Впораюсь зі всим• 01 марта 2025

Пристрастия мужа в сексе. Развод?

Вместе более 5 лет, с недавних пор каждый раз ему нужен АС, мне это вообще не нравится и не приносит никакого удовольствия. Говорила ему, объясняла грубо даже что мне это нах** не надо, при том что классический секс я обожаю. Не доходит. Я начинаю тихо ненавидеть мужа. Плачу что из-за такой хрени придется начинать жизнь с нуля…
Там-тарарам• 02 марта 2025
Ответ дляПоросенка
Ну тем более. Мужика ему короче надо нормального
Ось і я про що)))
ЧорноброваЯ• 02 марта 2025
Ответ длямладокошкина
Ну що сказать😂 подобається- рвіться на здоровʼя
Звідки думка що там щось повинно щось рватися? Оно навіть в автора попри реальне насилля, нічого не порвалося за декілька років... А коли з вмінням, підготовкою та попередніми ласками повинно рватися??? Вам не подобається АС. Я можу зрозуміти, але хіба вас хтось змушує, щоб так реагувати?
ЧорноброваЯ• 02 марта 2025
Ответ дляПоросенка
В любом случае, это должно быть по взаимного согласию! И женщине это тоже должно нравиться, и она готова идти на риски. А этот явно не случай автора. Хоть в подмышки он любит хоть в уши. Секс это о взаимности. А не кто то, что то терпит.
Так я про це одразу сказала. Що в автора пробелма не стільки з АС, скільки з домашнім насиллям. Ну зараз то виявилося АС, за рік може в іншому проявитися. Ця проблема страшніша і глибша. Просто бажання АС можна було б вирішити. Але від насильників треба тікати.
Княгиня пітьми• 02 марта 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Самое обидное, что этот АС просят 80% мужиков, когда-то общалась с одним, обещал золотые горы, дарил подарки, помогал финансово, секса у нас так и не было. Так тоже намекал что ему такое нравится и он знает как доставить женщине удовольствие
Тоже с таким столкнулась, очень многие мужчины помешаны на АС.
И готовы на многое , ради него
Невгамовна Бу• 02 марта 2025
Анальщицы, а от чего вы получаете удовольствие?
В классике за оргазм отвечают нервные окончания клитора и вагины.
А анал - у вас просто моральное удовольствие, что мужик вас долбит в жопу? Или вы себя уговариваете, чтоб не сбежал?
ЧорноброваЯ• 02 марта 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
И готовы на многое , ради него
Якщо АС перестає в парі бути чимось недосяжним і тому бажаним чоловік не так вже і сильно буде того хотіти. Навіть якщо жінка сама буде пропонувати. Це перестає бути нав´язливою ідею.
АС цікава сексуальна практика котра урізноманітнює сексуальне життя, але при умові добровільності, помірності, свідомого відношення, поваги і уважності до партнера. (то все стосується також такого улюбленого советчицами страпона, і взагалі будь чого в сексі)
Поросенка• 02 марта 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Мужчина, идите спать
Поросенка• 02 марта 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Они наверное, просто очень любят какать
Чарівна патика• 02 марта 2025
а как и зачем вв вообще его туда пустили?
ЧорноброваЯ• 02 марта 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Вже багато разів обговорювали, в залежності від розташування нервових закінчень, бо клітор не тільки те що видиме. В мене наприклад зовнішня стимуляція клітор сама слабка і оргазм важко і такий ніякий, натомість ніж внутрішньої стимуляції, на раз два. Таке розташування нервових закінчень. Тому наприклад ’пінгвін’ взагалі мені не підходить, а ось фалоімітатори зі стимуляцією токи Джи - о, це те що треба.
Поросенка• 02 марта 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Не факт. Много читала жалоб от девушек, что в итоге анал практически заменил вагинальный секс в итоге. Даже здесь были такие посты
Лиса Патрикевна• 02 марта 2025
Ответ дляГостра на язик
Предложите ему испытать тоже самое что испытываете Вы, когда он просит с ним заняться таким сексом.
Ну а что, есть же фаллоимитаторы в продаже, подобрать его размер и всунуть ему, а потом спросить ну как, нравится.
А если понравится?
ЧорноброваЯ• 02 марта 2025
Ответ дляПоросенка
Не виключаю такого варіанту. Спираюся на свій досвід та досвід, тих описував його секс формах (є форуми оце типу порадниці, тільки там про секс переважно обговорюють).
Але тут все одно правилос ’безпека, добровільність, свідомість, мера’ - діє. Якщо тільки АС пару влаштовує то їх справа, якщо ні - це насилля.
Княгиня пітьми• 02 марта 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
А вы сами пробовали?
Княгиня пітьми• 02 марта 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
А теперь к реальности, те кто любит АС зачастую не внимательные и у них отсутствует чувство меры
Невгамовна Бу• 02 марта 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Ясно, щоб мужик не втік
ЧорноброваЯ• 02 марта 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
А если понравится?
Це піпец буде.. Страпон без домінантної потреби в жінки -це фубля... Тому ті, хто таке радить, насправді не зіштовхувалися з такою проблемою, коли страпон стає в чоловіка нав´язливою ідею і подальші стосунки просто неможливі... А якщо врахувати що чоловіки підсажуютсья на це на раз два, то жінки просто насправді не розуміють яку дичь радять...
Невгамовна Бу• 02 марта 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Ви ще розкажіть, що коли серете, то отримуєте оргазм, бо у вас унікальне розташування нервових закінчень
Млинець Мій• 02 марта 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Рада бы оказаться троллем, но нет. Эта проблема меня толкает к разводу. Он сейчас на работе, а я размышляю что я его ненавижу
И сколько раз это было, в смысле после скольких Ваши размышления перейдут в действия? Ну девушки, ну нельзя же так себя не любить! Он не может быть хорошим причиняя Вам боль. Предлагаю Вам 2 варианта, или ультиматум - еще один промах и развод, или во время минета засадить ему страпон неожиданно ’ой, не туда’.
ЧорноброваЯ• 02 марта 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Дарма іронізуєте...
Для оргазму потрібно збудження, а не факт наявності чогось всередині. Якщо нижня білизна торкається клітора мало хто оргазм ловить. Тут те саме. Але якщо вже так аналізувати відчуття, то відчуття приємності є. І за малою потребою так само є.
Жінки (і чоловіки також) мають різні інд особливості варіантів розташування нервових закінчень. Тому хтось має оргазм під час кожного сексу, а комусь то раза на рік і то не факт. Комусь пінгвін вау, а комусь ніяк. Комусь треба стимуляція клітора під час статевого акта, комусь ні. Пози для секс аналогічно.
Невгамовна Бу• 02 марта 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Дарма іронізуєте...
Немає ніяких особливостей.
Є просто жінки, які втріскались по вуха, і готові на все, щоб втримати мужика.
А мужик просто користується.
ЧорноброваЯ• 02 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
Теоретики...
Для страпона його треба мати, одягнути, поставити чоловіка в догі-позу... Мінет в такому варіанті не можливий, і несподіваність тим більше. В більшості поз для мінету навіть палець важко засунути, а без змазки тим більше. Про який ’несподіваний’ страпон взагалі мова може бути... Реальніше вкусити за член... як варіант ’помсти’ може бути напевно....
Княгиня пітьми• 02 марта 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
рвать жопу можно только ради миллиардера, шото эти васьки вообще ахренели
Может он пока миллионер? Это с расчетом на будущее?)
prozerpina123• 02 марта 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
У вагины нет нервных окончаний, способствующих оргазму.
Анально приятно может быть, если в процессе чл@н стимулирует ножки клитора
младокошкина• 02 марта 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Теоретики...
От ви пишете со знаніем дела
але я не розумію. Якщо у вас є феєричний вагінальний оргазм, нашо вам той Ас?
ЧорноброваЯ• 02 марта 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Немає ніяких особливостей.
А мужик просто користується.
Ну автор да, саме така. Терпить. Класичний приклад.
Але не мала частина жінок любить АС. Так само як і отримує оргазм. Бо там інші стосунки, інші рівень збудження, інше розташування нервових закінчень, є довіра та повага до жінки (і навпаки).

Мені 35+ і в мене далеко не перший чоловік, не перший шлюб, і досвід в сексі не малий. АС втримати чоловіка неможливо.
АС можливо на першому етапі привабити. Хоча я б фіг згодилась з малознайомим чоловіком на АС, бо для цього потрібна довіра і впевненість, що за першою вимогою чоловік зупиниться. А це точно не на 3-5-7 побаченні приходить.
Княгиня пітьми• 02 марта 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
как будто срать хочешь
Для этого и существует подготовка, а не сразу после хорошего ужина)
Чтооооооооооо?• 02 марта 2025
Больше чем уверена что если не все, то многие мужики это латентные геи, отсюда и гомофобия. У меня было два мужчины, один бывший муж, оба в какой-то момент пытались настойчиво запихнуть свой х мне в зад, я просто сразу сказала что никакого АС и убери. На этом они перестали, но удивительно говорили ’тю, а шо такого я сделал’. Так что есть у них склонность месить г-но))) Просто они думают что они нормальные если зад не мужской
Кумедний ґудзик• 02 марта 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ага. Типа этожы женсчина значит я не идарас
ЧорноброваЯ• 02 марта 2025
Ответ длямладокошкина
От ви пишете со знаніем дела
Різноманіття. Коли вагінальний оргазм завжди і на раз-два (для душніл - оргазм від стимуляції ніжок клітора через вагіну) він перестає бути чимось отаким незвичайним... Хочеться інших відчуттів, спробувати щось інше. Ну і від темпераменту, розкутості залежить. Мені невеликі збочення в адекватних межах подобаються. І не тільки АС. + ще від чоловіка залежить, знайти так щоб співпадало це дуже не просто. Бо в більшості чоловіки тільки в своїй уяві огогого, як в порно... в реальності .. ну таке...