Галя-краля• 02 марта в 08:04
Як часто ви фарбуєте волосся вдома? Після міліра як підібрати фарбу, щоб не бути рижою?
Маю темне волосся
ТрамвайGirl• 02 марта в 08:50
Корни - каждые 3 недели, так как седина.
Всю длину раз в 6-7 месяцев в салоне. Раньше заморачивались с проф. краской, потом забила и крашусь обычной Гарньер. Чуть отдает потом в рыж, но мне не критично.
Опля Картопля• 02 марта в 10:25
Аби не бути іржавою, треба тонувати волосся безаміачним фарбником на дуже низькому відсотку окисника, інакше пигменти з фарби накопичуються в волоссі, а окисник 3% і більше освітлює волосся