курасаны• 01 марта в 15:51
Завжди знала, що я буду сама все життя
Інтуїція не підвела мене
МеняАЖтрусит• 01 марта в 15:52
А може просто себе так запрограмували і чекали, що доля сама знайде.
Так не завжди буває
Тримаю свічку• 01 марта в 15:55
Я не была сама до 40 лет, были и отношения, была совместная жизнь по 10 и 4 года. Всё, теперь я сама, не хочу больше, хотя и раньше не хотела с кем-то жить)
Но мужчина для встреч у меня есть, у нас с ним одинаковые взгляды
Помаранчова душа• 01 марта в 15:56
А я с детства знала, что замуж не выйду и платья белого у меня не будет. Так и вышло.
Показушница• 01 марта в 15:57
Всесвіт дав вам те, чого ви очікували.
Чому ви дивуєтесь? Чи про що тема?
Докладальниця• 01 марта в 15:57
А что не реализовалось из того, что хотелось? Семья, дети? Быть самой не значит быть несчастной.
Плакулька• 01 марта в 16:01
Ответ дляТримаю свічку
Были какие-то интересные моменты с мужчинами для встреч?
Щедрик ведрик• 01 марта в 16:01
Ответ дляТримаю свічку
Дв вы и сейчас не сама)
Щедрик ведрик• 01 марта в 16:02
Ответ дляПоказушница
Всесвіт дав вам те, чого ви очікували.
Чому ви дивуєтесь? Чи про що тема?
Я не очікувала, що буду сама. Але все одно сама)
Щедрик ведрик• 01 марта в 16:03
Ответ дляДокладальниця
Если есть дети, то уже не сама
Тримаю свічку• 01 марта в 16:03
Ответ дляПлакулька
Что вы имеете в виду?)
Щедрик ведрик• 01 марта в 16:04
Ответ дляparele
Вы сами программируете себя на такую жизнь.
Я не программировала, но результат такой же)
Крем для арбуза• 01 марта в 16:04
Ответ дляПоказушница
Всесвіт дав вам те, чого ви очікували.
Чому ви дивуєтесь? Чи про що тема?
Я все життя очікувала того, що було очікувано,логічно, передбачувано. В результаті склалося так, як ніхто не планував і не очікував. І ще один момент: я знаю точно, що наше життя запрограмоване. Мені уві сні показали моє життя, коли мені було небагато років. Але прокинувшись, я нічого не памятала, окрім почуття дикого жаху, настільки було страшне те, що мені показали. Прокинулася з думкою, що я не хочу дожити до того життя. Я не знала які саме події мене чекали. Єдине що запам´ятала - що у мене буде дитина і її стать. З дитиною здійснилося і з жахом, на жаль теж. Таке саме відчуття як після сну у мене було 24.02.22. Ось як я могла таке очікувати?
Плакулька• 01 марта в 16:05
Ответ дляТримаю свічку
Что вы имеете в виду?)
Что интересного делали, предлагали?)
Паспортний стіл• 01 марта в 16:05
Ответ дляМеняАЖтрусит
Так не завжди буває
Ну вот я, например, знаю примеры людей, которые ни хотели ни отношений, ни семьи. А вот тем не менее судьба каким-то образом их свела с партнерами, и сейчас уже много лет счастливы в браке. Так что я тоже считаю, что судьба сводит людей. Всё-таки большинство женятся, выходят замуж.
Тримаю свічку• 01 марта в 16:07
Ответ дляЩедрик ведрик
Дв вы и сейчас не сама)
Ежедневное общение и секс раз в неделю это не отношения, такой себе вид дружбы со взаимопомощью😂
Щедрик ведрик• 01 марта в 16:08
Ответ дляТримаю свічку
Как по-мне, этого вполне достаточно если есть дети.
Ласую колобками• 01 марта в 16:10
Ответ дляТримаю свічку
о, и я так с любовником -спасаем психику друг друга от происходящего в стране и мире
потриндіти, випити, секс..
Альдебаран• 01 марта в 16:10
Я навпаки - знала ще в дитинстві, що в мене буде чудова сімʼя , чудові свекри , шикарне весілля за рахунок чоловіка мого )))
Так і вийшло )
Тримаю свічку• 01 марта в 16:11
Ответ дляПлакулька
Что интересного делали, предлагали?)
Вроде ничего
У мене цікавіше було - всі знайомі і родичі вважали, що я ніколи не вийду заміж. Взяла цей процес в руки і вийшла всім на зло! 😂 Тепер по мірках всіх цих у мене гарний шлюб був, а я вважаю, що могло бути краще! Вважаю - хто хоче, той вийде. Виходять такі страшки, з таким жахливим характером, і тихоні виходять. Але я така по життю : ставлю ціль і йду до неї, особливо на зло поганим язикам! Такий азарт і злість бере!