Простоваля• 03 марта 2025
Есть тут те, кто разошелся с мужем до 3х лет ребенку?
Не жалеете?
Как справлялись? Особенно морально?
Выходи ли на работу?
Как справлялись? Особенно морально?
Выходи ли на работу?
Сама не знаю• 03 марта 2025
Так в мене не питали дозволу)
Дитині було 1,5. Ще одна побільше.
На роботу я вийшла в рік дитині, бо зрозуміла що він вже налижах.
Дитині було 1,5. Ще одна побільше.
Простоваля
• 03 марта 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Є. Я в 8 місяців.
Не жалію. Вже пройшло 6 років. Але було важко
Ви працювали?
Простоваля
• 03 марта 2025
Ответ дляСама не знаю
Так в мене не питали дозволу)
Дитині було 1,5. Ще одна побільше.
І як ви все встигали?
В мене постійний страх, що я не справлюся і т.д.
І якщо чесно, то дуже важко
Глубоководная селедка• 03 марта 2025
10 месяцев ребенку было. Справлялась лучше, чем когда муж был, никто нервы не трепал. Работала, жить же нужно было за что-то.
Може ще третю?• 03 марта 2025
Ответ дляПростоваля
Ви працювали?
Зразу ні, але мала свої гроші на деякий час. На роботу повноцінно вийшла коли дитині було 2 роки
Кудесница_с_пургеном• 03 марта 2025
Я в 1,5 роки дитини залишилась вдовою. Мені дуже допомагала моя мама, без неї я не справилась. Дитина з проблемами по здоровʼю. Вийшла на роботу в 2 роки дитини на пів ставки, потім на 0,75 довго працювала. Заміж більше не виходила. Мама моя вже померла. Іноді накривало і накриває, особливо під час хвороби, коли навіть ліки немає кому купити або коли з дитиною в лікарні і ніхто не допоможе, але я оптиміст по життю, беру себе в руки і вперед. Зараз сину вже 12. Все ок.
Простоваля
• 03 марта 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
І як поєднували роботу та дитину?
Глубоководная селедка• 03 марта 2025
Ответ дляПростоваля
І як поєднували роботу та дитину?
Я работала два дня в неделю. За ребенком смотрели соседка, подруга или няню нанимала.
Атятя_тётя• 03 марта 2025
У меня отец к тому времени уже вышел на пенсию. Он отводил в сад утром, я вечером забирала после работы. Сыну было 2,8.
Цукрові вишні• 03 марта 2025
Пішов коли дитині було десь 1,5 років може (почалося звісно значно раніше). Офіційно розлучилися значно пізніше. Коханка ще з вагітності була. Не жалкую, все одно щастя не було, все одно треба було працювати, все одно он жодного разу з дитиною навіть на прогулянку вийшов (хоча дитина планована і йому 35 років, я на 10 років молодша). Але було важкувато. Банально тягати коляску без ліфта, побут, заробляння грошей. До 3 років працювала вдома, потім влаштувалася разом з дитиною в дитсадок, там працювала поки не пішов в 1 клас. Аліменти платив, хоч невеликі, але на їжу дитині було. Решта все сама.
Простоваля
• 03 марта 2025
Ответ дляЦукрові вишні
У вас не було страху постійно за дитину, що ви не справитесь і т.д.?
Мене просто накриває днями, бо днями просто розриваєшся між роботою та дитиною (дитині року не має).
І страх, що не дай Бог щось зі мною станеться, не ясно як взагалі тянути все з дитиною
Бегущаяпо• 03 марта 2025
Я разошлась будучи беременной вторым, старшему было 9. Нормально справлялась, в декрете правда была 7 дней пока в роддоме лежала)
Allein74999• 03 марта 2025
Ребенку было 1.3. Из дохода 12лет назад - 1500 алименты и 860 то, что платило государство. Пришлось выплывать. Ессно работать. Нет, страшно не было. Страшно сейчас, когда здоровье подводит, а вокруг никого, на кого можно ребенка оставить
Цукрові вишні• 03 марта 2025
Ответ дляПростоваля
В мене була дошлюбна квартира. Отже головне що дах над головою був. Решта я розуміла що курорту не буде. Але якщо так подумати не впоратися з чим саме? Дитину в манеж, іграшки туди і працювати. Да немає часу шоб виконувати всі дитячі примхи, сратися з іншими мамками на майданчиках, квоктати на дрібницями.
Простоваля
• 03 марта 2025
Ответ дляБегущаяпо
И как вы всё успевали?
Бегущаяпо• 03 марта 2025
Ответ дляПростоваля
И как вы всё успевали?
Мне повезло, я нашла очень хорошою няню.
Оскорбляю всячески• 28 марта 2025
Развелась с первым мужем, когда дочке было 2 годика. Но у меня была хорошая работа, я зарабатывала больше него, поэтому в материальном плане было легко. Работать начала, когда дочке было 7 месяцев. Еще и в универе на заочном училась. Спасибо бывшей свекрови, которая за ребенком присматривала, а с 2 лет уже дочь в сад пошла и стало полегче. Это было 12 лет назад. Ни жалела ни разу. До сих пор считаю тот развод одним из самых правильно принятых решений в жизни.