Звожу з розуму• 03 марта в 00:24
У кого у дітей після вірусу погіршувався слух?
Через скільки часу він відновлювався? Що допомагало?
Поділіться, будь ласка, досвідом. Сильно нервую.
Летюча помилка• 03 марта в 00:26
В мене так було. Скажу так… по сьогодні мучусь, вже минули багато багато років. Не допустіть до хронічного отиту. Ще порекомендую спеціальний є шарік дути, допомагає, я була майже оглохла
Анонім Завгосп• 03 марта в 00:26
Через 3 тиждня стало краще, повністю повернувся через півтора місяця.
Лікування немає, просто чекали поки відновиться все після запалення.
пані Солоха• 03 марта в 00:27
Ответ дляАнонім Завгосп
Як це немає?
Звожу з розуму
• 03 марта в 00:28
Ответ дляЛетюча помилка
А вуха тоді боліли?
У дитини не болять. Був бронхіт. На фоні нежиті стала погано чути.
сладкий_ноябрь• 03 марта в 00:28
Ответ дляЗвожу з розуму
А вуха тоді боліли?
Що каже лікар?
Анонім Завгосп• 03 марта в 00:29
Можливо автор не може це зробити. Ми з дитиною виїхали, дочка захворіла , боліло вухо, температура 39,6. Нам сказали пийте парацетамол і чекайте поки видужає . Ніяких ліків не призначають. До лора потрапити нереально. Навіть лікар не захотів оглянути.
Звожу з розуму
• 03 марта в 00:29
Ответ длясладкий_ноябрь
Що каже лікар?
Помітила ось тільки сьогодні ввечері це.
Завтра підемо.
А зараз нервую...
Завтра підемо.
А зараз нервую...
Звожу з розуму
• 03 марта в 00:30
Ответ дляАнонім Завгосп
На вухо абсолютно не жалілася донька 😭
Летюча помилка• 03 марта в 00:30
Ответ дляЗвожу з розуму
А вуха тоді боліли?
Не боліли, просто слух пішов по срсці вибачте
І перейшло в хронічний отит. Для запобігання такого купіть ось таку кульку , звичайна не підійде і виконуйте все по інструкції і повернеться слух швидко
Звожу з розуму
• 03 марта в 00:30
Ответ дляЛетюча помилка
Щиро дякую!!! Пішла шукати
Летюча помилка• 03 марта в 00:31
Ответ дляЗвожу з розуму
Щиро дякую!!! Пішла шукати
Я вам фото відправила
Англійською називається otovent
Звожу з розуму
• 03 марта в 00:32
Ответ дляЛетюча помилка
Я вам фото відправила
Англійською називається otovent
Дякую ❤️
Звожу з розуму
• 03 марта в 00:34
Ответ дляЛетюча помилка
Будь ласка ☺️
Дитині 3 роки.
Я подивилася цю штуку, навіть не знаю, чи вийде у неї надувати так.
Але все одно щиро дякую!!!!
ЧукИГеки• 03 марта в 00:35
Пішли до лора, відправив на діагностику (платно), зробили, виявили рідину (вона не видна, за консистенцією як холодець), призначили курс електрофорезів з препаратом, допомогло, переробили це дослідження , рідина вийшла. Якщо б ні, тоді б забирали в операційній. Вам пораджу сходити до лора. Часто віруси, особливо часті та довгі соплі можуть впливати на слух, як в дітей, так і в дорослих.
пу_пугренчик• 03 марта в 01:01
Ответ дляЗвожу з розуму
Дитині 3 роки.
Але все одно щиро дякую!!!!
Не вздумайте займатися самолікуванням, ведіть дитину до ЛОРа. Можливо ви пропустили проблему з вушами коли дитина хворіла.
Бокс-орун• 03 марта в 01:11
Ответ дляЗвожу з розуму
Дякую ❤️
Не спішіть купувати. Спочатку консультація лора. Не у всіх випадках можна дути ті шарики.
Але якщо все добре і запалення нема, то річ класна, допомагає
Звожу з розуму
• 03 марта в 08:20
Ответ дляпу_пугренчик
Звісно, що до лікаря спочатку
Белая и пушистая• 03 марта в 09:28
Раджу знайти можливість сходити до лікаря.
У дитинстві я втратила слух на одне вухо,виявилося в мене неврит слухового нерва. Моя мама запізно звернулася до лікаря. Теж були ускладнення після хвороби.
Звожу з розуму
• 03 марта в 09:31
Ответ дляБелая и пушистая
😭