Розумна Губка• 01 марта 2025
Де не за всі гроші світу придбати домашній одяг?
В мене дуже класний гардероб в офіс, але вдома один халат на всі випадки життя. Допоможіть, де придбати одяг для дому не за всі гроші світу, такої щоб почувати себе в ньому жіночною? Халат шовковий або сатиновий, костюм домашній сатиновий?
Розумна Губка
• 01 марта 2025
Ответ дляБяки-козяки
Костюм як піжаму чи який? І не всі гроші світу це який бюджет?
Так. До 1500 грн
Заюшка_хозяюшка• 01 марта 2025
Тільки мій досвід, не прижився у мене такий одяг для дому, в ньому зручно красиво лежати)))
Дарма гроші витрачала, дорогуще кімано шовкове купувала
Піжаму на гудзиках а спати вони на пузі заважають
І домашні справи не зручно робити)
Криниця щастя• 01 марта 2025
А зачем вам это скользкое и синтетическое? Не я понимаю, конечно, что всем хочется с лебяжим пухом на рукавах и в шезлонге на террасе с шампанским)
Но оно неудобное же и непрактичное...
Заюшка_хозяюшка• 01 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Но оно неудобное же и непрактичное...
Ось
Криниця щастя• 01 марта 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ось
Ну может то я какая-то не такая) но сразу Бритни в клипе Лаки вспоминаю)
Алина-1240• 01 марта 2025
Магазин белья,магазин домашней одежды..на любой вкус и кошелек..почти на каждой улице города имеется
Бяки-козяки• 01 марта 2025
Ответ дляРозумна Губка
Так. До 1500 грн
Я собі тут замовляю піжами, якість мене влаштовує. Першу купила навесні чи влітку 2021 року і вона ще жива, хіба що низ шортів відклеівся, я в магазині для шиття придбала термострічку і сама за 10 хв все виправила.
Бяки-козяки• 01 марта 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
І домашні справи не зручно робити)
Мені зручно. Але в нас завжди тепло в квартирі тому в мене всі піжами шорти+сорочка з коротким рукавом або штани +сорочка з коротким рукавом
Красота неземная• 01 марта 2025
У меня всю жизнь это домашние платья, туники, футболки с лосинами. Халаты никогда не носила, не люблю.
Бяки-козяки• 01 марта 2025
Ответ дляSo_so
У меня такие, беру когда акция, 1400 грн брала недавно.
В мене теплий від Вумен, це на ті лічені тижні коли восени ще не ввімкнули опалення або вже вимкнули навесні
фрау Гітта• 01 марта 2025
У Ярославі трохи є суконь, які можна носити як домашні.
Халати з запахом є.
Тканини непогані, але малюнки, як пощастить. Бувають вдалі, бувають страшненькі.
Халати з запахом є.
Кнопкотиць• 02 марта 2025
Ответ дляРозумна Губка
Так. До 1500 грн
За такую цену это будет не шёлк, а скрипучая недышащая синтетика. Намного лучше тогда хлопковый трикотаж.
Кнопкотиць• 02 марта 2025
Ответ дляБяки-козяки
Зачем рубашка с пуговицами? Ладно ещё по дому ходить, но спать очень неудобно. Без застежек намного удобнее
Воленс-неволенс• 02 марта 2025
В инсте масса магазинов пижам.мои любимые :-хб брюки и футболка-велюровые брюки и кофта с рукавом - Вайкики хорошие и Резервд есть комплект-флисовые тонкий флис, очень мягкие брюки и футболка.- есть комплекты -где можно набрать из одного материала все : шорты/футболка, брюки, лонгслив, халат и подвязка на голову. Все есть в инсте, ищите велюровые пижамы по хештегу, потом реклама начнет выдавать вам самаони есть очень разных цветов и все красивые