Малому 9 лет,темпа 38,дала жаропонижающее,рвёт,почему?
ВыдраВГетрах• 04 марта в 04:28
Может ацетон? У меня все детство, при любом орви была рвота. Уши прокололи- рвота. И сейчас при стрессе сразу тошнит
KKrapochka• 04 марта в 13:48
Цього року син мав грип і теж рвав 3 дні при високій температурі. Рвав часто, а потім різко переставав, коли температура знижувалася. Але в нього була висока температура 39,8-40 і знижувалася тільки до 38,5.