Не прохожу мимо• 02 марта в 16:24
Забула скасувати підписку а Apple
Оформляла підписку на 7 днів, за добу забула відмінити, от прийшло повідомлення з банку, що не достатньо коштів на карті (підкріпила карту на якій грошей немає, або спеціально я туди закидаю). Які мої подальші дії? Підписку відмінила, але ж не вчасно… тепер не розумію, як бути і чим загрожує
Единорог_помог• 02 марта в 16:37
Ответ дляPinkMa
заплатить и отменить. фу ну что за жлобское поведение, как же вы надоели уже, а потом еще ноют подобные что в правительстве воруют. Так их воспитывают такие женщины как автор.
В чому жлобство? Автор нічого не вкрала, вона скористалась пропозицією безкоштовного пробного періоду, щоб вирішити купувати підписку чи ні.
Сегодня сержусь• 02 марта в 16:37
Что за бред, вы просто не сможете пользоваться и все. Не надо ничего оплачивать.
Сегодня сержусь• 02 марта в 16:37
Ответ дляКукусики
Если не отменили вовремя, должны оплатить этот период.
Нет
Ответ дляЕдинорог_помог
Жлобство тут у тому, що автор навмисне підключила карту без грошей, щоб отримати безкоштовний пробний період і уникнути списання коштів. Це не чесне тестування сервісу, а хитрість, щоб користуватися послугою без наміру платити.
Якщо пробний період справді потрібен для прийняття рішення, люди зазвичай прив’язують звичайну карту, тестують сервіс і вчасно скасовують підписку, якщо не хочуть платити.
А коли спеціально використовують порожню карту або ’забувають’ скасувати, а потім ще й шукають способи уникнути списання – це дрібне шахрайство, яке якраз і називається жлобством.
Сегодня сержусь• 02 марта в 16:38
Ответ дляPinkMa
За что ей оплачивать?) зайти в настройки и отменить подписку и все.
Сегодня сержусь• 02 марта в 16:39
Ответ дляPinkMa
Невероятнейший бред)
Тут надолго• 02 марта в 16:39
Поповніть карту, нехай гроші спишуться. Це не андроїд. Поки не сплатите- не зможете вийти з аккаунту. Після сплати напишіть у підтримку на повернення коштів. У apple можна повертати гроші за підписки
Сегодня сержусь• 02 марта в 16:40
Ответ дляТут надолго
З яркого аккаунта і навіщо їй виходити?
Тут надолго• 02 марта в 16:40
Ответ дляСегодня сержусь
З яркого аккаунта і навіщо їй виходити?
Ви з луни?
Единорог_помог• 02 марта в 16:41
Ответ дляPinkMa
Так через тиждень без оплати сервіс же перестане працювати. Хіба ні?
Сегодня сержусь• 02 марта в 16:43
Ответ дляЕдинорог_помог
Так)
Сегодня сержусь• 02 марта в 16:45
Ответ дляPinkMa
Жлобство всегда ищет оправдания.
Зато глупость в себе уверенна беспрекословно)
Вкаблучках• 02 марта в 16:46
Ответ дляСегодня сержусь
За то, что просрочила и вовремя не отменила
Единорог_помог• 02 марта в 16:47
Ответ дляВкаблучках
Так вона ж не користувалась сервісом після безкоштовного пробного періоду.
Доль Чекомбана• 02 марта в 16:48
Ответ дляЕдинорог_помог
Так и что? В сроки не уложилась - плати
Сегодня сержусь• 02 марта в 16:49
Ответ дляВкаблучках
Вы это, если посылку не забираете в день ее прибытия, не забудьте штраф оплатить😀
Сегодня сержусь• 02 марта в 16:50
Ответ дляЕдинорог_помог
Та вы ей не докажете) слышала звон да не знает где он)
Кукусики• 02 марта в 16:53
Ответ дляСегодня сержусь
Отменять нужно было до того, как начнёт действовать подписка. Можно отменять сразу, как подписалась, пробная подписка всё равно действует в таком случае.
Сегодня сержусь• 02 марта в 16:54
Ответ дляКукусики
Пробная подписка заканчивается ровно через тот период, на который она рассчитана. Потом продукт просто не предоставляется абоненту. Платить не за что, ферштейн?
Доль Чекомбана• 02 марта в 16:56
Ответ дляСегодня сержусь
Если не отписаться, то подписка продлевается автоматом. Это написано в соглашении пользователя, вы там галочку о согласии ставите не читая
Единорог_помог• 02 марта в 16:57
Ответ дляДоль Чекомбана
Так и что? В сроки не уложилась - плати
Я так розумію, що умови надання підписки ви ніколи не читаєте. Там немає пункту про штраф за несвоєчасну відміну підписки.
Сегодня сержусь• 02 марта в 16:57
Ответ дляДоль Чекомбана
Но пользоваться ты не можешь, пока денежки с карты не снимутся. Понимаете?)
Доль Чекомбана• 02 марта в 16:57
Ответ дляЕдинорог_помог
То не штраф, а продолжение