Фрикаделька• 03 марта в 20:31
Помада ISAMAYA, який колір обрати?
Блііііна, ну яку із помад обрати? Очі розбіглись, тахікардія і бажання мати усі, ох, ці кольори...
Хочу в рожевому, але рука тягнеться до чорної?
Чи купити обидві?
Власниці цих помад - поділіться враженням.
Чи купити обидві?
Результат:
вже голосів:
3 (37.5%)
Рожева (бубльгум)
3 (37.5%)
Золота (Оскар)
1 (12.5%)
Чорна (нафтова пляма)
1 (12.5%)
Тьфу...якась прутня
0 (0%)
Срібна (під сивину)
Ленне-Рейма• 03 марта в 21:16
Ответ дляNastYulya
Ну и ладно , зато прикольно и красиво )
Не функционально. И продукт портится
Ленне-Рейма• 03 марта в 21:22
Ответ дляNastYulya
В смысле не функционально ?
От чего и что портиться ?
Губы красит отлично , не сушит. Чем обычный колпачок лучше колпачка в виде лошади или члена ?
Колпачок на магнитах - очень удобно .
От чего и что портиться ?
Колпачок на магнитах - очень удобно .
Вам нравится с собой пол кило помады в сумочке таскать?
Тем, что он раз в 5 легче
Ленне-Рейма• 03 марта в 21:32
Ответ дляNastYulya
Ну так это на 20 грамм тяжелее , а не «не функционально». Она достаточно легкая. Дочка ( 16 лет ) носит в сумочке и её это не напрягает )
Те что на фото у автора весит почти 300 г. Это в 5 раз тяжелее обычной помады .
Носителя в сумочке, если вам так нравится. Большинство людей все же не любят носить лишний вес
Вам телефонограмма• 03 марта в 22:31
Яка краса! Бачила таку у пані психологині Наталі Холоденко. Я би купила, але вона для мене ту мач ікспенсів.
Фрикаделька
• 03 марта в 23:13
Ответ дляЛенне-Рейма
Переоцененная косметика в неудобном для использовании футляре
Футлярчік топ, така прєлість! Цей прутень не великий, якраз в сумочку кросс-боді чудово розмістити телефон, помадка, балончік газовий.
Фрикаделька
• 03 марта в 23:14
Ответ дляNastYulya
У меня коняка .
Щось на багатом! Гарно, дорого, багато.