Всміхайлик• сегодня в 05:07
чоловік у сзч
Вітаю підкажіть, будь ласка, можливо в когось був досвід
Чоловіка примусово без порушень військового обліку доставили до тцк після того до військової частини ба більше підробили висновок ВЛК після того чоловік через нестабільний психічний стан пішов у сзч через 6-7 місяців як мені сказали сусіди якісь чоловіки можливо дбр до хати приїжджали та барабанили у двері, бо за місцем реєстрації ми не проживаємо чи були у вас подібні випадки та як ви живете коли ваш чоловік у СЗЧ?
Адвокат при підробці ВЛК нічим допомогти не зміг в той час його навіть до ТЦК не впустили
Залізний кіготь• сегодня в 05:31
Знайомих живе за місцем реєстрації, правда він скаргу накатав в міністерство, на дії командира і написав що не вийде проки не проведуть розслідування. Додому приходить поліція, але я так розумію в житло зайти не мають права, мати виходить говорить з ними і вони йдуть.
Він працює неофіційно, навіть їздитьтна роблту машиною. Це триває десь півтора роки.
Думаю вам зараз нічого не добитися особо, просто спитайте адвоката, як це правильно зафіксувать, щоб після війни це все оспорить, можливо в ЄС, вам як постраждалим Україна ще компенсацію нормальну виплатить.
Всміхайлик
• сегодня в 05:36
Ответ дляСвятатабожа
Я где сейчас ваш муж?
живе зі мною в іншому місті
Святатабожа• сегодня в 05:36
Ответ дляВсміхайлик
живе зі мною в іншому місті
А как он смог удрать из военной части?Там нет охраны?
Асталависта бэйби• сегодня в 06:00
Ответ для66сезон666серия
Похер, главное чтоб живой остался.
У знайомої чоловік два роки вдома сидить, допився до білої гарячки.
Ну живий, да.
Ну так... Дуже умовно живий.
Ну живий, да.
Ну так... Дуже умовно живий.
Синди Кроуфорд• сегодня в 06:02
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну живий, да.
Ну так... Дуже умовно живий.
Ну живий, да.
Ну так... Дуже умовно живий.
А будто то бы на войне он не бухал бы. Если он алкаш кто ему виноват.
Ms. Искренность• сегодня в 06:04
Ответ дляСвятатабожа
Да,это возможно,у меня знакомый(кум моего брата)его два раза забирали и два раза он сбегал,говорил не охраняют,но жизнь в сзч не у всех просто сидеть дома, нужно всё равно работать, соответственно возможно будет и третий раз
Залізний кіготь• сегодня в 06:05
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну живий, да.
Ну так... Дуже умовно живий.
Ну живий, да.
Ну так... Дуже умовно живий.
Мій сусід з 2023 дома, не п´є.
Асталависта бэйби• сегодня в 06:06
Ответ дляСинди Кроуфорд
Жінка бахнула в лікуванні майже 500 тис грн.
Але головне, що живий!!))
Ну алкаш, діабет, ноги ввдружуть, на вулицю не вийде, дітей від нього -ну фуу
Але головне, що живий!!))
Синди Кроуфорд• сегодня в 06:07
Ответ дляАсталависта бэйби
Але головне, що живий!!))
Это ее право. Не все мечтают о мужике военном, боже упаси. Да и детей от будущего трупа тоже рожать такое себе
Достали своей пропагандой войны
Залізний кіготь• сегодня в 06:10
Ответ дляАсталависта бэйби
Але головне, що живий!!))
Ви так пишите, наче сидіння дома на нього так вплинуло
ну повернувся він би з війни не пив би? Та пив би та к само, ще й лупив би її на фоні птср і крові яку він вже спробував.
Синди Кроуфорд• сегодня в 06:15
Ответ дляЗалізний кіготь
Так это обычная пропаганда . Вот ой сидит дома и обязательно сопьется, жалкий, толи дело вояка с потекшей крышей, который либо станет калекой, либо умрет рано или поздно.
Это все нарративы пропаганды, в тредс такого полно
66сезон666серия• сегодня в 06:16
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну живий, да.
Ну так... Дуже умовно живий.
Ну живий, да.
Ну так... Дуже умовно живий.
У меня у одной тоже сидит дома более 3ех лет , вообще не выходит, но что-то зарабатывает онлайн , купил беговую дорожку и качается тоже дома.
У другой , в июне отловили , в сентябре уже на донецком направлении был, в октябре пропал безвестие. Она ооочень надеялась, что ушел в сзч, т. к. он сам с Донбаса, но нет. Командир ей подтвердил , что муж погиб, просто не смогли тело вывезти. Так и числится в безвести пропавших.
Залізний кіготь• 2 часа назад
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ну да коли биддо сидить дома, товін оскотинюється, а коли це бидло після війни прийде, тозвісно людиною буде
бачили ми вже авганців, висновки зробили, томупропаганда на нас не діє.
Синди Кроуфорд• 2 часа назад
Ответ дляЗалізний кіготь
Да вон уже дальше пошло, вчера видела пост, где женщина при наличии 4 детей пошла на фронт, все это подается как лютый героизм. И фраза еще такая, что-то я не хочу быть просто мамой. Просто мамой. Вот какое уже обесценивание пошло
Будто единственная «правильная» цель в этой стране быть военным ресурсом
Асталависта бэйби• 2 часа назад
Ответ дляЗалізний кіготь
Мій сусід з 2023 дома, не п´є.
А вчора колега був на похороні .
35 років, молодий геть . На мотоциклі ганяв
Поліція намагалася спинити, на перевірку документів. То він так злякався , що в´їхав під фуру.
Дуже шкода, двоє дітей лишилося
Мстящий за Зайца• 2 часа назад
Ответ дляЗалізний кіготь
Авганці то хто такі?))
Синди Кроуфорд• 2 часа назад
Ответ дляАсталависта бэйби
А вчора колега був на похороні .
Дуже шкода, двоє дітей лишилося
Хватит п#здеть
Залізний кіготь• 2 часа назад
Ответ дляАсталависта бэйби
А вчора колега був на похороні .
Дуже шкода, двоє дітей лишилося
Ну тотхто винен він? Чи таки влада, що переслідує людей?
пАлАвинкА• 2 часа назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Але головне, що живий!!))
Да она алигархичка 😲
PORKA• 2 часа назад
Без порушень військового обліку, але вчасно влк не пройшов? Це як?
Підробили ВЛК? А що, він регулярно лікувався в державних лікарнях і має хвороби, що дають відстрочку? То чому у нього нема відстрочки?
Як живуть, коли чоловік в сзч? Є пара знайомих. Чоловіки не працюють, висять на шії дружин, деякі п´ють. Задоволення для дружини так собі.
Синди Кроуфорд• 2 часа назад
Ответ дляPORKA
Толи дело если бы мужику ноги оторвало на войне или на кладбище к мужу ходить
PORKA• 2 часа назад
Ответ дляСинди Кроуфорд
Мужик мог бы бронь себе сделать за это время и жить спокойно без криминала. Если он мужик, конечно.
Синди Кроуфорд• 2 часа назад
Ответ дляPORKA
Ага прям всем дают бронь, вон у меня муж сестры на жд работает и то без документов. Смешно
Залізний кіготь• 2 часа назад
Ответ дляPORKA
Щоб потім в рандомний момент бронь відмінили , і цей дурачок залишився з свіжим влк.
Зараз вони їм нічого не можуть щробить ні штраф виписать ні разунки щаблокувать, а вже після броні іннга історія
Сапай вазони• 2 часа назад
Ответ дляPORKA
Вот мне это нравится - мог бы бронь зробить!На всех мужиков броней не хватит.Есть городки и сёла,где и работы то нет никакой,не то,что брони.Задолбали теоретики непуганные.
Залізний кіготь• 2 часа назад
Ответ дляСапай вазони
То ж село а не мужик, вони ж не мають грошей на порішать по броні, то ж і жить не мають права
Сапай вазони• 2 часа назад
Ответ дляЗалізний кіготь
Та ходить по улице живому мужику это для некоторых позор и криминал.
КараПузовна• 2 часа назад
Ответ дляСапай вазони
Это или дуры или заинтересованые