tay.k• 03 марта в 16:35

Мамографія з томосинтезом

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи є в поліклініках (державних) в Києві мамограф з томосинтезом
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 марта в 16:50
не знаю, чи є в Києві, думаю має бути. Але моя пухлина була видна тільки з томосинтезом. Звичайна мамографія та УЗД не бачило.
Счастье_же_вот_оно• 03 марта в 16:52
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Что нашли?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 марта в 16:53
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Что нашли?
злоякісну пухлину 13 мм
Сколько_мне_лет?• 03 марта в 16:56
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
злоякісну пухлину 13 мм
Перепрошую, а як виявили?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 марта в 16:58
Ответ дляСколько_мне_лет?
Перепрошую, а як виявили?
сама виявила руками) Потім мамографія-нічого, потім УЗД-теж нічого. Декілька місяців ходила і розуміла, що щось не те. Пішла ще раз , вже відправили на мамограф.з томисинтезом і біопсію
Сколько_мне_лет?• 03 марта в 16:59
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Зрозуміло, дякую. Одужання
Мені теж мамолог говорив, що в більшості жінки знаходять самі
13чудоСВЕТА• 03 марта в 17:34
Верум, інститут ядерної медицини
автор tay.k • 03 марта в 17:48
Ответ для13чудоСВЕТА
Верум, інститут ядерної медицини
Не підскажете, там по електронному направленню можна зробити безкоштовно?
Счастье_же_вот_оно• 03 марта в 18:38
Ответ дляtay.k
Первое - это частная клиника. Во второе - да, надо направление. И именно к маммологу онкологу.
автор tay.k • 04 марта в 09:48
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Дякую Вам, одужуйте!!
Svtla77• 19 марта в 19:48
Онконлогічний центр на Верховинной, м. Житомирська, з направленням до онколога мамолога. Телефон реєстратури 365-04-10.
So_so• 28 марта в 18:10
https://www.facebook.com/100047309543905/posts/pfb...
Нашла для Вас
Maruskin• 25 апреля в 16:34
Ответ для13чудоСВЕТА
Верум, інститут ядерної медицини
Сьогодні була у мамолога - теж порадив мамографію з томосинтезом через високу щільність тканин МЗ. Про Верум сказав, що томосинтез спрацьовує через раз у них зараз - якась помилка в самому апараті мамографічному. Інститут ядерної медицини вже закритий і сайт навіть не працює.
З томосинтезом є ще в Оберігу, але ціна 2700 грн.
Вище написали про Феофанію - хтось вже робив там ?
Аристократка-тунеядка• 13 мая в 13:36
В мамологічному центрі з томосинтезом.