз на дієті
Ви просто не знаєте місця 😉